C6 V42 Clean Port 5800 V60 / X6 V40 TR - EN By Cepmod Team

Sponsorlu Bağlantılar

selcom52

selcom52

Üye
teşekkür ederim kusura bakma 7zip te görünmedi artı cepmod denediydim .com eklesem tamammış demekki

kemalulu3737

kemalulu3737

Üye
harikasın dostum ellerine sağlık...

takipdeyim yeni versiyonlar çıkınca ayar çekersin:naughty:

hüso94

Üye
bu nokia c5-03de olurmu

qweqwer

Üye
Size bir şey danışıcam.Sevabına şu portu nasıl yükleyeciğimi anlatabilir misiniz ya da herhangi bir kaynk gösterebilir misizi? İlk defa yüklücem daha önceden yazılım yüklemiştim ama nokiada hiç denemem olmadı. Anlaşılır şekilde anlatana minnettar olurum. Link varsa da olur ben bulamadım. Sadece telefonu patlatmak istemiyorum.

- - - Eklendi - - -

Bunu anlatn benden çok hayır duası alır.Elim kolum bağlı kaldım ortada :S

Süleyman

Süleyman

Üye
Size bir şey danışıcam.Sevabına şu portu nasıl yükleyeciğimi anlatabilir misiniz ya da herhangi bir kaynk gösterebilir misizi? İlk defa yüklücem daha önceden yazılım yüklemiştim ama nokiada hiç denemem olmadı. Anlaşılır şekilde anlatana minnettar olurum. Link varsa da olur ben bulamadım. Sadece telefonu patlatmak istemiyorum.

- - - Eklendi - - -

Bunu anlatn benden çok hayır duası alır.Elim kolum bağlı kaldım ortada :S
eğer daha önceden yazılım yüklediysen aynı şekilde yükleyebilirdin. Ben yinede link vereyim.

http://www.maxicep.com/modifikasyon-araclari-bilgi/cfw-den-ofw-ye-donme-resimli-anlatim-654686.html

bu link dahilinde yükleyebilirsin. Sadece konu başında navifirmden bahsettiğim yerleri atla.Ayrıca en son resimde CNT ışığı yanıyor. Bunu yüklemeye çalıştığında CNT ışığı anmaz :oke:

• Beğen
Tepkiler: qweqwer

qweqwer

Üye

eğer daha önceden yazılım yüklediysen aynı şekilde yükleyebilirdin. Ben yinede link vereyim.

bu link dahilinde yükleyebilirsin. Sadece konu başında navifirmden bahsettiğim yerleri atla.Ayrıca en son resimde CNT ışığı yanıyor. Bunu yüklemeye çalıştığında CNT ışığı anmaz :oke:

Çok sağol dostum hemen yüklemeye başlıyorum.Yazılım güncellemesini siemens te yapmıştım,nokia bilgm yok.Ama şu pazar günü şunu bitirip kurtulursam gerçekten çok iyi olucak...

- - - Eklendi - - -

Bu arada önce hard ya da soft format atıyor muyuz? yoksa yükledikten sonra mı atıcaz???

- - - Eklendi - - -

Bu arada link ölmüş yaw sadece net.load çalışıyo oda yarıda kesiliyor.SOS

Süleyman

Süleyman

Üye
Çok sağol dostum hemen yüklemeye başlıyorum.Yazılım güncellemesini siemens te yapmıştım,nokia bilgm yok.Ama şu pazar günü şunu bitirip kurtulursam gerçekten çok iyi olucak...

- - - Eklendi - - -

Bu arada önce hard ya da soft format atıyor muyuz? yoksa yükledikten sonra mı atıcaz???

- - - Eklendi - - -

Bu arada link ölmüş yaw sadece net.load çalışıyo oda yarıda kesiliyor.SOS
Sen zaten niye temiz port yüklüyorsun ki. Forumda modifiye var bir sürü onları yükle. onlar temiz porttan kat kat güzel :oke:

ANIL

ANIL

Admin
Linkler kırık olduğu için konu :locked:

Üst Alt