26.01.2011 c6v20.043 evet 043 - java msn facebook sorunsuz - oto.tam ekran klavye - 4x4 / 4x3 menü

Sponsorlu Bağlantılar

kraldost

kraldost

Üye
abim ikimizde bazı yerlerde olmaması gereken fevri davranışlarda bulunduk ama sonuçta tatlıya bağlayıp helalleşmek güzeldir seni kırdığım için hakkını helal et
sende haklısın bazı çakal çukullar yüzünden bizlerde yanlış anlaşılabiliyoruz ama ne mutlu sorunların çözülmesine

alper0642

Üye
    Konu Sahibi
hakkım varsa helal olsun kardeş,sende helal edersen sevinirim. evet güzel olanda bu. şu üç günlük dünyada kırmaya hiç gerek yok, en güzeli barışabilmek. umarım sende hakkını helal edersin

AlpReis

AlpReis

Üye
:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis öpüşünde barışın bakayım,
Adaşım bu arada 042 olan fw'nin 4*3 linkini eklede indirelim :ehe

kraldost

kraldost

Üye
hakkım pek var sayılmaz ama yinede helal olsun

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
Teşekkürler

fiiko

Üye
nokia 5800xm çook güzel mod ama ingiliz ve ya rus dilinde düzeltsen güzel olur ben türkce iyi bilmiyorum
rica ediyorum bunu yeniden yap ingiliz ve ya rus dilinden birini ve ya her ikisini saxla silme önceden teşekkür

rbg12

rbg12

Üye
bu fw forumun 03.02.2011 en iyi fw (bu güne kadar kulladığım en hızlı c6 fw)en stabil ve ustaca hazırlanmış olanı
:oke:ellerine sağlık reis
:oke:
ama benim bu yıldız efektini kapamamın bir yolu yok mu be abi:hmmm

alper0642

Üye
    Konu Sahibi
bu fw forumun 03.02.2011 en iyi fw (bu güne kadar kulladığım en hızlı c6 fw)en stabil ve ustaca hazırlanmış olanı
:oke:ellerine sağlık reis
:oke:
ama benim bu yıldız efektini kapamamın bir yolu yok mu be abi:hmmm

beğenmenize sevindim, güle güle kullanın kardeşim. yıldız efektini kapamanın yolu, temalara giriyorsunuz, seçenekler, tema efektini kapalı yapıyorsunuz ve yıldız efekti kayboluyor.

ercan845

Üye
kardeşim tesekkur

fiiko

Üye
benim soruma neden cevap yazmiyorsunuz bu sayta bir daha girmem bashqa saytlarda daha guzel modlar bulurum

ahmet.220

Üye
slm kardeş senden bi konuda yardımını isteyecektim öncelikle çok güzel bi çalışma olmuş ellerine sağlık...wf yi kurdum wfnin web browserden facebook açtığımda dokunmatik ekran yazmıyor onun yerine anket yazıyor nasıl dokunmatik ekran ve tüm ekran yani pc görünümü yapabilirim benim orjinalde yazıyordu bunda dokunmatik yazmıyor başka wf nin web browserini denedim yani değiştirdim gene olmadı bana yardımcı olursanız sevinirim

bcankaya

Üye
güzel bir çalısma olmus ama affınıza sıgınarak sormak istiyorum nokia5530xp yükleyebilir miyim yoksa yalnızca 5800 içinmi???

alper0642

Üye
    Konu Sahibi

socrat

Üye
teşekkürler güzel olmuş. bazı problemler var

1) bir internet adresi girerek web sayfası açamıyoruz. adres yazacağımız yere tıklayında klavye gelmiyor. hemen altında google var ona tıklayınca klavye geliyor.
2) resimlere bakmak isteyince bazen hafıza dolu diyor. (bu sorunu aşan bir fw bulamadım hiç)
3) mesaj ses ayarı yok.

-WaTCHMaN-

-WaTCHMaN-

Üye
bu yıldız efekti telefonu çok kasıyor diğer kayma efekti güzel sadece bu yıldız efektini nasıl kapatıcaz

--------------- Ekleme ---------------

rom patcher da reset atma sorunu var

Üst Alt