Telefon Tavsiyesi Telefon Fiyat Performans

Sponsorlu Bağlantılar

esmeran3

esmeran3

Üye
    Konu Sahibi
Telefon Fiyat Performans
Arkadaşlar Daha önce de konu açtım Yöneticiler kızarmı bilmiyorum.

Lumia 930 çok hoşuma gidiyor.
Samsung S4 sattığıma değsin istiyorum.
Fiyat seviyesi max 1600 TL çıkarsa almayı kesinlikle planlıyorum.

@OttomaN TigeR abi sende alacaksın galiba.
Bu fiyattan alırsam değer mi ? Fiyat performans ürünümü

Birde Glance Screen yokmuş galiba. '(Ne işe yaradığını bilmiyorum Açıklayan olursa sevinirim)
Bataryası bana yeter Ve micro sd yuvası olmaması beni çok da rahatsız etmedi.

Invoke

Invoke

Üye
S4'ü sattıktan sonra hiçbir şey almasan bile sattığına değmiştir, bence. :D

• Beğen
Tepkiler: ErturkSahin, jasonwie, yunus-emre-6606 ve 2 diğerleri
esmeran3

esmeran3

Üye
    Konu Sahibi
S4'ü sattıktan sonra hiçbir şey almasan bile sattığına değmiştir, bence. :D

Artık sıkıldım nasıl deyim NOKİA beni hep kendine çekmiştir. 603 çıktığında ben ilk Samsung Galaxy W almaya gittim ama iyikide almamışım 603 gördüm ve aldım .

Sistem stabil diyorlar eksik varmış bi kaç ama iste tek istediğim beni tatmin eder mi .

Invoke

Invoke

Üye
Ha, daha önce WP kullanmadın yani. :D

930, 1600'den gelir diye nerede okudun bilmiyorum. Mümkün değil gibi. Glance screen(göz atma ekranı) özelliği yok. ( )

esmeran3

esmeran3

Üye
    Konu Sahibi
Ha, daha önce WP kullanmadın yani. :D

930, 1600'den gelir diye nerede okudun bilmiyorum. Mümkün değil gibi. Glance screen(göz atma ekranı) özelliği yok. ( )

Okumadım. Sadece tahmin bekliyorum eğer pahalı gelecekse yurt dışından getittirmek istiyorum

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Lumia 930 dünyanın değişik ülkelerinde ortalama 730$ seviyelerinde satışa sunuluyor. Benim tahminim 1600-1700 civarında satışa sunulur.

Glance Screen daha kullanmayan biri için çok da aranılan bir özellik değil. Ama alışkın biri her zaman eksikliğini hisseder. Batarya konusunda tereddütler var ama testler gelmeden kesin bir şey söylemek yanlış olur. Lumia 1520 ile karşılaştırınca evet bataryası yetersiz gibi görünüyor ama S4'te de çok büyük batarya olduğu söylenemez. (2600 mAh)

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Okumadım. Sadece tahmin bekliyorum eğer pahalı gelecekse yurt dışından getittirmek istiyorum

Benim tahminim Lumia 930'un 1800 TL veya üzerinde bir fiyatla geleceği yönünde.
O yüzden kendine alternatif seçenekler oluşturursan daha iyi olur.

esmeran3

esmeran3

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 930 dünyanın değişik ülkelerinde ortalama 730$ seviyelerinde satışa sunuluyor. Benim tahminim 1600-1700 civarında satışa sunulur.

Glance Screen daha kullanmayan biri için çok da aranılan bir özellik değil. Ama alışkın biri her zaman eksikliğini hisseder. Batarya konusunda tereddütler var ama testler gelmeden kesin bir şey söylemek yanlış olur. Lumia 1520 ile karşılaştırınca evet bataryası yetersiz gibi görünüyor ama S4'te de çok büyük batarya olduğu söylenemez. (2600 mAh)

S4 zaten çok şarj yiyor. Bunu herkes kabul etti şahsi görüşüm de s4 beni akşama kadar çıkarıyor. Ama batarya sorunu var 3 ay da batarya nerdeyse %30 azalıyor. Glance Screen alışkın değilim. zaten sıkıntı olacağını zannetmiyorum.
Tek takıldığım nokta şu an fiyat olarak kaldı.
Benim tahminim Lumia 930'un 1800 TL veya üzerinde bir fiyatla geleceği yönünde.
O yüzden kendine alternatif seçenekler oluşturursan daha iyi olur.

Başka altarnatif yok gibi gözüküyor :(

Son düzenleme:
Invoke

Invoke

Üye
Hacı android çok şarj yiyor olayı çok saçma. 603'le karşılaştırma yapman daha saçma. S4'ün şarjı çabuk bitiyor diyebilirsin tabi. =P

esmeran3

esmeran3

Üye
    Konu Sahibi
Hacı android çok şarj yiyor olayı çok saçma. 603'le karşılaştırma yapman daha saçma. S4'ün şarjı çabuk bitiyor diyebilirsin tabi. =P

Yok zaten karşılaştırma yapmadım.
Samsung genel olarak şarjı çabuk bitiyor konuyu düzeltiyim :)

2495243

2495243

Kapalı Hesap
Kaotan soyle soyleyeyim 1750 tl ye lg turkuye garantili g3 bulunuyor belki az beklersen 1600 e bulursun

• Beğen
Tepkiler: esmeran3
esmeran3

esmeran3

Üye
    Konu Sahibi
Tahminim 2000 olmaz ve 1800 sınır bence

İnşallah kardeşim ne zaman çıkacak artık bi çıksında ona göre plan yapalım Sadece TASARIMI yüzünden bile alabilirim böyle tasarımlar çok hoşuma gidiyor bu yüzden s4 aldım ;)

kahraman333333

kahraman333333

Üye
Bende
İnşallah kardeşim ne zaman çıkacak artık bi çıksında ona göre plan yapalım Sadece TASARIMI yüzünden bile alabilirim böyle tasarımlar çok hoşuma gidiyor bu yüzden s4 aldım ;)
ağırlık için alıyorum bro mesela 920 almamım sebebi cihaz çok ağır elimde tutunca böyle telefon olduğunu anlıyosun yani bi sonraki telefonum ağırlığından dolayı gene 1520 olurdu

• Beğen
Tepkiler: esmeran3
esmeran3

esmeran3

Üye
    Konu Sahibi
Bende
ağırlık için alıyorum bro mesela 920 almamım sebebi cihaz çok ağır elimde tutunca böyle telefon olduğunu anlıyosun yani bi sonraki telefonum ağırlığından dolayı gene 1520 olurdu

Buda zaten 167 gram ;) ve metal gövde bana uyan şeyler bide beyaz renk alırsam tam olur

Üst Alt