6300 msn programı hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

timsah02

Üye
--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar bende 6300 kullanıcısıyım veşuanda msni çok güzel kullanıyorum hemde 1 konture necizene hoşgörünüze sığınıp sizlere anlatayıpbende başka siteden bakıp yaptım aslında çok kolay o anlatan arkadaşayine burdan teşekkürü bir borç biliyorum neyse dönelim konumuza

yanlız anlattıklarım türkcell içindir

İlk olarak Telefonumuzda Turkcell ayarlarını yapmamızlazım bununiçin WAP yazıp 2222 ye yolluyoruz gelen mesajda ayarları kaydedip aktivleştiriyoruz buraya kadar çok basit

Menu - Ayarlar - Yapılandırma giriyoruz. Orada Varsayılan Yapılandırma Ayarlarından Turkcell (Wap) seçiyoruz

Yine orada Tercih Edilen Erişim Noktasını Turkcell Internet seciyoruz

Evet Ayarları yaptık ve MSN'e gircez şimdi;

Cep telefonumuzun adres satırına şunu yazıyoruz.

Sayfa açıldıktan sonra “Download Mig33” seçeneğini seçiyoruz.
ve tekrar Download Mig33 diyoruz. (Dikkat burada 12 kontor gidebilir) Programı indiriyoruz..

Ya da bluetooth veya USB kablonuz var ise aşağıdaki adresten programı çekip Cep Telefonunuza atabilirsiniz..

programı telefonunuza aldıktan sonra çalıştırın programı tcp ve html olanbi yer gelecek orda tpc yi seçin eğer html seçerseniz türkcele kontur içinçalışırsınız :)

Açılan sayfadan ''Register'' tıklayıp hemen bir üyelik alacağız. BU işlemi normal bilgisayardan da a girip yapabiliriz.. Eğer Bilgisayardan Üyelik aldıysak Register yerine Login diyeceğiz cep telefonundan girdiğimizde..

Neyse register tıkladık ve karsımıza Username, Password, Mobile Number bölümü geldi

Username kullanıcı adı
Password şifre
Mobile Number yazan yere de +905551234567 şeklinde telefon numaramızı girecegiz..
Ve güvenlik kodu var orada onu da gireceğiz ve Register tıklayacağız..

Bundan sonra cebimize bir KOD gelecek. Bunu saklayınız..

Sonra çıkıp programdan gelen smsden kodumuzu aklımızda tutyoruz. Tekrar girip Sıgn IN veya Login yapıp kullanıcı adı ve şifremizle bizden kod isteyecek. Enter Code kısmına gelen smsdeki kodumuzu buraya yazıyoruz. Ve girişimiz oluyor..

Buradan sanırım menude Other IM kısmından MSN seciyoruz. Ve Sıgn In diyoruz.. MSN Mailimizi ve şifremizi girip login veya sign in diyoruz ve msndeyiz..

size tavsiyem telefondan yapın bu işi üyelik telefondan yapılırsa daha hızlı olur fazla kontur gitmiyor sadece 2 kontur

şimdiden herkese bol msnde yazışmalar bir sorunla karşılaşırsanız demir_ozdemir_@hotmail den bana ulaşabilirsiniz

konya_samet

Üye
ben yükledim olmadı

lodos04075

lodos04075

Üye

arkadaşlar bende 6300 kullanıcısıyım veşuanda msni çok güzel kullanıyorum hemde 1 konture necizene hoşgörünüze sığınıp sizlere anlatayıpbende başka siteden bakıp yaptım aslında çok kolay o anlatan arkadaşayine burdan teşekkürü bir borç biliyorum neyse dönelim konumuza

yanlız anlattıklarım türkcell içindir

İlk olarak Telefonumuzda Turkcell ayarlarını yapmamızlazım bununiçin WAP yazıp 2222 ye yolluyoruz gelen mesajda ayarları kaydedip aktivleştiriyoruz buraya kadar çok basit

Menu - Ayarlar - Yapılandırma giriyoruz. Orada Varsayılan Yapılandırma Ayarlarından Turkcell (Wap) seçiyoruz

Yine orada Tercih Edilen Erişim Noktasını Turkcell Internet seciyoruz

Evet Ayarları yaptık ve MSN'e gircez şimdi;

Cep telefonumuzun adres satırına şunu yazıyoruz.

Sayfa açıldıktan sonra “Download Mig33” seçeneğini seçiyoruz.
ve tekrar Download Mig33 diyoruz. (Dikkat burada 12 kontor gidebilir) Programı indiriyoruz..

Ya da bluetooth veya USB kablonuz var ise aşağıdaki adresten programı çekip Cep Telefonunuza atabilirsiniz..

programı telefonunuza aldıktan sonra çalıştırın programı tcp ve html olanbi yer gelecek orda tpc yi seçin eğer html seçerseniz türkcele kontur içinçalışırsınız :)

Açılan sayfadan ''Register'' tıklayıp hemen bir üyelik alacağız. BU işlemi normal bilgisayardan da a girip yapabiliriz.. Eğer Bilgisayardan Üyelik aldıysak Register yerine Login diyeceğiz cep telefonundan girdiğimizde..

Neyse register tıkladık ve karsımıza Username, Password, Mobile Number bölümü geldi

Username kullanıcı adı
Password şifre
Mobile Number yazan yere de +905551234567 şeklinde telefon numaramızı girecegiz..
Ve güvenlik kodu var orada onu da gireceğiz ve Register tıklayacağız..

Bundan sonra cebimize bir KOD gelecek. Bunu saklayınız..

Sonra çıkıp programdan gelen smsden kodumuzu aklımızda tutyoruz. Tekrar girip Sıgn IN veya Login yapıp kullanıcı adı ve şifremizle bizden kod isteyecek. Enter Code kısmına gelen smsdeki kodumuzu buraya yazıyoruz. Ve girişimiz oluyor..

Buradan sanırım menude Other IM kısmından MSN seciyoruz. Ve Sıgn In diyoruz.. MSN Mailimizi ve şifremizi girip login veya sign in diyoruz ve msndeyiz..

size tavsiyem telefondan yapın bu işi üyelik telefondan yapılırsa daha hızlı olur fazla kontur gitmiyor sadece 2 kontur

şimdiden herkese bol msnde yazışmalar bir sorunla karşılaşırsanız demir_ozdemir_@hotmail den bana ulaşabilirsiniz

paylaşım için sağol kardeş

berke_han

berke_han

Üye
gprs yapılandırma ayarları;

1-menü ye giriyoruz

2-ayarlar

3-yapılandırma

4-enaltta kişisel yapılandırma ayarları

5-seçenek

6-yeni ekle

7-uygulama türleri erişim noktası seçilecek

8-hesap ismi MSN Türkcell veya MSN Avea ( büyüklük veya küçüklüğe dikkat edin ne yazıyorsa aynısını yazın)

9-sonra erişim noktası ayarları

10veri taşıyıcı Paket veri seçilecek

11 sonra taşıyıcı ayarlarına giriyoruz

14paket erişim noktası internet

15 ağ türü IPv4

16 doğrulama türü normal

diğer kısımlara dokunmayın ve artık ayarlarınız olmuş durumda

1-menü

2-ayarlar

3-yapılandırma

4-tercih edilen eriş. noktası seç

5-msn türkcelli veya msn avea seçin

sonra tekrar bağlantı kurun msn de

not: arkadaşlar özelikle kullandığınız hattın gprs nin açık olduğuna dikkat edin yukarıda verdiğim ayarların yapıldıktan sonra lütfen şu hususlarıda unuzda kontro etmenizi rica ediyorum bunlar neler kısaca burada anlatacağım yapacağınız çok basittir

1-menü

2-ayarlar

3-yapılandırma seç

4-varsayılan yapılandırma ayarı türkcell olacak

5-tercih edilen erişim noktası MSN türkcell secili olacak

tekrar ana menüye dönün

1-web gir

2-ayarlar

3-yapılandırma türkcell

4-hesap: türkcell wap gprs

5-terminal pencere göster: hayır

olacak şekilde ayarlıysa msn girmek zor olmayacaktır lütfen bunlarada dikkat edelim ayrıca avea de geçerlidir

*alıntıdır

gprs yapılandırma ayarları;

1-menü ye giriyoruz

2-ayarlar

3-yapılandırma

4-enaltta kişisel yapılandırma ayarları

5-seçenek

6-yeni ekle

7-uygulama türleri erişim noktası seçilecek

8-hesap ismi MSN Türkcell veya MSN Avea ( büyüklük veya küçüklüğe dikkat edin ne yazıyorsa aynısını yazın)

9-sonra erişim noktası ayarları

10veri taşıyıcı Paket veri seçilecek

11 sonra taşıyıcı ayarlarına giriyoruz

14paket erişim noktası internet

15 ağ türü IPv4

16 doğrulama türü normal

diğer kısımlara dokunmayın ve artık ayarlarınız olmuş durumda

1-menü

2-ayarlar

3-yapılandırma

4-tercih edilen eriş. noktası seç

5-msn türkcelli veya msn avea seçin

sonra tekrar bağlantı kurun msn de

not: arkadaşlar özelikle kullandığınız hattın gprs nin açık olduğuna dikkat edin yukarıda verdiğim ayarların yapıldıktan sonra lütfen şu hususlarıda unuzda kontro etmenizi rica ediyorum bunlar neler kısaca burada anlatacağım yapacağınız çok basittir

1-menü

2-ayarlar

3-yapılandırma seç

4-varsayılan yapılandırma ayarı türkcell olacak

5-tercih edilen erişim noktası MSN türkcell secili olacak

tekrar ana menüye dönün

1-web gir

2-ayarlar

3-yapılandırma türkcell

4-hesap: türkcell wap gprs

5-terminal pencere göster: hayır

olacak şekilde ayarlıysa msn girmek zor olmayacaktır lütfen bunlarada dikkat edelim ayrıca avea de geçerlidir

*alıntıdır

vodafone için den ayarlarınızı alabilirsinizz

timsah02

Üye
arkadaşlar eğer türkcellkullanıcısıysanız ve yapamadıysanız gerçeksten sizde sorun var şuanda 1 konture takır takır bağlanıyorum msnye

^_GeCeCi_06_^

Üye
arkadaşLar buLup ta yükLeyip çaLıştıran warsa banada söyLeyinnn
[email protected]

Hellboy®

Hellboy®

Üye
ben ebuddy kullanıorum Hem de turkce 60 kb 1 knt

cannameli

Üye
arkadaslar bende paket verı bağlantısı yok dıyor
kontorum yok ondanmı sizce?

S£LmaN

Üye
arkadaşlar olmuyor yükledim ama baglantı başarısız diyor bu msn adresine ekleyip yarım ederseniz çok sevinirim [email protected] yardımlarını bekliyorum

alikan_1

Üye
arkadaşlar yazılarınızı okudum ve gıcık oldum yha nası beceremezsiniz :p nese uzun uzun açıklıyorum:

öncelikle(turkcell için) wap yazıp 2222 ye yolluyoruz. ayarları bi güzel kaydettikten sonra 'settings' ten 'confrugation' a girip ayarlarımızı seçiyoruz.sonra altında bi seçenek var 'activ.def.in all apps' die onu da aktif hale getiriyoruz. sonra menünün en altındaki seçeneğe girip add new dioruz ordan 'my acces point' yapıoz yeni bi tane.'preffered access pt ye gelip yaptığımız 'acces point'i seçioruz.Ve menüden çıkıyoruz komple.

wap.mig33.com a giriyoruz. önce registerden kayıt oluyoruz arkadaşlar. sonra download mig33 e tıklıyoruz. orda telefon modelleri gelecek 'sizde göreceksiniz' orda 6300 yok :utan all versions a tıklayın (en altta)ve açılan sayfada en alttakini indirin.programlardan mig33 ü açın kayıt olurken verdiğiniz bilgileri girin.(size bir de aktivasyon kodu gönderilecektir)aktivasyon kodunu girin ve msninizi yazın(ve tabi şifreyi de)ve girin:oke:

BU KADAR BASİTMİŞ DEĞİL Mİ???!:pro::ehe:yuru

:bilmem::bilmem::bilmem::bilmem::bilmem::bilmem::bilmem::bilmem:

e artık bi hayır duanızı alırım heral

yardım için:[email protected]

hocam çok saol senin sayende hallettim msne girebiliyorum.:sn:

timsah02

Üye
arkadaşlar lütfen yapmayın ya çok detaylı bişekilde anlattım bunu nasıl yapamadınız anlamadım bide konturum yokdiyenarkadaşkonturunolmadan nasıl giriceksin anlamışdeğil mns adresimi yukarda vermiştim yardıma ihtiyacı olan arkadaşlar eklesinler genellikle akşam saatlerinde açıkolurum

ivea

Üye
aqaqaqaqaqaqaqaqaqaqaqaqaqaq ben bu telin

timsah02

Üye
eueuhehuehe gerçekten pc başında şuanda gülmekten yarıldım telefona küfür etmeyin onun bişiyi yok siz kendinize bakın yapılması güç bişi değilki

feminist46

feminist46

Üye
arkadaslar 6300 a java yani S40 destekli istediğiniz msn programını yükleyebilirsiniz nasıl bişey arıyorsunuz söylerseniz size ardımcı olurum yani sadece msn mi yoksa ıcq+msn mi yada gooogle talk vs de olsun muuu hemen paylaşımaa koyayım sadece hangisinii istediğinizi söyleyinn yeterrr :utan:utan:utan:utan:utan:utan:utan:utan

merhaba arkadaşım bende 6300 kullanıyorum fakat telefonumun web ayarlarnı elimden geldiği kadar yaptım ama yinede int sunucusuna bağlanacağım zman paket veriri kontrol et falan diyor ve msn programını telefonumda kullanmak istiyorum yardımların için şimdiden teşekkür ederim
ayrıca vodafone hat kullanıyorum

timsah02

Üye
arkadaşlar tam emin değilim ama bumsn programısadece türkcell kullanıcıları için geçerli avea ve vodefon kullanıcısı arkadaşlarıma ypıyorum ama olmuyo aynı telefondan türkcell e yapıyorum oluyor çözmüş değilim:allalla::allalla::allalla::allalla:

blackblero

Üye
ya benim 6300 var yuklemedim ama bırınde gordum takır takır mesajlasıyodu msnde:)

feminist46

feminist46

Üye
arkadaşlar ben yine bu siteden bulduğum programı yükledim kullanıyorum gayet memnunum müşteri hizmetlerini aradım ben telefonumda web kullanmak istiyorum yaptım ayarlarını gönderdiler mfarhanonline diye bi progragramı sadece hafıza kartına attım ve uygulamayı başlattım msn im çalışıyor. gayette iyi bir durumda. yapmanız gereken sadece 6300 için msn programını telefona atmak ve müşteri hizmetlerini aramak kolay gelsin.

milo_bodrum

Üye
arkadaşlar slm 6300 marka telefonuma msn yuklüyebilirmiyim yardım edermisiniz

hasan_k_o

hasan_k_o

Üye
turkcel msn yi sakın yüklemeyin acayip kontör harcıyor ben yükledim 1 mart dan sonra 40 kontörüm vardı ''-11'' e düştü geçen 50 kontör yükledin ''-8'' e düştü benden tavsiye sakın yüklemeyin bu turkcell msn yi

SoNoYuN

Üye
bilgiler için saol