Astral Seyahat Nedir? Nasıl Yapılır? Herşeyi ile Birlikte Detaylı Anlatım!!

Sponsorlu Bağlantılar

Darqos

Darqos

Üye
Şöyle ki ben bu makaleyi farklı kaynaklardan derledim detaylık bir durum yok, ilk aşamalardan başlayıp her aşamayı günlerce haftalarca odaklanarak pratik yap konsantre ol her gün veya her hafta tek konuyu dene mesela bugün bu hafta sadece astral seyahate hazırlık olarak bedeninin ağırlaştığına odaklan sonraki hafta diğer aşamalara geç bu şekilde bedenini astral seyahate daha iyi hazırlamış olursun :tebessüm:
Hocam Tam 5 Dakika önce Astral seyhate geçmeyi denedim Sabrettim Hic birsey dusunmedim içimden Ruhum bedeninmden ayrılacak diye tekrarladım Hocam bir anda karnımda bir acı gibi bisey oldu ve Kafamda çinlama sesleri uğultu oldu Kalbim bir anda çok hızlı atmaya başladı bu böyle 30 sn sürdü ancak Bedenimden çıkaramadım ruhumu Ama buda bir gelişme sonuçta Hocam hiç korkmadım ancak Kendimi yukaridan bakmayi dusundum Halat ile Yukselmeyi dusundum ancak ruhu çıkaramadim

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Hocam Tam 5 Dakika önce Astral seyhate geçmeyi denedim Sabrettim Hic birsey dusunmedim içimden Ruhum bedeninmden ayrılacak diye tekrarladım Hocam bir anda karnımda bir acı gibi bisey oldu ve Kafamda çinlama sesleri uğultu oldu Kalbim bir anda çok hızlı atmaya başladı bu böyle 30 sn sürdü ancak Bedenimden çıkaramadım ruhumu Ama buda bir gelişme sonuçta Hocam hiç korkmadım ancak Kendimi yukaridan bakmayi dusundum Halat ile Yukselmeyi dusundum ancak ruhu çıkaramadim
güzel bir gelişme lakin bunu sürekli denemeni tavsiye ederim ama sakın ilk denemelerde çıkmayı deneme/düşünme, bedenin zamanla alışsın daha sonra gerisi çorap söküğü gibi gelecektir :oke: böyle devam :alkis
Tamam bakacağım :)
Astral seyahat için odada yalnız olmak mı gerekiyor ? :tebessüm:
tavsiyem yalnız olmak, nedeni ise eğer odada biri varsa ister istemez uyanıp ses çıkarabilir vs vs o yüzden yalnız olmak daha iyi, ayrıca astral seyahat için bazı müzikler vardı internetten araştırabilirsiniz :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: Darqos

getz2009

Üye
güzel bir gelişme lakin bunu sürekli denemeni tavsiye ederim ama sakın ilk denemelerde çıkmayı deneme/düşünme, bedenin zamanla alışsın daha sonra gerisi çorap söküğü gibi gelecektir :oke: böyle devam :alkis

tavsiyem yalnız olmak, nedeni ise eğer odada biri varsa ister istemez uyanıp ses çıkarabilir vs vs o yüzden yalnız olmak daha iyi, ayrıca astral seyahat için bazı müzikler vardı internetten araştırabilirsiniz :tebessüm:
Denemeyi düşünüyorum, cesaret edip denersem gelişmeleri yazarım, konuyu takip edeceğim :))

• Beğen
Darqos

Darqos

Üye
Kaptan ım Kalbim çok hizli attı kulağım çınladi Ancak Ben çıkamadım seyhate Kalp çarpintisindan sonra Ne düşünmem gerek çikmam için ? , bu arada cok uzel bir hisdi kafa yapti

• Beğen
___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Kaptan ım Kalbim çok hizli attı kulağım çınladi Ancak Ben çıkamadım seyhate Kalp çarpintisindan sonra Ne düşünmem gerek çikmam için ? , bu arada cok uzel bir hisdi kafa yapti
bütün belirtiler doğru ama önceki yorumlarımda da dediğim gibi ilk bir ay kadar sadece alıştırma yapın hemen çıkıyım olsun bitsin diye düşünmeyin, ama kalp çarpıntısı normal onun dışında ilerdeki ışığı düşün seni çağıran ışığa doğru yükseldiğini hisset düşünmeden hisset sadece, bu hissi yaşarken bedeninin ağırlığını unutma, gerisi yavaş yavaş gelecektir :tebessüm: :oke: / kafa yapması normaldir :kıskıs:

• Beğen
Darqos

Darqos

Üye
Kaptanım İlk Astral seyhat denememdi Ve başarılı oldum Bikaçkez daha yaptıktan sonra İnşallah artık çıkarım seyhate çok merak ediyorum renklerin ters olduğunu felan :D

• Beğen
___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Kaptanım İlk Astral seyhat denememdi Ve başarılı oldum Bikaçkez daha yaptıktan sonra İnşallah artık çıkarım seyhate çok merak ediyorum renklerin ters olduğunu felan :D
Deneyimlerini merakla bekliyoruz :tebessüm:

• Beğen
___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Kaptanım , 2. Astral denememde Karın da bir acı ve uğultu başlıyor , Ondan sonra ne yapmam gerek bir türlü çıkamadım ya :/
yavaş yavaş ruhunun yükseldiğini hisset ya da karşında beyaz bir kapının açıldığını o kapıya gitmen gerekiyor ve ayağa kalktığını hisset bu denemeler ile çıkacağına inanıyorum :tebessüm:

• Beğen

erenbaba21

Üye
Bana herseyi yapiyirum dusa cikamiyorum lutfen acil yardim 05457318624 lutfen

• Beğen
Kuklla

Kuklla

Üye
Kaptan ben bu olaya çok sardım sen en az 2 yıldır uğraşıyon becerebildinmi bide ben az önce yaptım kalbim fln çok attı nefeslerim hızlandı ilk sefer olduğu için heyecanlandım ama korkucak gibiydim korkmamam gerektiğini bildiğim için sakin kaldım ama birden kalp atışım durdu 1 2 dakka daha denedim sonra bıraktım ne yapmalıyım sence bunu kesinlikle yapıcam ama yardım edermisin biraz

• Beğen
___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Kaptan ben bu olaya çok sardım sen en az 2 yıldır uğraşıyon becerebildinmi bide ben az önce yaptım kalbim fln çok attı nefeslerim hızlandı ilk sefer olduğu için heyecanlandım ama korkucak gibiydim korkmamam gerektiğini bildiğim için sakin kaldım ama birden kalp atışım durdu 1 2 dakka daha denedim sonra bıraktım ne yapmalıyım sence bunu kesinlikle yapıcam ama yardım edermisin biraz
Öncelikle konuma hoşgeldin kardeşim ben 2015 yılından beri astral seyahat ile ilgilenemiyorum genel olarak yani sadece astral seyahat değil konularima bakacak olursan çok farklı şeyler ile ilgileniyordum ama iş güç derken vakit olmuyor vücut yorgunluğu vs vs yani sana gelince sakin olarak astral seyahat ile ilgili her aşamaya 2ser 3er gün ayır mesala 3 gün nefes egzersizleri yap sonra vücut egzersizleri yap derken her geçen gün her aşamaya daha da yatkın olacaksın ve biraz biraz hedefe ulaşacaksin hemen ilk seferde çıkmaya çalışma yoksa yapamayabilirsin dediklerimi yap faydasını göreceksin aklına takılan nokta olursa ben buradayım
Bana herseyi yapiyirum dusa cikamiyorum lutfen acil yardim 05457318624 lutfen
Bir önceki mesajımı sen de dikkate al kardeşim ve bütün aşamalara belirli günlerle ağırlık ver buralardayım ben

maxirabit

maxirabit

Üye
Bir ara yapıyordum, merak sarmıştım şimdiyse bunları pek yapmıyorum, eğer yapan olursada, başta yapıyım falan derken beynini zorlarsınız, olsun diye daha fazla zorlarsanız nörölöjik hasarlar verebilirsiniz, bunların geri dönüşü olmuyor, sihir yapmakta seçilmiş insan, sihirbaz durumu yoktur, el çabukluğu ve kullanılan aletler vardır :D

• Beğen

kaptan0099

Üye
Selamlar herkese. Yeni keşfettim burasını. Yaşamış olduğum ama astral seyahat veya diğer her türlü olaydan bihaber iken bir durumumu sizlerle paylaşacağım. Olay astral seyahat değildi. Ölmeden evvel ölümü tatmaymis. Bende bilmiyordum. Ancak kuranda geçen Zilzal suresini birebir yaşadım. Ve bu olayı kaleme alıp facede dost ve arkadaşlarımla paylasmistim. Hatam olduysa affola. Selamlar saygılar. Cepten ekleyemedim. Yarın burada bulacaksınız yazımı.
ZILZAL SURESI

BISMILLAHIRAHMANNIRRAHIM (Rahmân ve Rahîm (olan) Allah'ın adıyla)

1. Yerküre kendine has sarsıntısıyla sallandığı,

2. Toprak ağırlıklarını dışarı çıkardığı,

3. Ve insan "Ne oluyor buna!" dediği vakit,

4. İşte o gün (yer) haberlerini anlatır,

5. Rabbinin ona bildirmesiyle.

6. O gün insanlar amellerini görmeleri (karşılığını almaları) için darmadağınık geri dönüp gelirler.

7. Kim zerre miktarı hayır yapmışsa onu görür.

8. Kim de zerre miktarı şer işlemişse onu görür.

YUKARIDA PAYLASMIS OLDUGUM SURE, ZILZAL SURESI YANI DIGER ISMIYLE ZELZELE SURESI OLUP, ILK BASTA OKUNDUGUNDA KIYAMET GUNUNDE YASANACAKLARI BILDIRDIGI GORULSEDE, ASLINDA BEDEN DEPREMI (ÖLÜMÜ TATMA) ASAMASINDA YASANACAKLARDIR.

CUNKU HERKES KIYAMET GUNUNU GOREMEYECEGINDEN, BU GUNDE NELER YASANACAGINA DAIR BILGILERI BILDIRIR,

KISININ KENDI KIYAMETININ KOPMASI (ÖLÜMÜ TATMA) ANINDA YASANACAKLAR AYETLERDE ANLATILMAKTADIR.

OKUNDUGUNDA YER,YERKURE TOPRAK KELIMELERINI UZERINIZDEKI ET KEMIK BEDENINIZ OLARAK YANI AYNADA GORDUGUNUZU , UZERINIZDEN CIKARILACAK OLANIDA RUHUNUZ OLARAK DUSUNEREK OKUMAYA VE ANLAMAYA CALISIN.(ASLINDA KAFA KARISTIRMAK ISTEMEM AMA RUHUNUZDA BIR ELBISE NEYSE BURADA DURALIM)

CUNKU O AN GELDIGINDE ETRAFINIZDA BINLERCE KAYANIN BIR DAGDAN YUVARLANDIGINDA CIKARACAGI GURULTUYU VE AYNI ANDA KULAGINIZIN HEMEN YANI BASINDA BIR BULUTUN CIKARMIS OLDUGU GOKGURULTUSUNE BENZER GURULTULERI AYNI ANDA DUYACAK ORTALIK YIKILIYOR SANACAK, ÜRPERECEKSINIZ VE AYNI ANDA VUCUDUNUZUN UZERINDE IPEKTEN BIR ELBISENIN YAVAS YAVAS SANKI HIC ACELESI YOKMUSCASINA VUCUDUNUZA SURTUNEREK VERMIS OLDUGU O ETKIYI DUSUNUN, LAKIN BU IPEK ELBISENIN UZERINIZDEN CIKARILIRKEN ALACAGINIZ KEYIF, ZEVK VE HOSLUK KARSISINDA NUTKUNUZ TUTULMASIN, BU KEYFE DALIPTA KELIME-I SEHADETI GETIRMEYI UNUTMAYIN. CUNKU BU ET KEMIK BEDENE KUMANDA ETTIGINIZ SON ANLARINIZDIR. PESINDEN BU GURULTULER DEVAM EDERKEN EGER ZAMAN OLARAK GECE ISE ETRAFIN AYDINLANDIGINI YOK GUNDUZ ISE ZAMAN OLARAK DAHA DA AYDINLANMAYA BASLADIGINI, AYNI ANDA O GUNE KADAR ETRAFINIZDA OLUPTA FARKINDA OLMADIGINIZ, BILMEDIGINIZ HATTA VE HATTA BELKIDE INANMADIGINIZ!!!! VARLIKLARI GORMEYE BASLAYACAKSINIZ. SASKINLIKTAN SADECE SUSACAKSINIZ.

INSANLAR YANINIZA GELIPTE SIZI YOKLADIKLARINDA "AAA (ABLAM, ABIM, ANNEM,BABAM, KARDESIM) ÖLMÜS" DIYECEK, AGLASMALAR BASLAYACAK,

SEN BAGIRIP CAGIRACAKSIN,"YAHU NE DIYORSUNUZ BEN ÖLMEDIM YASIYORUM, SIZI DUYUYORUM, BENI NIYE DUYMUYORSUNUZ " DIYECEKSINIZ, PESINDEN INSANLAR KURAN OKUMAYA BASLAYACAK, ISTE ONDAN SONRASINDA SIZI BIR TELAS ALACAK. CUNKU BILIYORSUNUZ KI INSANLAR SIZI DUYMUYOR, VE BIRAZDAN SIZI ALIP ONCE YIKANMANIZI SAGLAYACAKLAR, SONRA NAMAZINIZI KILMAK ICIN CAMIYE GOTURECEKLER, PESINDEN DE MEZARA GOTURULECEKSINIZ. ISTE BU TELASINIZI DUSUNUN, KIMSELERE SESINIZI DUYURAMADIGINIZ ACIZLIGINIZI DUSUNUN, ELINIZDEN HICBIRSEYIN GELMEDIGINI DUSUNUN, SONRADA TEKRAR SIL BASTAN ZILZAL SURESINI OKUYUN.

SIMDI BUNLAR YANI AGLASIP BAGRISMALAR KARSISINDAKI PSIKOLOJINIZI DUSUNUN, COK KORKMUS BU ARADA ENERJINIZDE!!! AZALMIS, BU SESLERI DUYAMAMA SANKI UYKU HALI BASTIRMIS GIBI YORGUN HISSEDECEKSINIZ, ISTE SIZE YARDIMA GELEN YIKANMA OLAYI!!! ILE BIRDEN KENDINIZE GELECEK, HALA HERSEYI GORUP BILIP DUYUP HISSEDECEKSINIZ. SIZIN YAKARISLARINIZ BAGRISLARINIZI KIMSELER DUYMAYACAK, SANKI OTOMATIGE BAGLANMIS ROBOTLAR MISALI INSANLAR SIZI YIKAYIP HAZIRLAYIP PESINDEN DE NAMAZINIZI KILIP UGURLAYACAKLAR.

MEZARLIGA GELDIGINIZDE TELASINIZI DUSUNUN, AKLINIZ FIKRINIZ SUURUNUZ YERINDE, HERSEYI GORUYOR DUYUYOR FARKEDIYOR HISSEDIYOR LAKIN BU ET KEMIK BEDENINIZE KUMANDA EDEMIYORSUNUZ, HOCA BASLIYOR OKUMAYA, PESINDEN EN SEVDIKLERINIZ!!! SIZI DAHA ONCEDEN HAZIRLANMIS KARANLIK BIR CUKURA BIRAKIYORLAR, BU ARADA BILEMEDIGINIZ DAHA ONCEDEN HIC GOREMEDIGINIZ VARLIKLAR(MELEKLER,CINLER) HEP CEVRENIZDELER.

SONUCTA KARA TOPRAGA YATIRIP UZERINIZE TOPRAK ATIP DUALARINI OKUYUP CEKIP GIDIYORLAR.

ÖLÜM TADILDIGI BASLANDIGI ANDA , AZRAIL A.S"IN YARDIMCI MELEKLERI RUH BEDENINI KISININ ET KEMIK BEDENINDEN AYIRMA ISLEVINI GORMEYE BASLADIKTAN SONRA SON OLARAK AZRAIL A.S GELIP SIZIN KAFANIZIN UZERINDEN YANI BEYIN ILE RUH BAGLANTISINI AYIRIP YANINDA BEKLEYEN IKI MELEGE TESLIM EDER SIZI. VE AYRILIR ORTAMDAN. IKI MUHAFAZA MEMURU OLAN MELEKLER SIZINLE BIRLIKTE MEZARA KADAR ESLIK EDER, MEZARDA MUNKER VE NEKIR ISIMLI IKI MELEK GELIP SIZI SORGULAMAYA BASLADIGINDA TABI BU SORGULAMA SORULAR (OLAYLAR) ESLIGINDE OLUP DIREKT SORU SORMA SEKLINDE DEGILDE, VERECEGINIZ CEVAPLAR!!! SIZI O ANDA YASATILACAK OLAYLARA NASIL DAVRANMANIZ GEREKTIGI KONUSUNDA ORTAYA CIKACAK, OLAYLARLA SINANACAKSINIZ, (DIREKT SORU CEVAP SEKLINDE DEGIL DEMEK ISTEDIGIM), CEVAPLARINIZI VERECEK VEYA VEREMEYECEKSINIZ, EGER KISI "OKU"YABILMIS ISE, YANI ILK EMIR OLAN "IKRA"NIN MANASINI ANLAMIS HAZMETMIS HISSETMIS,VE HISSETTIGINI YASAYABILMIS VE EN ÖNEMLISI PESINDEN DUNYA UZERINDE IKEN FETIH!!! SAHIBI OLMUS ISE YANI ÖLMEDEN ÖLMÜS ISE, BU SORULARIN PESINDEN MELEKLERIN YARDIMIYLA MEZARDAN CIKARILIP BERZAH ALEMINE ALINIP KENDISINE YER GOSTERILECEK,BERZAH ALEMINDEKILERLE TANISACAK, DUNYADAN HABERLER VERECEK ORADAKILERE VE GENE ORADAKILERLE BIRLIKTE MELEKLER TARAFINDAN KISISEL EGITIMINE DEVAM EDILECEK. YOK FETIH SAHIBI DEGILSE KISI, ISTE O ZAMAN SORGULAMA ISI BITTIGINDE GOKTEN OZEL BIR MELEK INIP SIZE ÖZEL BIR DÖSEK HAZIRLAYACAK VE KIBLE YONUNDE BIR PENCERE ACILACAK BUNU BIR GORUNTU PENCERESI BIR EKRAN OLARAKDA DUSUNEBILIRSINIZ, ISTE GIDECEGIN YER DEYIP SIZE KIYAMET GUNUNDEN YANI HESAP GUNUNDEN SONRA GIDECEGINIZ ALEM GOSTERILECEK. YA CENNET BAHCELERINDEN BIR BAHCE, YADA CEHENNEM KUYULARINDAN BIR KUYU.

HER NE KADAR ILK MEZAR ORTAMI KARANLIK OLSADA TOPRAK ILE KAPATILDIGINDAN ITIBAREN SIZ GIDENLERIN AYAK SESLERINI DUYACAKSINIZ VE ORTAM ZIFIRI KARANLIKTAN BIR ANDA AYDINLANMAYA BASLAYACAK, YANI SINAV ORTAMI BASLAYACAK,

ALLAH C.C HEPIMIZIN YAR VE YARDIMCISI OLSUN,

CUNKU HEPIMIZIN COK IHTIYACI OLACAK...

SAYGILARIMLA

elif_hrgnr

Üye
Ya ben 13 yaşındayım denemek istiyorum. Ama hani düşündüğümüz şeyler karşımıza çıkabilirmiş ya, ben ondan korkuyorum. Kesin ben dayanamam gereksiz korkunç şeyler düşünürüm :( Birde benim bir arkadaşım kalp krizi geçirebilirmişiz diyor, doğru mu bu ?

hançer

hançer

Üye
mükemmel bir his bunu uyanık iken de yapabiliyorum, göz bebeklerim tamamen büyüyor, etrafımı ve olayları daha geniş bir şekilde değerlendirebiliyorum. bu noktada kalp atışlarım dakikada iki yüz elliyi bulabiliyor,önemli bir nokta nabzı düşürmek oluyor; bunu da odaklanarak dakikada otuza yirmiye kadar düşürebiliyorum. tehlikeleri mevcut, bazen burnumdan kan gelebiliyor. çok zorlamada motoru yakabilirsiniz..
edit: bu mesaj realiteyi göstermiyor. tepkileri merak ettim ve bir şeyler uydurdum :)

Son düzenleme:
  • Beğen