6300 ın kamerası hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

kaan7878

kaan7878

Üye
Sen bence o resimlerden birini pc ye at eğer orddada bi sorun varsa telin kamera gitmiş demektir

sd yapım

Üye
s.a arkadaşlar ben yeni katıldım.ama sizlerinde dedigi gibi 6300 çok süper cekiyor.çünkü bende kullanıyorum.çokda memnunumü

uspa_823

Üye
slm fotograf çekerken net olmuyosa gece modunu açın

SON KRAL65

SON KRAL65

Üye
doğrudur

pc_facker

Üye
arkadaşlar 6300 aydınlık ortamda güzel çekiyor yeni adlıgım tel için 3 kere garanti ile ugrastım nokia ya ile görüştüm en son yazılımda biraz daha düzeldi normal kamerasının rezil çektiği yetmediği yerde gece moduna al

Ron1

Üye
telefondan herkes memnun ama arkadaşın söylediği kamere olayı benim anladığım kadarıyla şöle eğer gece veya hafif karanlık bi ortamda çekiyorsanız fotğraf kalıtesi netde olsa pürüzlü çıkıyo gece moduna aldığındada kasıyo telefon ama ışığın net olduğu bi ortamda harika çekim yapabiliyorsun...

ahmet0649

Üye
6300 gayet güzel çekiyor bide video güzel olaydı daha ii olcaktı ama napalm

denizhan1234567

Üye
by denizhan

mapitango

Üye
gündüzde gece modunda çekersen düzelir

kymehmet

Üye
arkadasım bi kere 6300 da nie öle çekio söleim...
6300 bendede var.6300 ın kamerası karanlıkta öle çekio
karanlıkta eğer gece modunu açık tutarsan
kamera güzel çeker..................................................m...........................e....................h.................m..............e............t...........................................k................a............y................a

azrail-akn

Üye
arkadaşım bendede var ama gayet ii çekiyo, gölgeli veya karanlık yerlerde gecemoduyla çekersen daha ii bi foto elde ediçeğinden eminim

b_akkaya09

b_akkaya09

Üye
fotoğraf kalitesinde çok titizimdir.iyi fotoğraflar da çekiyorum kendimce :) 6300ın kamerası çok dandik.zaten 6300 üretim hatası olarak alındığı için 6300i avrupa da piyasa sürüldü ve 6300 piyasa çıktıktan sonra sürüldü diye biliyorum.6300i de kamera hataları yani video ve fotoğraf hataları ses hataları gibi şeler düzeltildi.bende 6300 aldığıma pişman oldum :) ama sdc 6300 a özgü bir özellik var belki kimse bilmiyor olabilir.6300,dünyada dinlenemeyen tek telefonmuş arkadaşlar.

fantastik2189

fantastik2189

Üye
karanlıkta genelde prüzlü çıkar o da gece moduna alırsan güzel çeker..

djsalih91

djsalih91

Üye
kamera istiyorsan sony ericsson al derim nokia berbat :oke:

Bkarasu90

Üye
senin 6300 çin malı o zaman kardeş başka alternetif kalmıyo:S

TOTO58

Üye
versiyon yükseltirseniz kamera daha iyi olur:oke:

x_ray

Üye
bak arkadaşım benim telefonumda 6300 görüntüsü berbat düzelmek gibi bi imkanıda yok 2mp olmasına ragmen arkadaşımın teli 6680 1.3mp daha iyi çekiyo 6300 da tek eksiklik cameradır.

RocK_FaTiH

RocK_FaTiH

Üye
Bnim 6300 gayet qsl çekio :cool

GİBFEL

GİBFEL

Üye
Slm 6300 wep cam oluyor diye duydum bilen varmı acaba saygılar

Üst Alt