6300 msn programı hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

djj_tnr

Üye
msn vericenize programın linkini var

pesimist_style

pesimist_style

Üye
live msn yok bikere diğer msn türlerine bakın

brigade

Üye
ben 6300da msne giriorum arklar

--------------- Ekleme ---------------

bunu bi deneyin

pesimist_style

pesimist_style

Üye
ben 6300da msne giriorum arklar

bunu bi deneyin

programın adını ve ayarlarının sölermisin nasıl ayarları var

srandawell

srandawell

Üye
İşte size msn nin kıralı

efsane_ozdes

Üye
birader 6300 da man var maxicep te.mobilmsn indir sonra müşteri hizmetlerini ara gprs ayarını actırmak istiyorum diye söyle o seni yönlendirecek 100 kby ta 1 kontörü secin

bybarak

bybarak

Üye
millet telefoncuya gidin 2veya 3 lira verin yüklüyolar ben öyle yaptım

batuhan54

Üye
karışk bi durum ya bi ton kontrm giddi annamadım bendee . iki sanie durdum nette 10 kont yok oldu birden annamadım bende artq kont alınca tekrar denerm yarın falan genede teşkkürlerrr :D

berkeay_06

Üye
ya arkadaslar aramıza öle insanlar varki daha neyin ne oldgunu bilmeyenler 6300 msn calısıyormu calısmıyormu ya burda telefona kuracagımız program yokmu ya okuyorum kimi diyor acılıyor kimi diyor acılmıyor arıyorum programı oda yokk oku oku bosa sacma sapan bir yer burası

mat-rock_58

mat-rock_58

Üye
walla turkcell hat kullanıosan MSN yaz 7777ye gönder haftalık 7 kontor bende 6300 kullanıom

demirwaji

Üye
sogol

:(kardeş duşunuyorum telefona mnse koymaya ama nasıl olacak markası 6300
evet nasıl olacak

xman26

Üye
arkadaslar...6300da turkcell messenger ve ebuddy nin calıstığını biliyorum...ben turkcell messenger kullanıyorum...ebuddy içinde turkcell bayine gidip ayarlarını yaptırdıktan sonra o da sorunsuz calısıyor....tavsiye ederim ikisinide...

1suheda1

Üye
ben yükledm 6300 a msn oluo ...........ebudyy....getjar.com dan indirebilrsniz...

greenmahaou

greenmahaou

Üye
e250de bile msn yaptım şu 6300 resmen benden enjektörle kan çekti hala tık yook..

omer_484

Üye
kardeş tşk umarım işe yarar

deliolurum

deliolurum

Üye
Benim 0 kontürüm var hala eBuddy programı açılıyor. Nasıl iş anlamadım
Bi cevap yazarsanız sevinirim...

Lion Heart

Lion Heart

Üye
E Buddy programı sorunsuz çalışmaktadır. Bu da e buddy'nin sitesinden resmi link :

Turkcell Internet veya AVEA Internet ayarları seçili olmalı yapılandırma ayarlarında...

wer22

Üye
telefunun tarihini 1 yil geri al olur

sanbay

Üye
ya bu tele msn prg biz pc den atamıyormyuz bir yerlere üye olmadan yani bilen varsa yardımm

hayriözbek

hayriözbek

Üye
arkadaslar cep tel den wap.ceptekinet.com a girin indirin dk sı 1 kontörrr