Haber Lumia 1020 Performansı Değişik Ortamlarda ( Video Resim )

Sponsorlu Bağlantılar

rapman

rapman

Üye
Mükemmel

• Beğen
Tepkiler: Akhtoher
CaglarReyiz

CaglarReyiz

Üye
bi android kullanıcısından bunu duymak güzel kıtır atarlardı hep s3 kullancıları falan ama hayret .:D.

dostum ben öyle insanlardan değilim şuan bu telefonun kamerasına hasta kaldı o kadar diyorum :D

Akhtoher

Akhtoher

Üye
    Konu Sahibi
kardeş bimexten mi aldın nasıl bir şey bende almayı çok düşünüyorum bulamadım düzgün bir şey özelden link paylaşırsan sevinirim bu arada biz resim bekliyoruz beyler fazla lafa tutmayın :)
Bimex den aldığım 6 liralık tripot dik durduğunda Lumia 1020 den azcık uzun masa üstü ucuz iyi bir tripot tek endişem nokia kamera tutucu ile uyuşacakmı onu bilemiyorum bakıp görücem en fazla 6 lira zarar etmişimdir :D
Ben bu konuya girerken Lumia 1020'yi pervaneye bağladiğinizi sanmiştim :D Zengin bir arkadaşimiz varsa denesin :P
Kesinlikle sorun çıkar o işten kim yaparsa üzülür :D
Gene de tehlikeli fırlar felan :D

Taşiyabilir mi ki? Ayrica pervanenin her kanadina esit miktarda yuk koymak lazim dengeli donmesi için.
Kesinlikle fırlar.Bu Arada Resim bekleyen arkadaşlar link sabah eklendi :)

• Beğen
Tepkiler: Neagf
OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
:thumbup:

• Beğen
serverfun912

serverfun912

Üye
Bir ricam var yakın çekimde pantolonunu veya kazağını çekip buraya yüklesene görmek istiyorumda arkadaşın s4ünden ne kadar daha iyi

4MaGuS

4MaGuS

Üye
helikoptere aparat yaptım kamera taşıması için ancak küçük bir şey olduğu için taşımıyor gücü yetmedi evde orta boy arabada var ona bir şey uydurursam onu paylaşırım ilerleyen günlerde

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Neagf
Akhtoher

Akhtoher

Üye
    Konu Sahibi
Bir ricam var yakın çekimde pantolonunu veya kazağını çekip buraya yüklesene görmek istiyorumda arkadaşın s4ünden ne kadar daha iyi

Tamam çeker eklerim fakat sen yinede S4 ile kamera konusunda lumia 1020 yi karşılaştırma :)

Akhtoher

Akhtoher

Üye
    Konu Sahibi
helikoptere aparat yaptım kamera taşıması için ancak küçük bir şey olduğu için taşımıyor gücü yetmedi evde orta boy arabada var ona bir şey uydurursam onu paylaşırım ilerleyen günlerde

işsizlik başa bela :)

hllsvrn

hllsvrn

Üye
1020 'nin kamera performansı gerçekten etkileyici.

Rainesto

Rainesto

Üye
Süpermiş

• Beğen
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Video ve fotoğraflar için teşekkürler.
Lumia 1020'nin kamera kalitesinin tartışmasız olduğu bir kez daha görülmüş oldu. :oke:

Anußis

Anußis

Üye
Nokia nin kamerasi hic bi zaman baska cihazlarla kiyaslanmamali cok kaliteli gercekten

Akhtoher

Akhtoher

Üye
    Konu Sahibi
Video ve fotoğraflar için teşekkürler.
Lumia 1020'nin kamera kalitesinin tartışmasız olduğu bir kez daha görülmüş oldu. :oke:
Beğendiğinize çok sevindim :)
Nokia nin kamerasi hic bi zaman baska cihazlarla kiyaslanmamali cok kaliteli gercekten
Haklısınız :)
1440p harbiden çıktı mı?
1080 HD video çekip youtube attığımda seçeneklerde ki 1440 HD seçeneği :)

Invoke

Invoke

Üye
Skydriveda görünmüyor fotoğraflar. Ben mi beceremedim yoksa?

Akhtoher

Akhtoher

Üye
    Konu Sahibi