Astral Seyahat Nedir / Yapılışı ( Uyurken Ruhumuzun Bedenden Çıktığı An Ruhumuzu Kontrol Edebilmek )

Sponsorlu Bağlantılar

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
Hadi Maxi üyeleri izmir kordondo buluşuyoruz size özel Malibu aldım :) Bu gece alem var :ehe

Ata bu gece forumda bir azalma görürsen bil ki hepimiz kordonda bi yandan malibu içiyor bi yandan da nargilelerimizi çekiyoruz :) Merak edersen sen de gel, yol paran benden :ehe

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
ne korkunç bir şey böyle bir şeyi denemeyi aklımın ucundan bile geçiremem ruhum bedenimle mutlu bedenimle gezsin tek başına ne işi var sokaklarda

burak9400

burak9400

Üye
Biz çok kafa patlattık bu işlerin üstüne, hayatlarını bu işe adayan insanlarla tanıştık, uzun uzun sohbetler ettik, Hindistan'dan gelen alanında uzman kişilerle spritik muhabbetler yaptık ki o kişide öyle bir ruhsal güç vardı ki, ellerini tuttuğum anda tüm ruhumun bedenimden çekildiğini hissettim canlı canlı!.. Zor kurtardık paçayı...

Böyle şeylerle uğraşmaya DEĞMEZ! İnan bana çok ama çok tehlikeli. Yok dersen ki sana güveneceğime ben bulduğum şu yazılara güveniyorum, buyur dene. Ama bu kadar basit değildir astral seyahate çıkmak. Cebine para koyup avrupa turu yapmaya benzemez. Oturur senelerce uğraşırsın... He diybilirler ki ben 2-3 denemede çıktım...
Hiç bilmeyen adama tarif edersen oturur koltuğa sürer bir şekilde arabayı... Çıkar E-5'e... Ama sonu ne olur?
Meçhul...
Neyse...
Ben üstüme düşeni yapayım, uyarayım da... :)
abi korkuttun beni yaaa saygılar...

çok yaşlı gibi konuştun :D

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
Ata öyledir :) Benden duymuş olma da 35 yaşında :ehe

Şaka tabii ki :) Kendisi söylesin yaşını bakalım ne diyecek :)

Bu arada sen bu macerayı yaşadın mı burak, denedin mi bu seyahati, bize biraz anlatır mısın yaptıysan yaşadıklarını.

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Gidip de dönmemek var, deyimini doğrulatır cinsten bir seyahat belli ki.

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
Hasan son noktayı koydu :) Kardeşim sen bekle ben Malatya'ya geldiğimde kaçıp kaçıp yanına geleceğim bu yöntem askerde çok işe yarar sanırım :ehe

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Seyahat esnasında emniyet kemerinizi takmayı unutmayın...Es kaza Azrail hazır çıkmış boşta gezen ruhlarınızı kabzetmesin sonra...

• Beğen
Tepkiler: minoo

NoALBaBa

Üye
beyler osmanlı zamanında bu işte pro olanlar bir odada toplanarak yatarlarms ve düşman ların savaş taktiklerini öğrenerek impratora söylerlermiş yani osmanlılara kadar dayanıo bu iş

OğuzcanAbi

Üye
neden korkalım ki

● aLuvi ●

Üye
neden korkalım ki

Adamın senin kafan yerinde mi ? :hmmm

Aslında denerdim ama Ata abinin bu mesajlarını görünce... ( tabi insan irkebiliyor )
Peki Ata abicim bir kere denesek bir zarar gelirmi yada sen deneyipte başardın mı ? başardığında
neler hissettin , yada sen en iyisi o bilge adamla konuştuklarını yada hissettiklerini anlat :ehe hem
anlatırsan güzel olur, bizi bilgilendirmiş olursun ..

TheeBeLaa

TheeBeLaa

Üye
ciddi bir iş zaten bunu yapmak için göbek çakrasının açık olması işinizi koaly laştırır bence meditasyon işe yarıyor vede namazda beni rahatlatıyor tavsiye ederim daha lkolay ç.ıkarsınız

COBRAMAX

COBRAMAX

Üye
gunes sisteminden cikmayin ben yaptim siz yapmayin

serecans

serecans

Üye
korktum bee

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
bunu yaptığını kanıtlayabilecek biri varmı?
nasıl kanıtlanır derseniz odanıza çok güçlü kızılötesi mor ötesi bir ışın koyup bunu üzerinize doğrultun sonra uyuyun ruhunuzun çıktığı sırada odada farklı ışın dalgaları oluyormuş işte bu o an odada doğaüstü birşeyler olduğunun kanıtıdır.. tüm bunları sağlam bi kamera ile kaydedin...
ömer çelakıl hayatın sifelerinde söylemişti bu gerçek ama laboratuar ortamı haricinde evinde bu techizatı kurup kaydeden biri olsa o zaman süper olur

minoo

minoo

Üye
İlk kez duydum böyle bir şey :s Çok merak ettim ya :hmmm

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
İlk kez duydum böyle bir şey :s Çok merak ettim ya :hmmm
bugün dene..
Hatta dur dur nabalım biliyonuz mu:kop:

maxi buluşmalara konu açalım

Saat gece 02:00 ' da Maxi Astral Buluşması diye:ehe

Tüm ruhlar Ay'da buluşalım:d:
Hem birbirimizle hem Uzaylılarla tanışırız

Sonra Dünya manzaralı bi ruh-uzaylı ortak yemeği yer hep beraber geri döneriz geri gelirken ruh ruha tutuşun içimizden biri kaybolmasın:kop2:

Sürüden ayrılanı uzaylı kapar:kıskıs:

• Beğen
Tepkiler: antonio_17 ve minoo
minoo

minoo

Üye
Hahahah :ehe Ama gerçekten çok meraklıyım ben böyle şeylere :hmmm

Utku

Utku

Üye
bunu yaptığını kanıtlayabilecek biri varmı?
nasıl kanıtlanır derseniz odanıza çok güçlü kızılötesi mor ötesi bir ışın koyup bunu üzerinize doğrultun sonra uyuyun ruhunuzun çıktığı sırada odada farklı ışın dalgaları oluyormuş işte bu o an odada doğaüstü birşeyler olduğunun kanıtıdır.. tüm bunları sağlam bi kamera ile kaydedin...
ömer çelakıl hayatın sifelerinde söylemişti bu gerçek ama laboratuar ortamı haricinde evinde bu techizatı kurup kaydeden biri olsa o zaman süper olur
gerçekte birşey olursa çeken arkadaş büyük ihtimal delirir izleedikten sonra

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Hahahah :ehe Ama gerçekten çok meraklıyım ben böyle şeylere :hmmm
bende:hmmm
ben gizemli olan herşeye meraklıyım:hmmm

----------Eklendi @ 20:10:35 ---------- Yazıldı @ 20:07:12 ----------

Utku™;3456448' Alıntı:
gerçekte birşey olursa çeken arkadaş büyük ihtimal delirir izleedikten sonra
aynen sonradan kaydettiklerini izlerken insan ürperir dediğin gibi kötü etkilenebilir..
hatta o sırada odada senden başka bi varlık varsa o da kayda girerse işte o zaman insan bi daha gece uyuyamaz korkudan insanı delirtirse işte bu delirtir

Utku

Utku

Üye

bende:hmmm
ben gizemli olan herşeye meraklıyım:hmmm

----------Eklendi @ 20:10:35 ---------- Yazıldı @ 20:07:12 ----------

aynen sonradan kaydettiklerini izlerken insan ürperir dediğin gibi kötü etkilenebilir..
hatta o sırada odada senden başka bi varlık varsa o da kayda girerse işte o zaman insan bi daha gece uyuyamaz korkudan insanı delirtirse işte bu delirtir
bunu bizim için denermisin :D

Üst Alt