26.01.2011 c6v20.043 evet 043 - java msn facebook sorunsuz - oto.tam ekran klavye - 4x4 / 4x3 menü

Sponsorlu Bağlantılar

...Orochi...

...Orochi...

Üye
ismim orachi değil Orochi Düzeltirsen Sevinirim Kamerada Dokunmatik İle resim Çekmiyorsa Onunda Çözümü Dh deki Mod Konuma Ekledim

fiiko

Üye
fiiko

İsim: Firdovsi
Aldığı Teşekkür: 0
Telefon: nokia 5800xm çook güzel mod ama ingiliz ve ya rus dilinde dzeltsen güzel olur ben türkce iyi bilmiyorum

--------------- Ekleme ---------------

nokia 5800xm çook güzel mod ama ingiliz ve ya rus dilinde düzeltsen güzel olur ben türkce iyi bilmiyorum
rica ediyorum bunu yeniden yap ingiliz ve ya rus dilinden birini ve ya her ikisini saxla silme önceden teşekkür

alper0642

Üye
    Konu Sahibi
ismim orachi değil Orochi Düzeltirsen Sevinirim Kamerada Dokunmatik İle resim Çekmiyorsa Onunda Çözümü Dh deki Mod Konuma Ekledim
çok özür dilerim kardeş, düzelttim, saygılar sunar başarılarının devamını dilerim.

'#AmeLeMaster

'#AmeLeMaster

Üye
arkadaşlar burdan çıkan 2 dosyayı nereye atacağız acaba? Saat ve Rehberi iptal etmek için(açılışta)

açılışta rehber saat vs. açık geliyor, onların kapalı gelmesi için gerekli mod.
paylaşımı yapan
21sacraments rumuzlu arkadaşa teşekkürler, sağolsun

alper0642

Üye
    Konu Sahibi
:bann::bann::bann::off:
BU MRMLRKRTTR RN ÇOK YAPILAN YEMEK CACIKTIR
MAŞALLAH TERBİYEDEN YOKSUN HIYARLAR OLDUĞU SÜRECE
DAHA HEEP CACIK YİYECEĞİZ :nono:

benim yazımı alıp eklemişsin kardeşim, ben o cevabı
Bİ boka yaramıyo sırf hata 20.0.043 sadece almanya için cıkardılar navifrevereden bakabilirsin
bunun için vermiştim, senin sözün bana mı? yoksa bu cevabı verdiren kişiyemi?

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar burdan çıkan 2 dosyayı nereye atacağız acaba? Saat ve Rehberi iptal etmek için(açılışta)

açılışta rehber saat vs. açık geliyor, onların kapalı gelmesi için gerekli mod.
paylaşımı yapan
21sacraments rumuzlu arkadaşa teşekkürler, sağolsun

resource klasörüne atacaksın kardeş, nfe ile atacaksan önce resource klasöründe aynı isimli dosyaları sil, sonra bunları sürükle bırak. eskilerini silmeden sürükle bırak yaparsan eskileri aynen kalır, yeniyi almaz

'#AmeLeMaster

'#AmeLeMaster

Üye
Alper hocam çok sağol dünden beri başının etini yiyorum ve her defasında cevap veriyorsun ilgin için teşekkür ederim ancak sadece yıldız efektini kaldırmak istiyordum diğerlerini değil , hangisi olduğunu bulamadımda (:

alper0642

Üye
    Konu Sahibi
estağfurullar kardeş, yeterki bazıları gibi edep sınırlarını aşıp saygısız olunmasın yeterli.

yıldızlı tema efektini silmek için resource klasöründe effects klasörü var, bunun içindekilerin tamamını sil, efektleri silmiş olursun, bu kadar. ayrıca fw.yi beğendiysen ilk sayfada konu altındaki TEŞEKKÜR butonuna tıklayabilirsende sevinirim

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Sagolasin

alper0642

Üye
    Konu Sahibi

umarım beğenirsiniz. güle güle kullanın

__________________________________________________ _______
Teşekkürlerimizi TEŞEKKÜR butonuna tıklayarak daha güzel gösterebiliriz.

kraldost

kraldost

Üye
alper teşekkür başına ne veriyorlar nokta kadar menfaat için virgül kadar eğiliyorsun
birde uslubuna dikkat et:nono:

qpel

Üye
java modunu ekleyip denedim çalışıyor şu an tek kusuru yabancı isimli bağlantılar kaldı o da önemli değil turkcellden ayarları alıyorum bide haritalarda isimi acayip bi simge var o sorun kaldı

alper0642

Üye
    Konu Sahibi
alper teşekkür başına ne veriyorlar nokta kadar menfaat için virgül kadar eğiliyorsun
birde uslubuna dikkat et:nono:
teşükkür başına ne mi veriyorlar, insanın emeğine karşılık minicik birşey beklemesi kötümü. bana üslubuna dikkat et derken

seni edebe davet edeiyorum, "hade bakem" diyen kimdi, beğenmiyorsan yoluna kırmızı halı döşeyerek seni çağırmadım, ya suç sende değil biliyormusun, bende ne işim varki fw yayınlıyorum da seninle uğraşmak zorunda kalıyorum. amacın ne senin ya, napmaya çalışıyorsun, fw hazırladında tutulmayacak diyemi korkuyorsun. neyse ya,

destek olmuyorsun bari YOLDA KÖSTEK olma ya.

------------------------------------------------------

böyle şeyler yazmak zorunda kaldığım için tüm forumdan özür diliyorum. o kadar uğraş didin bi teşekkür bekleyince nokta kadar virgül gibi eğilmeymiş,

kraldost

kraldost

Üye
teşükkür başına ne mi veriyorlar, insanın emeğine karşılık minicik birşey beklemesi kötümü. bana üslubuna dikkat et derken

seni edebe davet edeiyorum, "hade bakem" diyen kimdi, beğenmiyorsan yoluna kırmızı halı döşeyerek seni çağırmadım, ya suç sende değil biliyormusun, bende ne işim varki fw yayınlıyorum da seninle uğraşmak zorunda kalıyorum. amacın ne senin ya, napmaya çalışıyorsun, fw hazırladında tutulmayacak diyemi korkuyorsun. neyse ya,

destek olmuyorsun bari YOLDA KÖSTEK olma ya.

------------------------------------------------------

böyle şeyler yazmak zorunda kaldığım için tüm forumdan özür diliyorum. o kadar uğraş didin bi teşekkür bekleyince nokta kadar virgül gibi eğilmeymiş,

arkadaşım yaşın kaç bilmiyorum ama yemin ederim çocuk gibi davranıyorsun sana kötek olanın taaa... anladın sen onu hade bakem kolay gele bunda ne var yani uslubuna dikkat et derken tavırların bazı yerlerde fevri onu kastettim bir kopyalayıp yapıştırıyorsun burdada paylaşıyorsun birde ağır tavırlarla minnetini gösteriyorsun benim konuşmalarıma anlam veremiyorsan soyle anlatayım ne saçma sapan yorumlar yapıyorsun :off::nono:

ImRorschach

ImRorschach

Üye
Şuan test aşamasındayım yükleniyorum elimden geldiğince. Şimdiye kadar bir sorun yok... Yıldızlı tema efekti güzel olmuş kasma gibi bir sorun yok...

alper0642

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım yaşın kaç bilmiyorum ama yemin ederim çocuk gibi davranıyorsun sana kötek olanın taaa... anladın sen onu hade bakem kolay gele bunda ne var yani uslubuna dikkat et derken tavırların bazı yerlerde fevri onu kastettim bir kopyalayıp yapıştırıyorsun burdada paylaşıyorsun birde ağır tavırlarla minnetini gösteriyorsun benim konuşmalarıma anlam veremiyorsan soyle anlatayım ne saçma sapan yorumlar yapıyorsun :off::nono:
Allah selamet versin, kırdıysam ortamı gerdiysem KENDİ ADIMA ÖZÜR DİLERİM.

realdjferdy

realdjferdy

Üye
biraz aceleye geldi hazırlamam, kısa bir vaktim vardı, 043 sürümünü de görünce fw.yi hazırlayıp sunayım dedim, otomatik tam ekran olan klavyeyi ekledim, üstüne birde java sorunu da giderilmişken hep beraber istifade edelim dedim, beğenmenize sevindim. güle güle kullanın.

halen güzel gidiyor:) kameradan çıkarken 1 kez kullanılıyor hatası verdi, en sevindiğim sadece 1 defa resetledi ve tam film izlerken hiç reset atmadı, oğlum sürekli çizgi film izliyor, birde yeni bir artı yönü
buldum. şarj bitiyor dediğinde 10-15 dk daha film izleyebiliyorsun, yeni düzenlemelerle FW yi bekliyoruz haberin olsun:):):)

AlpReis

AlpReis

Üye
Sakin arkadaşlar sakin

alper0642

Üye
    Konu Sahibi
halen güzel gidiyor:) kameradan çıkarken 1 kez kullanılıyor hatası verdi, en sevindiğim sadece 1 defa resetledi ve tam film izlerken hiç reset atmadı, oğlum sürekli çizgi film izliyor, birde yeni bir artı yönü buldum. şarj bitiyor dediğinde 10-15 dk daha film izleyebiliyorsun, yeni düzenlemelerle FW yi bekliyoruz haberin olsun:):):)
yeni fw.miz yayınlandı kardeş, bundan daha stabil ve performanslı
http://www.maxicep.com/symbian-v9-4...s-super-deneyin-pisman-olmazsiniz-451177.html

Üst Alt