Nokia 5800 XM v50.0.005 Yayınlandı (Neler Değişti? Video ve Resimli)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ilkayci

ilkayci

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5800 XM v50.0.005 Yayınlandı (Neler Değişti? Video ve Resimli)
Neler Değişti:
- Daha önce rehber ve mesajlara gelen kinetic kaydırma özelliği artık menülerde de aktif.
- Müzik Çalar uygulaması N97 gibi yapıldı.
- Rihanna uygulaması geldi, Rihanna wap sitesine kısayol. (Türkçe yazılımında bu özellik yoktur.)
- Şarkıların yanına albümlerin küçük resimleri geldi
- Kamerada geliştirmeler yapıldı
- Telefondaki bir çok hata düzeltildi.
- QuickOffice eklenmiş
- İnternet Gezgini güncellemesi
- Hızda bariz bir artış
- Ovi Maps ücretsiz sürüm artık ana hafızaya dahil edildi.​
- Cihazı formatladıktan sonra 75 mb hafızaya sahibiz. Bu mükemmel oldu. Ovi Maps filan gibi uygulamalara yer ayrılmayacak bundan böyle.
İndirmek İçin: En doğru yol Ovi'den usb kablo ile indirmek. *#0000* tuşuna basıp seçeneklerden yapabilirsiniz. Ya da direkt buradan güncellemeyi indirebilirsiniz:
Değişikliklerin Videosu:

• Beğen
Tepkiler: bitix_09, muratbaşararılı ve " Tehlike "

aryscat

aryscat

Üye
Arkadaşım benimki euro 2 turkey red ama rihanna geldi (her ne kadar ne işe yaradığını bilmesemde ) :))

zirk32

zirk32

Üye
bana quickoffice de gelmediii rihannada gelmedi :)

ysnclk88

Üye
müzik çalarda bi değişiklik olduğunu söylüyorsunuz ama ben farkedemedim v50 ye geçtim hiç bi fark göremiyorum acaba warda benmi gözden kaçırıyorum

Silinen Üye 1171879

Silinen Üye 1171879

Kapalı Hesap
upgrade dosyası için rapid link i verebilirmisiniz? link den indirdiğim dosya da winrar hata veriyor. dosua bozuk diyor. tekrar indirdim yine aynı. indirip açabilen varsa bi zahmet rapide yükleyebilirmi?

djkeles

djkeles

Üye
su ınternet gezgınını duzeltmelerı guzel oldu eskıden atıyodu netten sımdı bı sorun yasamadım

ilkayci

ilkayci

Üye
    Konu Sahibi
Değişikliler herkeste aynı olmayabilir. Telefonunuzun "Product Kodu"na göre değişiklik oluyor. "aryscat" arkadaşımız telefonunda pilin altında kalan yerde yazan "euro 2 turkey red"in product kodunu söylerse ona göre güncellemelerimizi yapalım, nlite programı ile product kodunu değiştirerek.

acnahyko

Üye
Arkadaşlar güncelleme yaptıktan sonra internette donma sorunu yaşayan var mı acaba? Ne zaman nete girsem bi kaç saniye sonra telefon donuyor. v4 e dönmek istemiyorum :=))

pffmoruk123

Üye
usb kablo var ne programı lzm nası yapıcam anlatırmsnz :S

MJoRaYuLuN

MJoRaYuLuN

Üye
Valla v50 şile güzel şeyler gelmiş.. İlk yüklendiğinde mesaj yazarken bi kasma yaşandı.. v30 a gerimi döndüm diye bi soru sordum kendime ama sonradan düzeldi.. Şuana kadar telefonda güncellemeden sonra bir sorun göremedim..

Şehriyar

Şehriyar

Üye
hız ne kadar artıyor? kullanılabilir ram ?

mıdıp

Üye
v50 güncellemesini yaptım.çok iyi ama müzikçalarda ''bul'' seçeneği yok yada ben göremedim.bilen varsa yardımcı olsun lütfen :D

By_Y-w-Z

By_Y-w-Z

Üye
v50 güncellemesini yaptım.çok iyi ama müzikçalarda ''bul'' seçeneği yok yada ben göremedim.bilen varsa yardımcı olsun lütfen :D

aynen dostum bende bulamadım artık bende çok çalan listesinden fln buluom yada tüm listeyi geziyom yapcak bişi yok :D

R_A_P_C_I

Üye
yıldır kare 4 sıfır kareden güncelledim güncelleme bittikden sonra sistem hatası dedi sonrada başarıyla yuklendi dedi şimdi telefonum bir acayipleşti kendi kendine bir şeyler yapıyor ben basmadan. napmalıyım

Progressivity

Progressivity

Üye
hardformat atıcaksın telefonuna forumdan bi arattır hardformat nasıl atılır diye ilgili konularda ayrıntılı bi şekilde anlatılıyo ayrıca OTA üzerinden yapmayın güncellemeleri hep yama şeklinde geliyo adam gibi pc üzerinden NSU ile yapın

tugrulcelik

Üye
Direk indirme linkindne indirmek istiyorum ama, nasıl olucak bilgisayardan mı yüklencek yoksa tele atılıp ordan mı yüklencek yardım eder misiniz bir de nsu ile update yapıcam,v31 yazıyo sol tarafta ama yine de güncelleme yok diyo

--------------- Ekleme ---------------

bilgisayar versiyonunu yükledim setup yaptı ama hiçbişey olmadı ne yapmam lazım

Progressivity

Progressivity

Üye
telefonu pc ye pc suit modunda bağlayıp
NSU yu açıyorsun ve yeni güncelleme varsa yapıyorsun, hiç bir indirme linki yok güncelleme varsa NSU kendi indiriyo ztn ama eğer güncelleme görmüyosa telefonun product kodunu değiştir navi koduyla. sonra tekrar dene güncellemeyi

R_A_P_C_I

Üye
teşekkürler

dayi434

dayi434

Üye
Direk indirme linkindne indirmek istiyorum ama, nasıl olucak bilgisayardan mı yüklencek yoksa tele atılıp ordan mı yüklencek yardım eder misiniz bir de nsu ile update yapıcam,v31 yazıyo sol tarafta ama yine de güncelleme yok diyo

--------------- Ekleme ---------------

bilgisayar versiyonunu yükledim setup yaptı ama hiçbişey olmadı ne yapmam lazım

Aynı sıkıntı bende de vardı. V31 güncelleme yok.....
Bende Product code değiştirdim ve düzeldi..
Site de araştır product code'da göreceksin ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt