5800 V51 hakında

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
simaros

simaros

Üye
    Konu Sahibi
5800 V51 hakında
5800 v51.0.006 |BLuE||RED||BLACK| Navi

5800 v51.0.006 Yazılımını Telefondaki bilgilerinizin Yedeğini Aldıktan sonra
Telefonunuza Çok Kolayca Kurabilirsiniz.

v51 Hakkında?
v51 Geliştirilmiş kritik hata ve düzeltmeleri içeren ara Geçiş sürümüdür! Bu sürümden sonra yeni bir sürüm beklenmekte...
Bu yenilik NOKİAnın v30 dan sonra çıkan v31 sürümü gibi ek paket içermektedir.. Zaten v31 sürümü v30zu tamamlamıştı kullanıcının en az sorun yaşadğı sürüm olarak 5800 övgü topladı. Ancak yeni Kinetic scrolling ve işlemci hız artırımları devamında bi dolu sorun ve aksaklıklar çıkardı cihaz v40 sürümünde oldukça sorunlu bir hal almıştı kesinlikle modifiye edilmeden kullanımı işkenceydi iyileştirme v50 yazılımda geldi ve en iyi yazılım oldu şuanda v50 yazılım kodlaması açısından ham olarak en iyi sürüm ve bu sürüme ek paket eklenerek v51 onun ara sürümü yayında. 5800 yazılımını çok inceliyen biri olarak bu sürümü KESİNLİKLE KURULMASINI ÖNERİYORUM!Ek özellik ve Programların olduğu bir paket değil performans güncellemesi üzerine çıkarılmış bir ara sürüm v51.006

5800 v51.0.006 (Orjinal)
YENİ Sürümle Oluşan Değişiklikler
- Browser 7.5 (Web Programı güncel versiyonu)
- Ovi Maps (Grafik iyileştirmesi)
- Kinetic scrolling (Atlama,takılma ve donma iyileştirmesi)
- Hurriganes Music Player ( Müzk player tarama ve oynatma hızında iyileştirme)
- Improved Mail for Exchange (Mail for Exchange Güncellemeleri)
- Improved video calls and 3G (3G ve Geliştirilmiş video görüşmeleri)
- Improved browser (iyileştirilmiş web Programı)
- Improved energy (iyileştirilmiş güç tüketimi)
- Touch screen vibration (Ekran titreşim seviyelerinde iyileştirme)
- Performance improvements (Telefonun yazılımında genel olarak Performans Güncellemesi)
- Improved CPU 444Mhz (kodlamasında iyileştirme var hız aynı olsada fark hissediliyor)

Yazılım geliştirme ve Düzeltmeler:
* CTA / OTC hataları: 12 (eski versiyona göre 12 hata düzeltilmiş)
* Showstoppers: 73 (73 ek geliştirici kodlama yapılmış)
* Genius: 1 (1 ek geliştirme "Bunun Pil tüketimi konusunda olduğunu söyleyebilirim")
* Critical errors: 21 (Eski versiyonlarda ortaya çıkan Kiritik 21 düzeltme yapılmış)

• Beğen
Tepkiler: reeactive ve Progressivity

unalgungor

Üye
bu nokiadan bıktım, versiyonu çıkarıyor güncelleme yapılıyor bir hafta sonra versiyonu geri cekiyor.
0573741 için
Cihazınız için en son yazılım:
Sürüm:: 31.0.101

bu bir hafta önce 51.006 'dı versiyonu yayınlayıp geri çekiyolar anlamak mümkün değil nokia'yı

seko0606

Üye
bende son sürümü güncelleme yaptım ama beş para etmez tel kafayı yedi nerdeyse satmayı bile düşünüyorum bence yüklenecek bir versiyon değil tavsiye etmiyorum

nekrogzd

Üye
ben yükledim çok memnunum performansı arttı telefonumun.fakat bi problem yaşadım telefonu pcye bağlayınca hafıza kartı ve telefon hafızası dolu gösteriyo.pc suite den atıyorum ama teli takınca açılan yerden atamıyorum ne yapmam lazım?

recep_uysal

recep_uysal

Üye
bilgilendirdiğin için saol

OğuzcanAbi

Üye
saolasın.

DYNAMIXX

DYNAMIXX

Üye
bend yukledim super walla harbi şarj super.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt