Haber Lumia 1020 Performansı Değişik Ortamlarda ( Video Resim )

Sponsorlu Bağlantılar

CaglarReyiz

CaglarReyiz

Üye
Mükemmel!

• Beğen
Tepkiler: Akhtoher

Invoke

Invoke

Üye
cihazı almadan önce bende öyle idim. Youtube da izlenmedik video bırakmadım biri fotoğraf çekse de baksam modundaydım sonunda alıp kurtuldum :D

Xperia Z çıktığında ben de öyleydim, sonra hayal kırıklığı yaşadım ve almadım. :D

Akhtoher

Akhtoher

Üye
    Konu Sahibi
Akhtoher

Akhtoher

Üye
    Konu Sahibi
Bu arada akşam bimex de indirim vardı Tripot aldım 6 T.L :D

Invoke

Invoke

Üye
Şarj mı ediyor? :hmmm Niye adı kablosuz şarj ki =P

Akhtoher

Akhtoher

Üye
    Konu Sahibi
O kapak takılı iken telefonu kablosuz şarj ünitesinin üzerine bırakıyorsunuz şarj oluyor direk :)

• Beğen
Tepkiler: Invoke
Invoke

Invoke

Üye
Akhtoher

Akhtoher

Üye
    Konu Sahibi
Evet olmuyor. L920 gibi telefonun içinde değil bu sistem. Kapak ile mümkün bu sebep ile telefon daha ince kalabilmiş :)Gece Çekim Fotoğraflarının Eklendiği SkyDrive linki konuya eklenmiştir. Resimleri oradan görüntüleyebilirsiniz :)

• Beğen
Tepkiler: Invoke
4MaGuS

4MaGuS

Üye
Bu arada akşam bimex de indirim vardı Tripot aldım 6 T.L :D
kardeş bimexten mi aldın nasıl bir şey bende almayı çok düşünüyorum bulamadım düzgün bir şey özelden link paylaşırsan sevinirim bu arada biz resim bekliyoruz beyler fazla lafa tutmayın :)

Neagf

Üye
Ben bu konuya girerken Lumia 1020'yi pervaneye bağladiğinizi sanmiştim :D Zengin bir arkadaşimiz varsa denesin :P

Invoke

Invoke

Üye
Ben bu konuya girerken Lumia 1020'yi pervaneye bağladiğinizi sanmiştim :D Zengin bir arkadaşimiz varsa denesin :P

Bağlanabilir, sonuçta çarpmıyor ki bir yere, zararı olmaz =P düşük seviyede denenebilir bence :D OIS testi :ehe

• Beğen
Tepkiler: Neagf
4MaGuS

4MaGuS

Üye
güzel fikirler çıkıyor en yakın zamanda bende deniyeceğim evde minik helikopter var bakalım nasıl vidyo çekecek

• Beğen
Tepkiler: Neagf