5230/c6 RM-588 (4G icon) v40.6.003 4x5--4x4 VEYA 4x4--4x5

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erhan402

Üye
arkadaşlar şu işi ayrıntılı olarak öğretin resimler le filan biz de yapalım orjinal c6 fw indirip ondaki görsel efektleri alıyorsunuz galiba biraz öğretin bu indirdiğimız fw dosyaları hangisi ne ise yarar öğrenmek istiyorum ana ekranlar .swf dosyaları ile yapıyorsunuz galiba bende baya var telefon için kısayol swf leri lg ku900 vardı bende hack ile tema yükledim zor bir işti yaptım bunu da öğrenmek istiyorum .

yamyam2576

yamyam2576

Üye
    Konu Sahibi
mod için teşkkürler ben sana yardım edebilirim sen dosyaları gönder ben çevirirm :)
dosyalar kamera klasorun içinde zaten mardok

----------Eklendi 30.04.2011 @ 00:01:41 ---------- Yazıldı 29.04.2011 @ 23:57:02 ----------

arkadaşlar şu işi ayrıntılı olarak öğretin resimler le filan biz de yapalım orjinal c6 fw indirip ondaki görsel efektleri alıyorsunuz galiba biraz öğretin bu indirdiğimız fw dosyaları hangisi ne ise yarar öğrenmek istiyorum ana ekranlar .swf dosyaları ile yapıyorsunuz galiba bende baya var telefon için kısayol swf leri lg ku900 vardı bende hack ile tema yükledim zor bir işti yaptım bunu da öğrenmek istiyorum .

Nokia Firmware Editor ile başla erhan gerisi gelir zaten

erhan402

Üye
tamam bütün dosyaları denedim hangi dosyayı kullanacam bir çok dosyayı denedim sonu rofs3.fspx ile biten dosyayı aç dedim birşey yok ekranda grafikler filan olması gerek değiştirmek için sadece ismi yukarda yazıyor bir şey açmıyor bu program bir ayrıntılı anlatırsan ustam forumda 5800 fwler ağırlıkta biz de uğraşalim

mardok

mardok

Üye
tamamda english dosyaları nerde orda sadece exe var sen bana metinleri yolla ben çeviriyim

yamyam2576

yamyam2576

Üye
    Konu Sahibi
tamam bütün dosyaları denedim hangi dosyayı kullanacam bir çok dosyayı denedim sonu rofs3.fspx ile biten dosyayı aç dedim birşey yok ekranda grafikler filan olması gerek değiştirmek için sadece ismi yukarda yazıyor bir şey açmıyor bu program bir ayrıntılı anlatırsan ustam forumda 5800 fwler ağırlıkta biz de uğraşalim
&lt;br /&gt;<br />
&lt;br /&gt;<br />
rofs2 parcalayip toplayacaksin forumda resimli anlatimi var<font color="Silver"><br />
<br />
<font size="1">----------Eklendi @ 13:32:12 ---------- Yazıldı @ 13:29:43 ----------</font><br />
<br />
</font>
tamamda english dosyaları nerde orda sadece exe var sen bana metinleri yolla ben çeviriyim
&lt;br /&gt;<br />
&lt;br /&gt;<br />
.r01 .r14 uzantili dosyalar dil dosyalari tut kulagindan resedit.exe nin icine at:)

erhan402

Üye
bu sitede 5230 fw ler var foruma eklermisin direct downloadlarda var ama ingilizce fw ler baksna ustad bir

----------Eklendi @ 13:41:52 ---------- Yazıldı @ 13:35:21 ----------

verdiğim sitedeki fw ler gayet iyi bak bir resimlerde var türkçe mi değilmi yüklersek ne olur sürüm 40.6.003 çoğu birçok fw var sağ köşede alta doğru in sitede

----------Eklendi @ 13:58:56 ---------- Yazıldı @ 13:41:52 ----------

bir ustad bu sitedeki fw leri keşfetsin foruma taşısın yavs lütfen 5230 40.6.003 için hepsi

yamyam2576

yamyam2576

Üye
    Konu Sahibi
hepsi c6 bunların

sadatlaçin

Üye
teşekkürler deneyelim bakalım

yamyam2576

yamyam2576

Üye
    Konu Sahibi
ben tesekkur ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt