5800 kullanıcıları müjde v50 geldi

Sponsorlu Bağlantılar

laveled

laveled

Üye
Quick Office yok bende

bcankk

Üye
hackliydi,güncelledikten sonra format atmadım,şuan halaa hackli dostum:oke:

--------------- Ekleme ---------------

Sanırım wi-fi ile sadece gerekli update dosyalarını yüklüyor. pcden yaparsan komple sistemi baştan kuruyor:oke:
Peki teşekkür ederm bir fark olurmu ikisi arasında ?

Bosnalı86

Üye
Pc ile güncelleme her zaman daha iyidir.Sonuçta sistemi baştan kurmuş oluyorsun pc ile güncelediğinde. Şahsım adına söylüyorum bu güne kadar hiç wi-fi ile güncelemedim :oke:

Quick Office yok bende

Bende de yok quick office,ama sanırım format atarsam o da gelecek:oke:

skol72

skol72

Üye
wifi ile banada sakat geliyor bağlantı ya koparsa diye bende hiç denemedim.en sağlıklısı usb kablo ile...versiyonu henüz güncellemedim ama birşey sorucam güncellemeden öncemi yoksa sonramı telefona format atsak ben birde hafıza kartınıda biçimlendirmek istiyorum ama sizce ?

Bosnalı86

Üye
Güncellemeden sonra tele ve hafz. kartına format atmak teli daha bi stabil yapıyor sanki:islik

cnrzen

Üye
bende buluyo 35.5 mb 3 kere indirmeye calisiyo sonra bi sey oluyo olmuyo yanii

Bosnalı86

Üye
bişey oluyo demişsin de,o olan şey ne dostum?

bcankk

Üye
Yoo hayır wifi sakat değil yükledim hallettim ama eksik hissetmekteyim sanki 147 yerine neden 11 :S

laveled

laveled

Üye
Pc ile güncelleme her zaman daha iyidir.Sonuçta sistemi baştan kurmuş oluyorsun pc ile güncelediğinde. Şahsım adına söylüyorum bu güne kadar hiç wi-fi ile güncelemedim :oke:

Bende de yok quick office,ama sanırım format atarsam o da gelecek:oke:

format attm ama yok

skol72

skol72

Üye
bu Quick office acaba türkiye yemi yok yabancı uyruklu sitelerde versiyon özelliklerinde görünüyor.

ekoroglu

Üye
radyo da rds deneyebilen varmı? Bende sanki hala rds dataları gelmiyor. v31 de RDS datalarını gösteriyordu. V40 da göstermiyor. v50 de de göstermiyor. Henüz radyoyu çok iyi çeken biryerde deneyemedim. Kapalı alanda denedim!!!

asil_unal

asil_unal

Üye
kamerada acaba düzeltme yapmışlar mı çünkü gece iyi çekmiyodu:(

laveled

laveled

Üye
Quick Office bir tek bendemi yok

alfonso_edishon

alfonso_edishon

Üye
ARKADASLAR 5800 İÇİN GÜNCELLEME GELDİ V50 AMA TÜRKİYEDE DHA YOK SADECE AMERİKADA BASLADI EN KISA ZAMANDA TÜRKİYEDE GELİR NE ÖZELLİKLER EKLENMİŞ MÜZİK PROGRAMI DEĞİŞMİZ, SES DAHA ÇOK VE NET, DOKUNMATİK EKRAN ASSASİYETİ DAHA FAZLA IPHONE GIBI KAMERA MUHTESEM HAYIRLISI:heyo::heyo::heyo::heyo::heyo::heyo::yuru:yuru:yuru:yuru:aha::aha::aha::aha::aha:

5800′ın yeni yayınlanan versiyonu ile birlikte telefonunuz daha da güzelleşecek. Ne yenilikler gelmiş? - Daha önce rehber ve mesajlara gelen kinetic kaydırma özelliği artık menülerde de aktif.
- Müzik Çalar uygulaması N97 gibi yapıldı.
- Rihanna uygulaması geldi, Rihanna wap sitesine kısayol.
- Şarkıların yanına albümlerin küçük resimleri geldi
- Kamerada geliştirmeler yapıldı
- Telefondaki bir çok hata düzeltildi.
yeni özellikler keşfedilince bu yazıyı güncelleyeceğim.

bu versiyon şuan türkiyede yok ama bu ay içerisinde ülkemizde kullanıma açılacak.bilginize

last-shoot

last-shoot

Üye
Benim telefonada yeni v40 gelmiş :)

marco2000

Üye
quick office bende de yok...

ben wlan ile güncellledim. sonra da fomat attım. bence farketmiyor arkadaşlar

Bosnalı86

Üye

cnrzen

Üye
telefon acildiktan 15 sn sonra kendini resetlemeye basladi cozumu olan var mi?

Bosnalı86

Üye
telefon acildiktan 15 sn sonra kendini resetlemeye basladi cozumu olan var mi?

hafıza kartındaki bi uygulama neden olmuş olabilir,hafıza kartını çıkartıp bi süre takmadan kullan,bakalım tekrar aynı sorunu yaşayacak mısın:oke:

lad_enes

Üye
NSU V5 i görüyor suan , bütün arkadaslarım güncelledi
V5 Olarka kullaniyorlar harika hzlandiğini söyledi cihazin

Üst Alt