6300 msn programı hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

emekliemre

Üye
arkadaşlar bnde 6300 kullanıyorum cepteki.net prog. var çalışıyor + turkcell hattı olanlar turkcell msn yükleyebilir

--------------- Ekleme ---------------

fazla kontör yemiyor:D

yasirarslan

yasirarslan

Üye
ben ebuddy msn kullanıyom

bjkfowler

Üye
arkadaslar benim telefonumda 6300 ve ebuddy die bi msn programı yukledim hem sorunsuz calısıor hemde az kont yiyor ve forumda da mevcut tavsiye ederim

alone_wolf1987

Üye
valla beytler ben bir haftadır kullanıyorum süper turkceli arayın ordan msn ı yuklemeye yardım ediyorlar

zi-şuur

Üye
olmadı bi türlü.gprs internet ayarlarını yapamadım.hattım avea.tel malum 6300.
internet ayarlarını nasıl yapacaz. bi anlatın

tıtlerock

Üye
kardes ekledım benı kabul et bende cok aradım ama bulamadım msnden konusalım bana bı yardımcı ol yoksa kafayı yıyecek duruma geldım

tugbaaa

Üye
olmuo olmuoo q_arizma ekledim seni işallah yardımcı 0lursun:(:agla

1suheda1

Üye
bnde 6300 kullanıorumk galba bu tel sürümü kabul etmiohata verio açılmıo

pdjgm

Üye
bende olmaz dedim fakat uğrasım yapınca oluyomuş ve çok basit arkadaşlar mig33beta kesinlikle tavsiye ederim bir nkontöre uzun süre çok iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

rararara

Üye
Arkadaşlar ben çok msn prg denedim 6300 için fakat olmadı. En sonunda nereden indirdim bilmiyorum ama "mfarhanonline" diye bi prg yükledim ve çatır çatır çalışıyo msn. biraz ararsanız bulabilirsiniz sanırım.

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
orada bir kac ayar yazıo yap yoksa calısmıo

ishakdagdagan

ishakdagdagan

Üye
Öncelikle wap ayarların olmalıdır.Bunun için operatörünün sitesine gir veya vs. wap ayarlarını uygula fakat dikkat etmen gereken bir yer var bu ayarlarda tercih edilen bağlantı noktasını AVEA WAP GPRS veya TURKCELL WAP GPRS olarak veriyor.Bu kısmı sizin AVEA İNTERNET VEYA TURKCELL İNTERNET olarak seçmeniz gerek.Yalnızca bunu yaparsanız telefon internete bağlanıcaktır. MSN programı olarak Sadece Cepteki.net öneririm.

kara54cocuk

Üye
:))) kardeşim süper bişey msn deme öle :PpP

byebye1

Üye
6300 da msn vb programlar çalışmıyor

hskey

Üye
tsk ederim guzel paylasım

sonnefes01

sonnefes01

Üye
beyler e-budy dıe bı msn programı var son derece kolayyy ve az kontor gıdıo ama sadece aveada ac kontor gıdıo 1 saatde 4-5 kontor harcıo ilk once kayıt oluosnuz o programda

muratsteve

Üye
sa beyler bende dün aldım 6300 turbomsn ve 2-3 tane daha program yükledim ama hiç biri çalışmıyor :( ohh be ben buldum diyen arkadaşlar linki paylaşırsanız sevinirizzz...

excalybur60

excalybur60

Üye
bende yükledim msn programı internet ayarlarım tam ama genede bağlanmıyo ben müşteri hizmetleriyle görüşücem....mesela nega nın verdiği program mükemmel ama açılmıyo:(

ahmetedip

ahmetedip

Üye
teşekkürler

cenlay

Üye
Sorunsuz TURKCELL msn yüklenebiliyor.... ayrıntı için web sitesinden bakılabilir...