Galaxy S3 i9300 Galaxy S6 Experience ROM V5 - S6 Rom For S3 [GT-I9300][4.4.4][OTA]

Sponsorlu Bağlantılar

yunusemre168

yunusemre168

Üye
    Konu Sahibi
Cwm yüzünden değil, uptader scriptte hata var. Ayrıca herhangi bir konuda başka bir romu tavsiye etmek hiç hoş değil
Link ve video eklendi

onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
Cwm yüzünden değil, uptader scriptte hata var. Ayrıca herhangi bir konuda başka bir romu tavsiye etmek hiç hoş değil
Link ve video eklendi
aborted hatası genelde cwm yüzünden oluyor yada romda sıkıntı vardır senin dediğin gibi

cnr_cnr_00

Üye
Yunus Emre Merhaba,

Eline sağlık öncelikle. Uzun zaman sonra senin sayende login oldum MaxiCep'e :)

Ben Orjinal 4.3 Jelly Bean kullanıyorum ve ilk defa Root yapacağım. Artık cihaza format atmama ve hiçbirşey yüklememe rağmen kasmaya başladı. Ve şarj olayı bende yerlerde. Ortalama 0.75 gün bende ve kör olacağım ekranı kısayım da şarj gitmesin diye sana o kadar söyleyeyim :D

Bana hız ve biraz da batarya tasarrufu kazandırır mı? Bu bahsettiğin batarya kalibrasyonu nedir nasıl yapılır. Önerebileceğin başka Rom varsa onu yükleyeyim. Bana görsellik entel dantel özellikler çok gerek yok Apus kullanıyorum zaten. Dönüşün için teşekkürler şimdiden.

:)

yunusemre168

yunusemre168

Üye
    Konu Sahibi
Yunus Emre Merhaba,

Ben Orjinal 4.3 Jelly Bean kullanıyorum ve ilk defa Root yapacağım. Artık cihaza format atmama ve hiçbirşey yüklememe rağmen kasmaya başladı. Ve şarj olayı bende yerlerde. Ortalama 0.75 gün bende ve kör olacağım ekranı kısayım da şarj gitmesin diye sana o kadar söyleyeyim :D

Bana hız ve biraz da batarya tasarrufu kazandırır mı? Bu bahsettiğin batarya kalibrasyonu nedir nasıl yapılır. Önerebileceğin başka Rom varsa onu yükleyeyim. Bana görsellik entel dantel özellikler çok gerek yok Apus kullanıyorum zaten. Dönüşün için teşekkürler şimdiden.

Tabiki kazandırır. Ayrıca batarya kalibrasyonu foruma mevcuttur sanırım. Rom olarak da sırayla romları deneyebilirsiniz

cnr_cnr_00

Üye
Tabiki kazandırır. Ayrıca batarya kalibrasyonu foruma mevcuttur sanırım. Rom olarak da sırayla romları deneyebilirsiniz

Kardeşim benim zamanım ve kapasitem kısıtlı biraz zorlayınca beyinden yanık kokusu geliyor artık. Sen bana şu rom de, ben onu atayım.

Saygılar B|

• Beğen
Tepkiler: baskahmet
yunusemre168

yunusemre168

Üye
    Konu Sahibi
Bu romu, blekotayı deneyebilirsiniz.

Musti190738

Musti190738

Üye
Yunus Emre Merhaba,

bataryayı bi sıfırla bence bataryayı sıfırlamak için *#0228#

cnr_cnr_00

Üye
Musti190738

Musti190738

Üye
roota gerek varmı bilmiyorum malesef bu arada benim cihaz rootlu

yetisemre

yetisemre

Üye
klavyedeki simgeleri nasıl kaldırabiliriz dostum

cnr_cnr_00

Üye
Beyler Acil Yardım Lütfen.

GT-I9300'e bu ROM'u yükledim telefon logoyu geçtikten sonra siyah ekranda kalıyor.

1. Odin ile "CF-Auto-Root-m0-m0xx-gti9300.tar.md5" kurdum ve Root yaptım.
2. Sonra Odin ile "recovery-clockwork-touch-6.0.4.7-i9300"i kurdum.
3. Son olarak da "S6Experiencev4" isimli Romu telefona attım.
4. "gapps-kk-20140606-signed" Google play paketini kurdum ve restart ettim.

Telefon açılıyor Samsung logosu geliyor ve siyah ekranda kalıyor.

Yardımlarınızı rica ediyorum.

Download ekranı da Recovery ekranı da geliyor. 2. defa ROM attım 2sinde de aynı hatayı aldım.

Son düzenleme:
yunusemre168

yunusemre168

Üye
    Konu Sahibi
Yüklemeden önce odinden boeffla 7.6 flashlayın

sat s3 al

sat s3 al

Üye
arkadaşlar md 4 v13 kullanıyorum ve bu romun kamerayı sevdim flashlanabiliyorsa benim roma flash dosyasını atarmısınız link olarak.

cnr_cnr_00

Üye
ROM çok başarılı. Harika özellikler var ve şimdiden batarayadaki iyileşmenin farkına vardım. Kalibrasyon da işe yaradı.

Su anlık sorunum müzik çalar ile. Müzik çalar içerisinde sol alttan Samsung logosuna tıkalyıp tam ekran yaptığımda "Müzik durduruldu." hatası almaktayım. Ayarlardan MüzikFX'i seçtiğim halde durum değişmedi. Kamera çözümünü de yarın uygulayacağım. Umarım çözüm olur.

Teşekkürler emeği geçenlere.

yunusemre168

yunusemre168

Üye
    Konu Sahibi
Müzik çalar hatası var. Müzik oynatıcıda açmıyor ama bildirim panelindeni ilerliyor. V5 ile düzeltmeye çalışacağım

cnr_cnr_00

Üye
Peki o zaman bir feedback daha...

Bildirim çubuğunu üstten indirince ekranın yarısından kapanmıyor. İllaki en alttan yukarı doğu itmek gerekiyor. :)

V5 ne zaman çıkar peki?

yunusemre168

yunusemre168

Üye
    Konu Sahibi
V5 eklendi

lami.fami

Üye
v5 yükleyen varsa yorum atabilirmi

folorixx

Üye
Selam millet
Rom yuklenirken android simgesinde takili kaldi sadece donup duruyor android simgesi sizce neden yapar

Üst Alt