6300 ın kamerası hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

cobane

cobane

Üye
    Konu Sahibi
6300 ın kamerası hakkında
arkadaşlar bende 6300 var ama kamerasından şikayetçiyim. arkadaşta 6230i var ama benimkinden daha iyi çekiyor. güya 6230i 1.3mp ama 6300 2mp. 6300 ile çektiğim fotolar pürüzlü gibi çıkıyor. acaba sadece benim tel.de mi bu sorun yoksa tüm 6300 kullananlarda mı var bu sorun. ne yapabilirim. tavsiyelerinizi bekliyorum

ali--43

Üye
mrb arkadaşım o senin tlfnun da bir problem var benim gayet çok güzel çekiyor ben çok memnu
num

divani

divani

Üye
arkadaş haklı senin telefonda problem var ben şimdiye kadar kullandığım telefonlardan en net fotoğraf çeken telefonu kullanıyorum ama videosu beş para etmez o bi gerçek. 6600 bile bundan daha net hemde çok çok net video çekiyor. bunları neden dengelemiyorlar bilmiyorum.

enis.5306

Üye
seninki 6300i mi 6300i deyilse 6230i le aynı kamerası 6300 kamerası 1.3 mp

cobane

cobane

Üye
    Konu Sahibi
ersoy

ersoy

Üye
6300 ın kamerası o kadar noıse li değil, biraz kullandığım için biliyorum, ama bu foto çeken kişiye göre değişir, foto çekerken ışık önemlidir,birde deklanşör tuşuna bastıktan sonra pozlama bitinceye kadar nefesini tutup heykel gibi durmalısın:)

cobane

cobane

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar çok güzel ve önemli tavsiyelerde bulunmuşsunuz ama benim demek istediğim 6230i daha parlak ve net çekebilirmi. bunu merak ediyorum.

xkadir61

xkadir61

Üye
arkadaşım ikinizde resim çekip bilgisayara atın birde öyle bakın.
yada fotoğraf kalitesini düşük işaretlemiş olabilirsin.

kuzen.67

kuzen.67

Üye
ben n70 kullandım şu an 6300 var ve sanki vga kamera gibi foto çekiyor video çekimide iyi değil.tek güzel olan yani ince ve küçük olması.

aniltanay

Üye
slm arkadaşım yakınlaştırınca bnimde karıncalaşıyor azcık ama çok memnun um

hasan_k_o

hasan_k_o

Üye
ya benim şikayetim şu güneş aydınlığında normal çekiyor ama akşamları ekranda renkli renkli çizgiler çıkıyor hepinizde varmı bu sorun ?

bobturk

bobturk

Üye
6300 renk kalitesi yksak olduğu için pc ye atınca bozuluo napabilirim?

otot

otot

Üye
evet bende de oluyor dışarıda güneş ışında süper net fotolar çekio ama evde ışıkta çizgiler çıkıo hepsinde var bu ...

--------------- Ekleme ---------------

bende dışaroda güneş ışığında cok kaliteli ve net çekio ama evde lamla oldugu zaman kötü çekio

ben bunun için bi çare buldum evinizde lambanız açıkken kamerayı acıp gece modunu seçin lamba oldugu halde çok güzel çekecektir :oke::oke:

artezu

Üye
evet benim de aynı şekilde iyi ışık altındaki fotolarım süper ama ışığın az olduğu kısımdaki koyu renkler karıncalı...

hasan_k_o

hasan_k_o

Üye
otot kardeş gece modunu açınca yavaş hareket ediyor kamera başka bir çözüm yolu yokmu acaba ?

cobane

cobane

Üye
    Konu Sahibi
bu yorumları okuyunca anladımki benim 6300da sorun yoktur. bu telefonlarıun genel zaafı. bak şimdi birazcık da pişman oldum bu telefonu aldığıma. neyse arkadaşlar tavsiyesi olanlar yazsın lütfen

barbar1453

barbar1453

Üye
6300 larda seri yok ama versiyon farkları var benimki 5,00 bazıları 5,50

berke_han

berke_han

Üye
otot kardeş gece modunu açınca yavaş hareket ediyor kamera başka bir çözüm yolu yokmu acaba ?
bunu bir sorun olarak görme normal bir durum kardeş.bende 6280 var gece modunda aynı oluyor durum.normal çekime göre biraz yavaş çeker gece modundayken

Üst Alt