5800 v50 sorun yaşayanlar Buraya!!!

Sponsorlu Bağlantılar

n95eray

n95eray

Üye
    Konu Sahibi
arkadasım ben her yolu denedim ama bir türlü yükleyemedim v50 kafayı yiyorum su an telefondan denedim uyumsuz paket dedi pc den denedim 3 kez 200 mb doldu boşaldı başarısız dedi jaf la denedim windows 7 uyumlu değil çalışmıyo ben ne yapayım şimdi sölermisin.bide hafıza kartını defalarca biçimlendirdim ama usb bağlamadan bilgisayar okumuyo nedendir bilen varsa....
sorun windows 7 de yada daha önceki güncellemeden kalan bir sorun olabilir hiç kendine sıkıntı yapma git yetkili servise ücretsiz yazılımını yüklet hatta ovinin ücretsiz yazılımlarınıda iste oyun tema felanda yyüklettir kendini üzmene değmez çaresi olan bişey :yuru

sixfinger61

sixfinger61

Üye
v50 yüklendikten sonra SESSİZ modunu seçtiğimde titreşim çalışmıyor titreşim açık olduğu halde. aslında GENEL mod haricinde hiç birinde çalışmıyor taki zilsesini açana kadar ne yapmak gerekir fikri olan varmi??

Atmosperich

Atmosperich

Üye
Slm arkadaşlar navifirm ile güncelleme yaptım v50 yi daha önce yapmıştım v50 için navifirm de turkey red için olanı bulmustum ama bu kez yok listesinde bende euro 2 turkey blue attım sorun olurmu ?? sadece tema da red ile blue arasında gördüğüm kadarıyla

aerodeon

aerodeon

Üye
dostum bulamıyor pc v50 yi :S

sek00

sek00

Üye
Sagolasın

teamera05

Üye
bide ben biseyler yazayim benim guncelleme olayi hizli oldu sanki 5 mb indirdi yukledim ve v50 oldu ama bi degisiklik gormedim hard format mi atayim tlfnun kendi tarayicisiyla glrmiyorum opera ve skyfire kullaniyorum opera guzelde flas olayi olduruyo skyfire yavas ve ikinci bi sekmeyi acamiyorum cok sikici oluyo video izlerken keske flas olsada operadanda video izleye bilsem ne harika olurdu. olmassa tlf formatlayim kartida biri bisey yazsin pls v50 gorunuyo yuklerken cok kisa surdu onceden v40 yuklrken pcsden yukledim code degistirip ondan olabilirmi . bide yetkili bi arkadas sertifa vermisti dun bi programi sertifikaladim ama olmadi acaba yeniden sertifikaki vercek yoksa sorun bendemi cok yazdim bide telefondan yazdim :)

serkanbb06

serkanbb06

Üye
arkadaslar v50deyim ve 3g sorunu yasıyorum telefon sebeke modu çift mod olarak ayartlı umts ye gecince 3gyi görüyor ama bu seferde sebeke kesiliyor bir türlü cözemedim bunu

baska bir sim taktım ve 3g yi gördü aradım aveayı onlar bana döneckmiş bakalım ne diyecekler.

sorun çözüldü müsteri hizmetleri saolsun :)

kabahor

kabahor

Üye
pc suiteden saatlerce uraştım sonra nns denedim olmadı bunu denedim buldu ve yükledim eyvalla sagol teşekkürler

Buluthan_

Buluthan_

Üye
arkadaşlar 5800 ı serviste güncellettim, kullanıyorum şu anda ama tuhaflık var.
ekran titreşimi değişmiş bi tuhaf olmuş. 2. seviyede ama tok değil nasıl anlatsam bilmiyorum hani şarj bitince ekran titreşimi azalıyor ya işte ona benzer olmuş neredeyse net değil titreşim.bugün de daha tuhaf oldu. bir tam titriyor bir yarım titriyor şarj da var.
sensörler de garipleşmiş. ne yapmamı önerirsiniz ? şimdi format olayını deneyeceğim ama olmazsa ?

Progressivity

Progressivity

Üye
evet v50 de saçma sapan biçok gariplik var böyle sanırım tam denemeden piyasaya çıkarıyorlar hemen bu yeni sürümleri nokia nın ar-ge si bu konuda yeterli özenle çalışmıyor sanırım bu cihazın bi çok fonksiyonu var ve her yeni fw de bu fonskiyonların teker teker test edilmesi gerekli diye düşünüyorum

myhacker

Üye
yha arkadaslar size komik gelicek ama ben 5800xm red cihazımı 5800 navi yaptım daha sonra yazılım güncellemeden wi-fi üzerinden v50 yükseldi ama ben telimi gene 5800xm red yapmak istiyom bi bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi lütfenn..

CONNECTED7

CONNECTED7

Üye
forumları gez bulacan

ozmoz15

Üye
benim bi sorunum yok ama bi sorum var
telefonumda şu anda v31 mevcut.güncellemek istiyorum daha doğrusu bunu kendim yapmak istemiyorum en yakın kvk yani nokia'nın sitesinin deyimiyle destek servisine götürsem orda yükletebilir miyim?
telefonun garantisi var ama bunun için ek ücret istenir mi
telefonu orda tamire gitmiş gibi orda bırakmam gerekir mi yoksa hemen yapıp geri verirler mi

biraz fazla soru oldu ama yardımcı olabilirseniz sevinirim...

Progressivity

Progressivity

Üye
telefonunun garantisi hala devam ediyorsa nokia shop ve garantisine göre kvk veya genpa bayilerinde sanırım versiyon atmayı çok kısa bir süre içerisinde ve ücretsiz olarak yapıyorlar ama emin olmak açısından gidince ücret alınıp alınmadığını sormak en mantıklısı olacaktır

Buluthan_

Buluthan_

Üye
evet v50 de saçma sapan biçok gariplik var böyle sanırım tam denemeden piyasaya çıkarıyorlar hemen bu yeni sürümleri nokia nın ar-ge si bu konuda yeterli özenle çalışmıyor sanırım bu cihazın bi çok fonksiyonu var ve her yeni fw de bu fonskiyonların teker teker test edilmesi gerekli diye düşünüyorum
teşekkürler cevabınız için. gerçekten telefondan soğuma aşamasına geldim ama alışmak zorundayım. sensörler deyim yerindeyse ya hep ya hiç'e çevrilmiş. yani ekranın dönmesini istiyorsanız tam dikey pozisyonda döndürmeniz şart. titreşimden de hala emin değilim,belki de bana öyle gelmiştir. ama haklılık payınız var,bence de alelacele sürülüyor piyasaya. belki de biraz bekledikten sonra güncellemek en mantıklısı.

arkadaşlar garantisi varsa eğer nokia shoplarda ücretsiz güncelliyorlar.garanti olmadığı takdirde 30 tl ye ücretlendiriliyordu yanlış hatırlamıyorsam. ben şişli şubesinde yaptırdım eğer boşsa 1 saatte alıyorsunuz. kaldı ki bu en doğrusu çünkü bir hata olduğunda garanti kapsamında oluyor.
kvk'larda yapıyorlar mı bilmiyorum ama.

arkadaşlar hiç yeri değil biliyorum bağışlayın ama sormak zorundayım,5800 orjinal kılıf aldım arkadaki çekme sapının deri ucu koptu. cidden delirdim ve yapılması da mümkün değil çünkü cihazı kılıftan iten o tuhaf şeridin yapı malzemesi çok zayıf. bana önerebileceğiniz kılıf türleri neler ? çünkü nokia shop yetkilisi yanlış kılıfta terleme sorunuyla karışaşabileceğimi söyledi.

n95eray

n95eray

Üye
    Konu Sahibi
benim bi sorunum yok ama bi sorum var
telefonumda şu anda v31 mevcut.güncellemek istiyorum daha doğrusu bunu kendim yapmak istemiyorum en yakın kvk yani nokia'nın sitesinin deyimiyle destek servisine götürsem orda yükletebilir miyim?
telefonun garantisi var ama bunun için ek ücret istenir mi
telefonu orda tamire gitmiş gibi orda bırakmam gerekir mi yoksa hemen yapıp geri verirler mi

biraz fazla soru oldu ama yardımcı olabilirseniz sevinirim...
arkadaşım eğer garantisi devam ediyorsa hiçbir ücret almıyorlar
bende v50 yükseltmeden önce v40 yayınlanmadığı için servisinde güncellettim ekstra bir ücret alınmıyor tel veriyorsun 20 dk içerisinde verdiğin irtibat numarasına cihazınız kullanıma hazırdır diye msj yolluyalar ve gidip alıyorsun

SeKo_75

SeKo_75

Üye
benim sorunuma bi cevap bulamadım yardımcı olabilecek varsa şimdiden teşekkür ediyorum..

soruna gelince yeni yazılımı aratyorum 149,5 mb bulyo yükle diyorum başlıyo indirmiye 200,300,400mb paso indiryo böyle devam ediyo yükleme yapmıyor yardımlarınızı bekliyorum...

Kardes bendede aynisi oluyordu, her Nokia software updater e baglandigimda 500 mb a kadar cikiyordu. Daha sonra sildim o programi yeniden indirip kurdum ve yukleme basarili bir sekilde gerceklesti. Sil yeniden kur çalisacaktir. S&S

ismeren

Üye
acil yardım istiyorum. v50 yükledim telefon hiç açılmıyor simi çıkartıyorum zor zar beş altı denemeden sonra açılıyor çaresini bulamadım bulan arkadaş varsa yardım bekliyorum hatta versiyon 4.0 a dönmek istiyorum. diğer arkadaşlar hiç yükseltmeye kalkmasın bu kadar problem yaşamaktansa bırakın dağınık kalsın

n95eray

n95eray

Üye
    Konu Sahibi
acil yardım istiyorum. v50 yükledim telefon hiç açılmıyor simi çıkartıyorum zor zar beş altı denemeden sonra açılıyor çaresini bulamadım bulan arkadaş varsa yardım bekliyorum hatta versiyon 4.0 a dönmek istiyorum. diğer arkadaşlar hiç yükseltmeye kalkmasın bu kadar problem yaşamaktansa bırakın dağınık kalsın
arkadaşım sen yazılım güncellemede sorun yaşamışsın hard format at düzelir düzelmezse servise götür yaparlar garantisi yoksa 20tl yaparlar max kablosuyla tekrar yüklenir v40 geri dönme çünkü v50 versiyonu bire bir n97 32gb yazılımının aynısı hatta daha gelişmişi bende 5800 ve n97 var görsellik olarak aynı ama 5800 n97 daha hızlı çalışıyor bilgine

nsagency

Üye
arkadaşlar hiç yeri değil biliyorum bağışlayın ama sormak zorundayım,5800 orjinal kılıf aldım arkadaki çekme sapının deri ucu koptu. cidden delirdim ve yapılması da mümkün değil çünkü cihazı kılıftan iten o tuhaf şeridin yapı malzemesi çok zayıf. bana önerebileceğiniz kılıf türleri neler ? çünkü nokia shop yetkilisi yanlış kılıfta terleme sorunuyla karışaşabileceğimi söyledi.[/QUOTE]

Invisible shield kullan. kılıf kullanmak zorunda kalmazsın.

Üst Alt