26.01.2011 c6v20.043 evet 043 - java msn facebook sorunsuz - oto.tam ekran klavye - 4x4 / 4x3 menü

Sponsorlu Bağlantılar

alper0642

Üye
    Konu Sahibi
26.01.2011 c6v20.043 evet 043 - java msn facebook sorunsuz - oto.tam ekran klavye - 4x4 / 4x3 menü
Sayın moderatörlerimize Teşekkürler

Selam arkadaşlar, bildiğiniz üzere c6v20.nin 043 sürümü çıktı, pnht.den takip edenler bilir, binh24 hemen bunu 5800 a modlamış, oradan aldım ve ayrıca orochi arkadaşımızın java hatasını gidermek için yapmış olduğu çalışmayı da ekledim, sorunsuz bir fw ile nihayet kendimde kullanıyorum. inşaallah ilerleyen zamanlarda sizlede bir sıkıntı çıkartmaz.

BEĞENEN ARKADAŞLAR TEŞEKKÜR BUTONUNA TIKLARLARSA YİNE SEVİNİRİZ.

ve buraya dikkat. sensör açık iken telefonu yan çevirdiğinizde otomatik olarak TAM EKRAN KLAVYE ÇIKIYORRRRR.

-Sayın üstad KOTUKOYLU'ye bilgi ve yardımları için teşekkür ediyorum
-orochi arkadaşımıza java sorunu nedeniyle yaptığı çalışmayı paylaştığı için teşekkürler
-öncelikle binh24 e teşekkür (gerçi her ne kadar pnht.de Türklerin sorduğu sorulara pek cevap vermesede adamın çalışmasını kullandık.)

fw içeriği:
-java sorunsuz denedim java program kurdum açtı.
-msn yi kurdum, bağlandı sohbet ettim
-facebook denemedim, msn açınca onu da açar diye düşündüm.
-Tel yan döndürüldüğünde otomatik olarak TAM EKRAN KLAVYE ÇIKMASI SAĞLANDI.
----------------------------------------------------------------------
-5800 için c6v20.0.043 sürümü üzerine dayalıdır.
-4x4 menü dizaynlıdır
-4x3 menü eklendi
-Sadece TÜRKÇE dil barındırır. (yer sıkıntısı dolayısı ile ingilizceyi de silmek zorunda kaldım.)
-font daha güzel oldu, saat köşeli değil güzel bir şekilde çıkmaktadır.
-T9 çalışıyor,
-Müzik çalarda seçeneklere tıklayınca atma hatası giderildi (15.2 elle kuruldu.)
-Filebrowser Türkçe
-Ramblow 2.3 Türkçe
-Btswitch
-Keylokc (Tek dokunuşla tuş kilidi programı)
-Killme Türkçe
-Web browsere sensörde bağımsız ekranı döndürme seçeneği eklendi.

-Sadece hafıza kartınızdaki MP3 klasöründeki müzikleri görür, lütfen buna dikkat edelim, müziklerimi görmüyor demeden önce inceleyiniz.

-Uçuşan Yıldızlı tema efekti eklendi.
- Kapat tuşuna Yeniden Başlat eklendi.
-Ana ekranda elinizi kaydırınca kısayollarla birlikte saatte gizleniyorki gerçek tam ekran sağlandı.
-Menü tam ekran yapıldı. üstteki saat, batarya simgesi vs. kaldırıldı.
-Tuş kilidi açma rengi değiştirildi.(kırmızı yapıldı)
-Ekrana 5 kısayol eklenmesi sağlandı.
-NSeries2 ve NSeries 4 temaları eklendi, kişisel tercih ama benim çok hoşuma gittiler.
-Tuş kilidini açmak için srklyiniz yazısı "Açmak için Sürükleyin" olarak düzeltildi. eskiden malum srkleyiniz gibi bişey yazıyordu.
-kaydırma çubuğu iyileştirildi.
-Arka planda açık uygulamalar kapatıldı.
-Dosya yöneticisinden sis ve sisx dosyaların gönderilmesi sağlandı.
-Batarya iyileştirilmesi sağlandı ki, önceki kullandığım fw.de baya bi etkisini görmüştüm,
-ışık düzenlemesi yapıldı.
-XM tuşu çalışıyor, dokunduğunuzda ekran hoplamıyor.
-fota kapatıldı kazanç 5 MB
-fps ekran yenileme hızı artırıldı.
-ovi rehber kapatıldı ki rehber rahatlatıldı.
-önbellek c den e ye taşındı.
-programların hızlı kapatılması sağlandı.
-ram kullanımı stabil hale getirildi.
-Daha başka yaptığım şeyleri unuttum işte ya. umarım beğenirsiniz.

ha reklam varmı diye soracak olursanız hayır, sadece *#0000# bilgilendirme ekranında TRK_42 yazıyor o kadar. zaten isteyende nasıl kaldıracağını biliyor ama sanırım rahatsız etmez böyle kullanmak isteyenleri de.
-kamera hatası binh24 tarafından giderilmiş.

-Rompatcher hafıza kartında patches klasörünü otomatik oluşturmuyor. fw.yede geçmeyi unutmuşum, o yüzden hafıza kartınızda patches klasörünü siz oluşturursanız rompatcher sorunsuz çalışmaktadır.

KESİNLİKLE RAMBLOW KULLANMAZINI ÖNERİRİM. FORUMDA 1.30 TÜRKÇE SÜRÜMÜ MEVCUTTUR, DENEYİN FARKI FARKEDİN

yükleme daha önceki sürümlerde olduğu gibidir, yarın inşaallah daha detaylı anlatım eklerim

LÜTFEN GÖRÜŞ VE YORUMLARINIZI YAZARSANIZ SEVİNİRİZ.

BEĞENEN ARKADAŞLAR TEŞEKKÜR BUTONUNA TIKLARLARSA YİNE SEVİNİRİZ.

1- 4x4 menülü fw:

2- 4x3 menülü fw : (27.01.2010 - saat 20.55 de eklenmiştir.)

(4x3 menülüye sadece mesajlardaki sohbetleri ekledim Türkçe o kadar. test etmedim, yükleyen arkadaşlar sonucu yazarlarsa sevinirim.)

her zaman olduğu gibi orjinal linki yine veriyorum, nereden alıntı yaptığım belli olmasın diye gizleme ihtiyacı hissetmiyorum, daha güzelini yapacak varsa buyursun ve inşaallah daha güzel yapılırda bizde onu kullanırız.

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

=================================
mesajlara eklemek için sohbet (Türkçe) ve patches klasörü

sohbeti fw.ye eklemek isteyenler için son sürüm nfe Türkçe linki
http://www.maxicep.com/symbian-v9-4...erinizi-daha-kolay-yapabilirsiniz-438075.html
==================================

açılışta rehber saat vs. açık geliyor, onların kapalı gelmesi için gerekli mod.
paylaşımı yapan
21sacraments rumuzlu arkadaşa teşekkürler, sağolsun

• Beğen
Tepkiler: mardok, bcankaya, Mertolozzi ve 30 diğerleri

muratiince

Üye
kardeş öncelikle eline saglık bunun 3x4 menülüsünüde sunabilirmisin

facem12

Üye
Teşekkürler

achie

achie

Üye
-Ramblow 2.3 Türkçe
-Btswitch
-Killme Türkçe

bunları nasıl kaldırabilirim alper0642 ing. için yer lazım

kraldost

kraldost

Üye
kardeşim emeğine sağlık şimdi indirip deniyorum
sunrise yukledim dün telefonum bitkisel hayata girdi
umarım bu güzel ve son olur

estami

Üye
Tuş kilidini açmak için srklyiniz yazısı "Açmak için Sürükleyin" olarak düzeltildi. eskiden malum srkleyiniz gibi bişey yazıyordu.

Herşey oldukça güzel ellerinize sağlık ama özellikle yukarıdaki yazdığın şey için bile yüklenir üstadım evet srklyn çok kötü duruyordu.(kendi fikrim tabi zevklere saygı duyarım)

ByWorth

ByWorth

Üye
Dostum eline koluna sağlık.. Sadece bir soru sorucam izninle. içeriği gizlediğimizde saati de gizlemişsiniz, ben bunu tekrar göstermek istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim acaba?

MEHMET ÇİFTÇİ

MEHMET ÇİFTÇİ

Üye
Bi önizleme koysaydınız keşke...

muharrem19811

Üye
deneyeceğim kardeş sonuç ne olursa olsun emek harcamışsın zaman harcamışsın beğenmezsem değiştirirm ama şimdiden teşekürler

blue2112

blue2112

Üye
acaba 4 x 3 Görünümlü hali varmı onu yüklemek istiyorumda.:)

AlpReis

AlpReis

Üye
4*3 bekliyoruz bakalım, emege teşekkürler

--------------- Ekleme ---------------

-Filebrowser Türkçe
-Ramblow 2.3 Türkçe
-Btswitch
-Killme Türkçe
birde bu programları çıkarsak isteyen kendisi kursa, yani kısacak sade bir fw olsa iyi olur, sanırım herkesin istediği bu, sade bir fw

sekolele

sekolele

Üye
teşekkürler kardeşim güzel paylaşım .d

Newpronik

Üye
hocam eline sağlık çok iyi işler çıkarıyorsun ben herzamanki gibi mesaj bugunu soracağım devam ediyormu ?

Erman_

Erman_

Üye
Alper sağol kardeşim, ellerine sağlık. Önizleme olmasada senin yaptığın fw iyidir diyerek indiriyorum. Ellerine emeğine sağlık. B*k atanlara bakma sen. gitsinler kumda top oynasınlar. Pandorayı sunrise ı kursunlar, telefonları servislik olsun işşallah :D Amiiin :D :D :D :kop:

alper0642

Üye
    Konu Sahibi
Dostum eline koluna sağlık.. Sadece bir soru sorucam izninle. içeriği gizlediğimizde saati de gizlemişsiniz, ben bunu tekrar göstermek istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim acaba?

\private\200159c0\install\profile\hsps\00\widgetconfiguration.xml
bu dosyayı açıyorsunuz ve ortada true yazan yeri false yapıyorsunuz o kadar.

aşağıdaki hali saati gizler, siz true yazısını false yapacaksınız o kadar.

<configuration>
<control>
<settings>
<item id="profilewidget">
<property name="removable" value="true"/>
</item>
</settings>
</control>
</configuration>

Bi önizleme koysaydınız keşke...

acilen işten çıktığım için koyamadım, yarın inşaallah eklerim

deneyeceğim kardeş sonuç ne olursa olsun emek harcamışsın zaman harcamışsın beğenmezsem değiştirirm ama şimdiden teşekürler

çok teşekkürler. umarım beğenirsiniz.

acaba 4 x 3 Görünümlü hali varmı onu yüklemek istiyorumda.:)

yarın inşaallah fırsatım olursa ekleyeceğim sizler için.

4*3 bekliyoruz bakalım, emege teşekkürler

-Filebrowser Türkçe
-Ramblow 2.3 Türkçe
-Btswitch
-Killme Türkçe
birde bu programları çıkarsak isteyen kendisi kursa, yani kısacak sade bir fw olsa iyi olur, sanırım herkesin istediği bu, sade bir fw

4x3 eklerken bunları çıkartayım, isteyen kendi kursun,. evet olabilir.

teşekkürler kardeşim güzel paylaşım .d

güle güle kullanın. umarım beğenilir.

hocam eline sağlık çok iyi işler çıkarıyorsun ben herzamanki gibi mesaj bugunu soracağım devam ediyormu ?

Alper sağol kardeşim, ellerine sağlık. Önizleme olmasada senin yaptığın fw iyidir diyerek indiriyorum. Ellerine emeğine sağlık. B*k atanlara bakma sen. gitsinler kumda top oynasınlar. Pandorayı sunrise ı kursunlar, telefonları servislik olsun işşallah :D Amiiin :D :D :D :kop:
beni güldürdün, Allahta seni güldürsün kardeşim, sağol. msn facebook java sorunu yok, otomatik tam ekran klavye kendisi çıkıyor vs. daha ne diyeyim. sağol

fatih982

fatih982

Üye
öncelikle saol şuan indiriyorum ve kurup bunuda deneyecem ve uzun süre kullanacağımı zannediyorum sunriseyi bilmem ama pandoraya b...k atmasalar iyi olur bi ara o fwyide kullandım ve memnundum yükleyenlere ve yükleyeceklere hayırlı olsun emeğine klavyene sağlık

alper0642

Üye
    Konu Sahibi
öncelikle saol şuan indiriyorum ve kurup bunuda deneyecem ve uzun süre kullanacağımı zannediyorum sunriseyi bilmem ama pandoraya b...k atmasalar iyi olur bi ara o fwyide kullandım ve memnundum yükleyenlere ve yükleyeceklere hayırlı olsun emeğine klavyene sağlık
güle güle kullan kardeş, msn face çalışıyor, java sorunu yok. otomatiktam ekran klavye çıkıyor, bağlantılara tıklayınca atmıyor. 043 c6v20.nin son sürümü yüklenmiş, dahası??? umarım beğenirsiniz

fatih982

fatih982

Üye
beğendim alper teğmenim beğendim tekrar emeğine sağlık

Üst Alt