5800 kullanıcıları müjde v50 geldi

Sponsorlu Bağlantılar

baya1994

baya1994

Üye
    Konu Sahibi
5800 kullanıcıları müjde v50 geldi
ARKADASLAR 5800 İÇİN GÜNCELLEME GELDİ V50 AMA TÜRKİYEDE DHA YOK SADECE AMERİKADA BASLADI EN KISA ZAMANDA TÜRKİYEDE GELİR NE ÖZELLİKLER EKLENMİŞ MÜZİK PROGRAMI DEĞİŞMİZ, SES DAHA ÇOK VE NET, DOKUNMATİK EKRAN ASSASİYETİ DAHA FAZLA IPHONE GIBI KAMERA MUHTESEM HAYIRLISI:heyo::heyo::heyo::heyo::heyo::heyo::yuru:yuru:yuru:yuru:aha::aha::aha::aha::aha:

--------------- Ekleme ---------------

5800′ın yeni yayınlanan versiyonu ile birlikte telefonunuz daha da güzelleşecek. Ne yenilikler gelmiş? - Daha önce rehber ve mesajlara gelen kinetic kaydırma özelliği artık menülerde de aktif.
- Müzik Çalar uygulaması N97 gibi yapıldı.
- Rihanna uygulaması geldi, Rihanna wap sitesine kısayol.
- Şarkıların yanına albümlerin küçük resimleri geldi
- Kamerada geliştirmeler yapıldı
- Telefondaki bir çok hata düzeltildi.
yeni özellikler keşfedilince bu yazıyı güncelleyeceğim.

• Beğen
Tepkiler: M3L!H ve zfr_1

Ersin Oktay

Ersin Oktay

Üye
5800 kullanıcıları için iyi haber :) 5530 neden güncellenmiyor acaba v20 geldi ama hala bazı hatalar var umarım 5530 da en yakın zamanda güncellenir..:)

esas_cocuk

esas_cocuk

Üye
harika...

totx

totx

Üye
yarın büyük ihtimalle 5800 almayı düşünüyorum,aldığım modelde v50 yüklü mü olur yoksa kendım mı yuklemem lazım?

Denibo

Üye
rihanna uygulaması biraz saçma olmuş gibi

baya1994

baya1994

Üye
    Konu Sahibi
yarın büyük ihtimalle 5800 almayı düşünüyorum,aldığım modelde v50 yüklü mü olur yoksa kendım mı yuklemem lazım?

arkadasım büyük ihtamalla v40 yada v31 olur tel su anda türkiyeye gelmedi v50 en kısa zamanda türkiyeye girer ama siz durmadan nokiaya v50 türkiyeye ne zaman gelecek diye mesaj atın

Arkadaslar siz durmadan nokiaya mesaj atın v50 türkiyeye ne zaman girecek diye ne kadar çok kişi yollarsa o kadar çobuk olur

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
kardeşim versiyon çıkmış olsa navifirm de gözükür nereye gelmiş birkaç video ile güncelleme geldiğine nasıl inanıyorsunuz?

baya1994

baya1994

Üye
    Konu Sahibi
her yerde nokianın kendi sitesinde bile

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
link alabilir miyim?

baya1994

baya1994

Üye
    Konu Sahibi
tabiki 1 sn

1 tane daha vardı ama bulamadım

ve facebookta
Nokia 5800 Xpress Music Türkiye

hayran olun orda bile var

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Gerçekten çıktı. Şu anda ingilizcesini kullananlar bile var.

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
nerden ve nasıl indirmişler?

ylmz.fatih

ylmz.fatih

Üye
Kullanılabilir kodların listesini ve yükleme yapan bir kişinin paylaştığı videoyu paylaştım. Hiç ilgi görmediğinden sebep tabi onlar da gözden kaçtı.

sercan_54_54

sercan_54_54

Üye
donanımhabere girin 5800 ana başlık konusu bulun orda yükleyenler var resimleride koymuş...

karkarkara

Üye
video çok güzel görünüyor gerçekten daha v40'ı yükelyememil bir kişi olarak v50 yi duymak iyi geldi bana...

YuZaRSiFTaN

YuZaRSiFTaN

Üye
videoyu izleyemedim ayrıca donanımhaberdede bulamadım lakin bir türlü nasıl birsey oldugunu görmeedim cok merak ediyorum inş biran önce gelsede yüklesekk

bluem26

Üye
V40 ile bayağı bir değişim olmuştu. belkide artık v50 5800 son official güncellemesi filan olur. Çünkü artık X serisi 5800 yerini alacak

Souldreath

Souldreath

Üye
Merhaba arkadaşlar çok uzun bir zaman sonra tekrar bu telefon işlerine döndüm. eski telefonum n93i yi kardeşime devrettikten sonra 5800 a geçtim. geçenlerde v40 a Kod değiştirerek geçmiştim ve oldukça memnunum. Kodu tekrar telefonumun orjinal koduna geri aldım. Bugün v50 nin çıktığını öğrendim ve videolardan izlediğim kadarıyla oldukça başarılı bir güncelleme gibime geliyor. Fakat forumlarda v50 nin türkiye için olanı henüz çıkmadı diye duydum. Sonra ne olur ne olmaz diye *#0000# ye basıp güncelleştirmeleri kontrol ettirdim ve v50 yi buldu. yüklersem türkçe olur mu? bence olur gibime geliyor çünkü değiştirdiğim kod da orjinal kodumda türkçe eğer bir güncelleştirme bulduysa türkçe olması gerekir diye düşünüyorum haksız mıyım :D

skol72

skol72

Üye
arkadaşlar birşey söyleyeceğim şaşıracaksınız...bu yazıyı okuyunca bir deneyeyim dedim ve v.50 güncellemesi gözüktü wlandan denedim ama yükleme seçeneğini iptal ettim.akşam pc den denerim.vallahi çok ilginç yafff..

Souldreath

Souldreath

Üye
Aynen kardeşim dedim olur olur yaa bulur belki dedim. Buldu şok oldum iptal ettim şarjım yoktu akşama denemeyi planlıyorum :D özellikle menülerde kinetik scrolling istediğim bir şey vmenü gibi ekstra programlar hem sistemi yavaşlatıyor hem de arada sırada probleme neden oluyorlar. Bir de 5800 ın uygulama koruyucu özelliğinin olması sebebiyle ( yüklü programlar yazılım güncellemesinden sonra yine bozulmadan kalıyor.) daha rahat deneme şansımız oluyor. :D Hayırlısı akşama kadar deneyen arkadaş olursa dilin türkçe olup olmadığını buraya yazarsa sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler.

* Arkadaşlar şimdi
sitesinden kodlara bakıyordum sabah olmayan güncelleştirme şu an gelmiş. Fakat bu benim değiştirdiğim koda gelmiş orginal koda ise v40 yeni gelmiş. Şu an kodum orginal fakat bunu nasıl buldu bilmiyorum :D Ama şu var

0573741: Euro2 Turkey BLACK
0559373: Euro2 Turkey BLUE
0559083: Euro2 Turkey RED

Bu kodlara sanırım gelmiş ve bunlar türkçe :D hayırlısı olsun. Hepsini kontrol ettim hepsi v50 :D

Üst Alt