5800 kullanıcıları müjde v50 geldi

Sponsorlu Bağlantılar

erfc20

erfc20

Üye
rihanna ne alaka beyler

Bosnalı86

Üye

Resim kendi telefonuma ait arkadaşlar, Nokia Ovi Suite ile güncelleştirdim yaklaşık yarım saat önce:oke:

Menülere de Kinetik kaydırma geldi
- Ovi Maps ücretsiz sürüm artık ana hafızaya dahil edildi.
- Cihazı formatladıktan sonra 75 mb hafızaya sahibiz. Bu mükemmel oldu. Ovi Maps filan gibi uygulamalara yer ayrılmayacak bundan böyle
- Ovi Senkronizasyon uygulaması geldi, Rehberinizi, notlarınızı ajandalarınızı vs senkronize edebileceksiniz.
- Ovi Mağazanın en güncel versiyonu sisteme dahil edildi. Buna da yer ayrılmayacak
- Müzikçalar değiştirildi ve görsel olarak daha iyi yapıldı.
- Rihanna uygulaması Türkçe sürümde yok. lazım da değil.
- Bariz bir hızlanma söz konusu.

Souldreath

Souldreath

Üye
sessiz123 Bir şey soracağım şimdi v40 ile ses biraz kısılmıştı sanki ya da bana öyle geliyor şu an nasıl?

Bosnalı86

Üye
sessiz123 Bir şey soracağım şimdi v40 ile ses biraz kısılmıştı sanki ya da bana öyle geliyor şu an nasıl?

Dostum o konuda bişey diyemiyorum şu an için,3 gündür kulak doktoruna gidip geliyorum,dış kulak iltihabı olmuşum,işitme problemim war şuan :ehe Ama menü geçişleri falan bariz bi şekilde hızlanmış. Özellikle wi-fi mükemmel derecede çekim gücü artmış. Önceleri bağlanamadığım yerden çok hızlı bir şekilde bağlanıyor şuan,çok şaşırdım.

Souldreath

Souldreath

Üye
Dostum o konuda bişey diyemiyorum şu an için,3 gündür kulak doktoruna gidip geliyorum,dış kulak iltihabı olmuşum,işitme problemim war şuan :ehe Ama menü geçişleri falan bariz bi şekilde hızlanmış. Özellikle wi-fi mükemmel derecede çekim gücü artmış. Önceleri bağlanamadığım yerden çok hızlı bir şekilde bağlanıyor şuan,çok şaşırdım.

Geçmiş olsun dostum yaa :( benim de 2 gündür kulağım biraz ağrıyor gibi :S aman diim. işitmemde bir problem yok Allahtan. Akşama deneyeceğim artık iş yerinin internetine pek güvenemiorum gidip gelio bir de telefon şarj olsun. Bir de şimdi ben yazlımı güncelledikten sonra format atsam ekstra bir hızlanma olur mu ki çünkü benim hafızada ovidir odur hep yüklü kalacak. Esas hafıza kartına yüklediğim programları silmeden format atsam olur mu ki.

zfr_1

zfr_1

Üye
şimdi yükledim ve mutluyum şimdi biraz kurcalayayım :D...

Bosnalı86

Üye
Geçmiş olsun dostum yaa :( benim de 2 gündür kulağım biraz ağrıyor gibi :S aman diim. işitmemde bir problem yok Allahtan. Akşama deneyeceğim artık iş yerinin internetine pek güvenemiorum gidip gelio bir de telefon şarj olsun. Bir de şimdi ben yazlımı güncelledikten sonra format atsam ekstra bir hızlanma olur mu ki çünkü benim hafızada ovidir odur hep yüklü kalacak. Esas hafıza kartına yüklediğim programları silmeden format atsam olur mu ki.

Sağol dostum,walla ben daha format atmadım,yükledim direkt,tel hafızasına baktım 75 mb. we bişi daha war,hack halaa duruyo,yani rompatcher çalışıyor şuan bende. o yüzden format atmak istemedim. yüklü olan bikaç programım silinmemiş,onlar da hafıza kartında olduğu içindir. :hmmm

ekoroglu

Üye
*#0000# yapılan yerden yaptım güncellemeyi. yaklaşık 11 mb civarında bir dosya indiriyor sonra o dosya ile güncelleme yapıyor. ilk etapta gördüğüm daha öncede söylenildiği gibi menü de kinetik kaydırma gelmiş, müzik çalıcıda listelerde albüm kapak resimleri çıkıyor.

Bosnalı86

Üye
Ovi suite ile 146 mb ciwarı,problem yoksa sorun yoktur:oke:

bcankk

Üye
Allah aşkına biri yardım etsin ekrana tıklayınca titreyen ekranı düzeltemiyorum ; ekran titreme seviyesi yk :S
Yada ben bulamadım v50 de nolur yardım edin :S:S

Souldreath

Souldreath

Üye
Sağol dostum,walla ben daha format atmadım,yükledim direkt,tel hafızasına baktım 75 mb. we bişi daha war,hack halaa duruyo,yani rompatcher çalışıyor şuan bende. o yüzden format atmak istemedim. yüklü olan bikaç programım silinmemiş,onlar da hafıza kartında olduğu içindir. :hmmm

hehe 5800 kullanıcı verilerini korumayı amaçlayan UDP fonksiyonuna sahip o nedenle firmware update yaparken yüklü olan programlar gitmio telde olanlarda gitmemişti v40 yaparken bende :oke: Çok başarılı bir telefon fiyatına göre çok hemde çooookk :D

bcankk

Üye
Allah aşkına biri yardım etsin ekrana tıklayınca titreyen ekranı düzeltemiyorum ; ekran titreme seviyesi yk :S
Yada ben bulamadım v50 de nolur yardım edin :S:S

Bi el atın lütfen :hmmm

Bosnalı86

Üye
Souldreath

Souldreath

Üye
Bi el atın lütfen :hmmm

v50 ile öyle bir özellik mi geliyor? Tercihlerde vardır diye düşündüm öyle bir özellik geldiyse. Kendi adıma anca akşama cevap verebilirim bu sorununa kardeşim. :(

bcankk

Üye
Çok teşekkür ederim.Tercihler sekmesinde mrvcutmuş ayarlarda aradım.Ama seviye1de olmasına rağmen çok fazla titremekte.Saygılar.

Bosnalı86

Üye
ewt o benim de dikkatimi çekti,1de olmasına rağmen 3 gibi titriyor:hmmm

cnrzen

Üye
boyle cok seri soru cevap tarzzinda gidiyoruz . bende bi sual sorayim, bu resimli guncellemis arkasa bi sorum var. telefonun haclimiydi, guncelleyince hack gidiyor mu?

bcankk

Üye
Bi sorum olucak arkadaşlar 100 mb civarlarından bahssediyo ama ben güncellemyi tel üzerinden yaptım wireless'la ve 11 mb buldu fark nedir ?

Bosnalı86

Üye
hackliydi,güncelledikten sonra format atmadım,şuan halaa hackli dostum:oke:

--------------- Ekleme ---------------

Bi sorum olucak arkadaşlar 100 mb civarlarından bahssediyo ama ben güncellemyi tel üzerinden yaptım wireless'la ve 11 mb buldu fark nedir ?

Sanırım wi-fi ile sadece gerekli update dosyalarını yüklüyor. pcden yaparsan komple sistemi baştan kuruyor:oke:

cnrzen

Üye
hacli yani eminsin sonra nokia co. bize yamuk yapmasin :)

Üst Alt