26.01.2011 c6v20.043 evet 043 - java msn facebook sorunsuz - oto.tam ekran klavye - 4x4 / 4x3 menü

Sponsorlu Bağlantılar

realdjferdy

realdjferdy

Üye
kullandığım FW lerde acımasızca yorum yapıp encok eleştirilenlerdenim:) c6 larden tiksindiğimden v52 kurup sbp shell yükleyerek kullanıyordum, tesadüfen foruma bakınca gördüm senin fw yi. yükledim iki gündür kullanmaktayım, msn klavye face vs vs, cihaz açılınca REHBER ve SAAT otomatik çalışıyor garip ve gereksiz bir durum bence, açılışta biraz zor toparlaması dışında hiç kusur bulamadım, sadece ellerin dert görmesin diyorum.

alper0642

Üye
    Konu Sahibi
kullandığım FW lerde acımasızca yorum yapıp encok eleştirilenlerdenim:) c6 larden tiksindiğimden v52 kurup sbp shell yükleyerek kullanıyordum, tesadüfen foruma bakınca gördüm senin fw yi. yükledim iki gündür kullanmaktayım, msn klavye face vs vs, cihaz açılınca REHBER ve SAAT otomatik çalışıyor garip ve gereksiz bir durum bence, açılışta biraz zor toparlaması dışında hiç kusur bulamadım, sadece ellerin dert görmesin diyorum.

biraz aceleye geldi hazırlamam, kısa bir vaktim vardı, 043 sürümünü de görünce fw.yi hazırlayıp sunayım dedim, otomatik tam ekran olan klavyeyi ekledim, üstüne birde java sorunu da giderilmişken hep beraber istifade edelim dedim, beğenmenize sevindim. güle güle kullanın.

çok kibarsın arkadaşım...
:oke:

Eyup Mete

Eyup Mete

Üye
Alper Bu Fw'ye Türkçe Sohbet Entegre Etmeyi Anlatırmısın. Ben Fw'Ye Gömdüm Ama İcon Bozuk Çıktı Ve Çalışmadı Nasıl Yapabilirim ?

alper0642

Üye
    Konu Sahibi
Alper Bu Fw'ye Türkçe Sohbet Entegre Etmeyi Anlatırmısın. Ben Fw'Ye Gömdüm Ama İcon Bozuk Çıktı Ve Çalışmadı Nasıl Yapabilirim ?

1.sayfadaki sohbetler linkindeki dosyayı indir, fw.yi nfe ile aç (buraya kadarını zaten biliyorsun kardeşim.) private içindekileri private içine, resource\apps içindekileri yine resource\apps içine atacaksın, ancaaaaaak fw.deki resource\apps içinde mceextraitems.rsc dosyası var, önce bunu elinle sileceksin, sonra sohbetlerin içindeki resource\apps içindeki 6 tane dosyayı fw.nin resource\apps içine atacaksın, sonra da sys\bin içindekileri halletceksin.

sende çalışmamasının nedeni fw içindeki mceextraitems.rsc dosyasını silmeden atman olmuş sanırım. sonucu dönersen sevinirim

aliens

aliens

Üye
elinize sağlık,
biraz uğraştım ama başa çıkamadım :)
4x3 yüklü..

Malum eklenen programlardan dolayı;
1. Ekli olan programları güncellemeye çalıştığımda "dahili bileşen" hatası alıyorum. örneğin QT yüklemek istediğim zaman ise yine aynı durumdan dolayı hata veriyor.
2. Güncelleştirmeleri içerisinde Müzik Çalar güncellemesini tekrar buluyor fakat yükleyemiyor.

3. Nokia Fw Cleaner ile Quickoffice, zipmanager, adobe, ovi maps kaldırılabiliyor. Fakat diğer eklenenleri nasıl bulmam gerektiği konusunda yardım gerekiyor. Önemli olan Ovi maps kaldırıldığında sistemdeki bağlı bileşenlerde siliniyor mu? (PIPS installer, C libs ... vb). Siliniyor ise her yeni maps sürümünde bunlar da yükleneceği için bir sorun teşkil ediyor mu?

kraldost

kraldost

Üye
10 üzerinden 6 veriyorum biraz daha bakım yapıp terbiye edersen puanı artırırım hade bakem kolay gele

alper0642

Üye
    Konu Sahibi
10 üzerinden 6 veriyorum biraz daha bakım yapıp terbiye edersen puanı artırırım hade bakem kolay gele
hade bakem kolay gele öylemi, lütfen terbiye sınırlarını aşmayalım, neye istinaden böyle konuşma hakkıını kendinde buldunki,

yani illa bırakıp giden üstatlar gibi sende bırak git diyorsun yani. ne biçim konuşma ya bu. (kendimi üstad falan görmüyorum, ama onların neden bıraktıklarını şimdi daha iyi anlıyorum.) nezaketin için teşekkürler dostum

qpel

Üye
java modu çalışıyormu hani her zaman izinli kısmı varya suit ayarlarında yada java modu ekli mi çalışıyormu diye sorayım

fiiko

Üye
en güzel mod ama ingili ve ya rus dilinde dzelsen ela olur ben ürkce iyi bilmiyorum

alper0642

Üye
    Konu Sahibi
java modu çalışıyormu hani her zaman izinli kısmı varya suit ayarlarında yada java modu ekli mi çalışıyormu diye sorayım
java çalışıyor, java uygulamalar çalışıyor, msn facebook çalışıyor,

qpel

Üye
onu sormuyorum java modu vardır java programı çalıştırınca diske erişim yapınca sürekli soru sorar izin verilsin mi diye işte onu engelleyen moddur süit ayarlarında her zaman izinli çıkar bütün şeyler

kraldost

kraldost

Üye
hade bakem kolay gele öylemi, lütfen terbiye sınırlarını aşmayalım, neye istinaden böyle konuşma hakkıını kendinde buldunki,

yani illa bırakıp giden üstatlar gibi sende bırak git diyorsun yani. ne biçim konuşma ya bu. (kendimi üstad falan görmüyorum, ama onların neden bıraktıklarını şimdi daha iyi anlıyorum.) nezaketin için teşekkürler dostum

alper ne alakası var şimdi bolu insanların şivesini kullandım senide severim güzel iş çıkarmışsın sadece fixlenmesi gereken bir kaç yer var onu önceki mesajlarımda belirttim neden şimdi boyle bir kanıya vardın benım üzerimden anlamış değilim benımkisi sadece bir latife emeğine saygısızlık değil destek için varım ben burda unutma başarı eleştiriden doğar seni ezmek değil maksadım mecazi açısından hafiften eleştirdim ne alakası var üstatlıkla senın kafan bu konuda benden daha iyi çalişiyor bizde senın çalişmalarına ve diğerlerin çalişmasına bakıyoruz su anda tr forumlarında butun cfw leri yukledim genede en iyiye en yakın olan seninki ben kotu bişi değil sadece bir iki hatayı tespit ederek puanlama yaptım seni daha iyisini yapmaya teşvik etmek için
kalbini ferah tut :oke:

Gokhan_6600

Gokhan_6600

Üye
Hocam fw için teşekkürler. Gördüğüm bir iki hata mevcut. Birincisi bağlantı hatası wlan'a bağlanmıyor. Bağlanıyor diyor öylece kalıyor. Diğeride ovi mağaza açılmıyor. Belki yeniden yüklenirse çalışır onu deneyemedim ama bağlantı problemi var.

alper0642

Üye
    Konu Sahibi
Hocam fw için teşekkürler. Gördüğüm bir iki hata mevcut. Birincisi bağlantı hatası wlan'a bağlanmıyor. Bağlanıyor diyor öylece kalıyor. Diğeride ovi mağaza açılmıyor. Belki yeniden yüklenirse çalışır onu deneyemedim ama bağlantı problemi var.
Gökhan kardeş, wlan bağlanma hatası ? özür dilerim dostum hafıza kartına format atıp veya sys,private,system,resource klasörlerini silip yeniden yüklermisin. ovi mağaza için ise son sürümü kurarsan yine sorun aşılacaktır. çünkü her ikisi de sorunsuz çalışmakta kardeş. mağdur ettiysem özür dilerim

aliens

aliens

Üye
@alper0642
bir önceki soruma cevap verebilirmisin? duruma göre değiştirip değiştirmeyeceğime karar vereceğim..

GöLgE_PrEnS

GöLgE_PrEnS

Üye
önizleme olsaydım daha güzel olurdı neyse ellerine sağlık

rapboi

Üye
güzel cfw.kullanıslı kamera kullanılıyor hatasına rastlamadım.browserla bi yerleri gezerken genel: hafıza dolu gıbısınden hatayı sadece tema efektı acıkken alıyosunuz.yalnız kablosuzla baglanırken koptugu zaman wlan tara secenegı cıkmıyo.aceba sorun mu yoksa yenı surumde mı bole bıse var merak ettım.

sucer42

sucer42

Üye
kibarlığın için teşekkür ederim, maşaallah ne güzelde konuşuyorsun, beğenmiyorsan kullanma git kendine başka bişey bul

:bann::bann::bann::off:
BU MRMLRKRTTR RN ÇOK YAPILAN YEMEK CACIKTIR
MAŞALLAH TERBİYEDEN YOKSUN HIYARLAR OLDUĞU SÜRECE
DAHA HEEP CACIK YİYECEĞİZ :nono:

Üst Alt