5800 kullanıcıları müjde v50 geldi

Sponsorlu Bağlantılar

cnrzen

Üye
sence hangi programdir sessiz bi yardim et yoksa ne telefon birakacam ne bilgisayar yakacam yikacam buralari

--------------- Ekleme ---------------

aga yaptim dedigini cikarttim calisiyo simdi de ama hangi program dolayi olabilir cozemedim

cup20

Üye
türkiyeye gelmemiş demissin ama benimkine v40 gelmeden v50 geldi şimdi yüklüyorum bakalım ne yaptılar okadar mailden sonra iyi bişey yapmışlardır artık...

ziyadeniz

Üye
Az önce gördüm forumda v50 nin cıktığını. Hemen telefonun güncellestirmelerinde kontrol ve telefon kendiliğinden yüklemeye başladı. ovi senk. diye bi uygulama eklenmis birde knetik scrol menudede aktif olmus. Şu an için gözlemlediklerim bunlar.

Bosnalı86

Üye
sence hangi programdir sessiz bi yardim et yoksa ne telefon birakacam ne bilgisayar yakacam yikacam buralari

aga yaptim dedigini cikarttim calisiyo simdi de ama hangi program dolayi olabilir cozemedim

dostum onu bulman zor,tek çözüm yolu, hafıza kartını formatla:oke:

cnrzen

Üye
dostum onu bulman zor,tek çözüm yolu, hafıza kartını formatla:oke:

sen yaktin beni ya o formatlanir mi ya. bence temadan yapiyo bu ultimate temsini kullaniyom ondan yapiyo galiba dur bakalaim

Bosnalı86

Üye
sen yaktin beni ya o formatlanir mi ya. bence temadan yapiyo bu ultimate temsini kullaniyom ondan yapiyo galiba dur bakalaim

Formatlanır tabi neden formatlanmasın_? Müzik-resim yedekler herşeyini formatla. Böyle sorunlu kullanırım,problem olmaz dersen o senin bileceğin iş,benim aklıma gelen tek çözüm yolu bu :oke:

cnrzen

Üye
buldum roompacherin cz2 pach i yapiyo progarami ben onu efect olsun diye kurmustum dokundum yamuldu makine :D

kurt_eren_1905

kurt_eren_1905

Üye
arkadaşlar ben v40 hack yaparken telefon mavi oldu kırmızıyken şimdi v50yi yükleyince tekrar kırmızıya düzelirmi v50 için hack çok beklenirmi LÜTFEN CEVAPPPP

cnrzen

Üye
onun icin nemesisden kirmizi kodunu girip sonra v50 kurarsan olabilir belki

kurt_eren_1905

kurt_eren_1905

Üye
olurmu arkadaşlar

M3L!H

M3L!H

Üye
Evet, ben yükledim. Menüsü bile Kinetic Scrolling olmuş. Süper. :oke:

MaRJiNaL45

MaRJiNaL45

Üye
arkadaşlar bn Nokia Software Updater ile denedim ama güncellemeyi bulmadı nasıl yapıcaz bunu

guilty_2121

Üye
arkadaşlar izlediğim videolarda quickoffice uygulaması da içinde geliyor diyorlardı fakat bana gelmedi, acaba yükledikten size geldi mi? geldiyse hangi product code kullandınız yazarsanız çok sevinirim yaa, onun dışında menüde kinetic scrolling süper zaten müzik çalar anlatılmaz yaşanır olmuş... tavsiyeli bir fw(benim update de kullandığım p. code=0559083)

wantre

wantre

Üye
arkadaşlar yeni versiyon türkiyeyede geldi

guilty_2121

Üye
arkadaşlar bn ile denedim ama güncellemeyi bulmadı nasıl yapıcaz bunu
nemesis ile bu product code=0559083 ile update'i başlat ve nokia software updater'i ingilizce olarak indir tr olunca bende sıkıntı çıkıyordu

MaRJiNaL45

MaRJiNaL45

Üye
nemesis ile bu product code=0559083 ile update'i başlat ve <a href="http://nds1.nokia.com/files/support/global/phones/software/NokiaSoftwareUpdaterSetup_tr.exe">Nokia Software Updater</a>'i ingilizce olarak indir tr olunca bende sıkıntı çıkıyordu

yükleme bittikten sonra yine reset atmak gerekiyormu??

program güncelleme yaparken boyle yapıyor nedendir arkadaşlar

cup20

Üye
yükledim ama pek tatmin edici gelmedi radyoda donma tekrar olmaya başladı rds yine yok gps çok geç buluyo fotoğraf çok amatör bu nasıl iştir anlamadım telefonun özellikleini adam akıllı kullanamamak adam koyuyo hele bu tlf 500 tl değerindeyse bu fiyatın hakkını vermiyo arkadaşlar keşke hiç bulaşmasaydım 5800 a ......

viranufuk

viranufuk

Üye
abi bunun türkçesi geldimi bu linkte geldi diyor ama yükiyeninşz varmıı

aquaman

aquaman

Üye
ota ile p.c.0579269 cihzıma v50 yükledim dendiği gibi 11 mb tutan guncelleme dosyasını buldu ve yukledi.müzikçalarda geri artık yok gizle diye bir seçenek sağda yeralmakta.eğer çıkış yapmak isterseniz seçeneklerden yapmalısınız.menüde kineticscrooling deyince bende sağa sola el hareketı ıle alt veya ust menuye fln geçiyor zannettim.:) oyle değil.ekran titreşim seviyesi ve sanki ses seviyesi de biraz artmış gibi.radyoda rds aktif istasyon kayıt ettiğinizde ise rds garip şekilde kapanıyor.aslında benim rds ten anladığım şarkı sözleri resimler gibi verilerin izlenebilmesi.halen takip etmekteyim durumu ama radyonun rds bilgisi olarak iletişim telefonları bile geçmemekte.telefonun genel performansı eh artmış diyebiliriz.kineticscrooling kesinlikle artık daha başarılı.quickoffice falanda yüklenmiyor bilginize.kısa zaman içinde elde ettiğim 5800 v50 deneyimim bu şekilde umarım katkım olur.

romaz

romaz

Üye
Az önce gördüm forumda v50 nin cıktığını. Hemen telefonun güncellestirmelerinde kontrol ve telefon kendiliğinden yüklemeye başladı. ovi senk. diye bi uygulama eklenmis birde knetik scrol menudede aktif olmus. Şu an için gözlemlediklerim bunlar.

arkadasım senınkınde neden c04 yazıyor benımkınde c03 yazıyor

Üst Alt