6300 msn programı hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

derya04

Üye
msn açılıyo diyo kapanıyo hemen yardım:vur

eershan

Üye
msn programını bulabileceğim bir adres verin

furkab

Üye
6300 telefpnum var da ikisinide yükledim bilgisayara usb ile telefonuma atacam mig33betayımı atacam yoksa sadece mig33 mü

beerko

Üye
[email protected] seni ekledim arkadaşım sana zahmet şu msn olayını çözelim yaaa...

uzzy36

Üye
eBuddy tr programıyla msn yahoo ıcq açabilirsiniz.

trenki

trenki

Üye
Arkdaşlar Telefonum 6300 ve rahat gnde 2 kontöre msn açıyorum haftada 15 kontör eBudyy yükleyin sonra ayarlar>yapılandırma>Tercih edilen Erişim Noktası>Turkcell İnternet ve msn açın Bu kadar Bi Teşekkür ü Az görmeyin.!!!

su_perisi

Üye
offf deli olcam yaa :( ne zormus bu 6300 msn yuklemek 2 saattır ugrasıyorum olmuyo :(

azx07

Üye
arkadaşlar bende msn var ama hattım telsim oldugu için olmuyor telsim hattı için msn varmı

inferno_kework

Üye
aynen nya :)

sbico

Üye
bnde mig 33 yükledim vodofondan baqlanabiliyoz mu bnde trkcell hat yoq

--------------- Ekleme ---------------

yha biri acil cvp yazzın kafayı yiycem bnde
vodofona hatlı 6300 a nasıl msn yükleyebilirim...

azadruzgari

Üye
Ya ben de arıyorum ne olu r bı yardı cı olun ya şimdiden teşekkürler

e.g.e1907

Üye
connecting deyip kalıyo mig33 de nedne olur sadece o kadar girioo :s

Lina_TR

Lina_TR

Üye
Arkadaşlar ebuddy kullanın çok daha iyi

awastturk

Üye
6300 lara program , sis uzamantısı dosyaları pc suit ile yükleyin

not: pc suit ile yükleyin

smerscan

Üye
***** msn olmasa ne yapacaz

SlashGun

SlashGun

Üye
Bu İşletim Sistemi olmayan Telefonları
Pc Suit çalıştırıyormuki yaf .. İlginç eğer çalıştırıyorsa ne bilim bir acaip ..
:hmmm

negaTive*

negaTive*

Üye
KankaMSN YUKLEMENİ TAVSİYE EDERİM gprs ücreti az...

silop_kms

silop_kms

Üye
olmaz olurmu ya java bölümüne bakın

denizhan1234567

Üye
kardeşim 6300 yani s40 msn var bak ben burada linknide koyuyurum ve yorumlarınızı bekliyorum %100 çalışır

serhoo

Üye
#1: Dosyayı indirin
Uygulamayı kurmanın 2 yolu var
a) wap sitesinden:
Telefonunuzun tarayıcısından( ) adresine giderek "Download Mig33" linkine tıklayın, uygulama telefonunuza çekilecek, bazı modellerde oto kurulum baslayacaktır, bazılarında kendiniz baslatabilmektesiniz
b) aşağıdaki dosyayı pc ye çekin daha sonra telefona aktarın
aşağıdaki dosyayı çektikten sonra, usb, bluetooth yada benzeri bir yolla pc ye bagladınız telefonunuza dosyayı gönderebilirsiniz
* mig33 Version 302 Betarar dosyası büyük ekran java telefonlar için
* mig33 Version 302 Literar dosyası ise basit sürümdür, genelde eski java uyumlu telefonlarda çalışmaktadır
#2: mig33 ü ilk kez başlatmak
Uygulamayı ilk açtıgınızda sizden internet erişimi saglayacaginiz ayarları yapmanızı isteyebilir Bunun ardından da kayıt olmanız gerekmekte
#3: Kayıt
mig33 ün internet baglantısını da saglayıp calistirdiktan sonra ‘Register’ butonuna basarak sisteme kayıt olmanız gerekmektedir Gerekli bilgileri doldurun ve daha sonra ‘Submit’ linkine basın
#4: Hesabı aktiflestirme
Kaydı gönderdiginizde telefonunuza SMS olarak bir onay kodu gelecek, bu onay kodunu, kaydı tamamlamak için programa giriyorsunuz Ve bundan sonra yapacaginiz tek sey artık msn e baglanmak için gerekli msn messenger kullanıcı bilgilerini girmek Bunun için yeni MSN hesap bilgisi ekleyeceksiniz ( Menu den Account kısımlarından)
#5: Sık Sorulan Sorular
Arkadaşlar bu uygulama genelde tüm Java uyumlu telefonlarda çalışmaktadır
Örnegin;
* Sony Ericsson K700,K800 vs tüm java uyumlu sony ericsson lar
* Samsung U600, Samsung D900 vs tüm Java uyumlu samsung lar
* Nokia nın java uyumlu tüm modelleri

--------------- Ekleme ---------------

:hmmm
#1: Dosyayı indirin
Uygulamayı kurmanın 2 yolu var
a) wap sitesinden:
Telefonunuzun tarayıcısından( ) adresine giderek "Download Mig33" linkine tıklayın, uygulama telefonunuza çekilecek, bazı modellerde oto kurulum baslayacaktır, bazılarında kendiniz baslatabilmektesiniz
b) aşağıdaki dosyayı pc ye çekin daha sonra telefona aktarın
aşağıdaki dosyayı çektikten sonra, usb, bluetooth yada benzeri bir yolla pc ye bagladınız telefonunuza dosyayı gönderebilirsiniz
* mig33 Version 302 Betarar dosyası büyük ekran java telefonlar için
* mig33 Version 302 Literar dosyası ise basit sürümdür, genelde eski java uyumlu telefonlarda çalışmaktadır
#2: mig33 ü ilk kez başlatmak
Uygulamayı ilk açtıgınızda sizden internet erişimi saglayacaginiz ayarları yapmanızı isteyebilir Bunun ardından da kayıt olmanız gerekmekte
#3: Kayıt
mig33 ün internet baglantısını da saglayıp calistirdiktan sonra ‘Register’ butonuna basarak sisteme kayıt olmanız gerekmektedir Gerekli bilgileri doldurun ve daha sonra ‘Submit’ linkine basın
#4: Hesabı aktiflestirme
Kaydı gönderdiginizde telefonunuza SMS olarak bir onay kodu gelecek, bu onay kodunu, kaydı tamamlamak için programa giriyorsunuz Ve bundan sonra yapacaginiz tek sey artık msn e baglanmak için gerekli msn messenger kullanıcı bilgilerini girmek Bunun için yeni MSN hesap bilgisi ekleyeceksiniz ( Menu den Account kısımlarından)
#5: Sık Sorulan Sorular
Arkadaşlar bu uygulama genelde tüm Java uyumlu telefonlarda çalışmaktadır
Örnegin;
* Sony Ericsson K700,K800 vs tüm java uyumlu sony ericsson lar
* Samsung U600, Samsung D900 vs tüm Java uyumlu samsung lar
* Nokia nın java uyumlu tüm modelleri