Haber Lumia 1020 Performansı Değişik Ortamlarda ( Video Resim )

Sponsorlu Bağlantılar

Akhtoher

Akhtoher

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 1020 Performansı Değişik Ortamlarda ( Video Resim )
Merhaba arkadaşlar daha önce Lumia 1020'nin küçük bir vantilatör de çektiği güzel fotoğrafı çoğunuz izlemişsinizdir. bazı arkadaşlarım vantilatör küçük devri düşük diyerek geçiştirdi bunun üzerine bizzat evim de ki 150 W güçlü bir vantilatör ile tekrar bir deneme yaptım. Bakalım Lumia 1020 yüksek hızda çalışan bir vantilatör de bile anı yakalayabildimi?
Video biraz amatör oldu ise kusura bakmayın ilk deneyimim.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Video'da çekilmiş olan 3 resim eklenmiştir.

Loş ortam'da video kalitesini merak edenler olmuştu. Video'yu çekip ekledim. Ayarlar da 1080 HD 30 Fps olmasına rağmen youtube'ye yüklediğimde 1440 HD olarak gözüküyor bu da telefonun ne derece kaliteli çektiğini gösteriyor aslında :)
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Akmakta olan suyun resmini isteyen arkadaşlarımız olmuştu bende yükleyeceğim demiştim az önce hazırladım tazecik buyurun :) ( Manuel Ayarlar'da Aydınlatma Florasan Denklanşör 16000/1 İso 4000 olarak çekilmiştir.)

Arkadaşlarımızın isteği üzerine gece zifiri karanlıkta çekmiş olduğum fotoğrafların Bulunduğu SkyDrive linkini ekliyorum umarım beğenirsiniz. Telsizi flaş açık iken çekmemin sebebi ne kadar karanlık olduğunu fark edebilmenizdir. sonrasında flaşsız çektiğimde ise resmen o karanlık gündüz gibi oldu. Fotoğraflar Gece 1 de çekildi. :) ( Fotoğraf lar 13 Mb 11 Mb boyutlarında olduğu için SkyDrive linkini koymak durumunda kaldım kusura bakmayın SkyDrive da fotoğrafa sağ tıklayıp orjinali görüntüle demeyi unutmayın sırf kalitesi bozulmasın diye bu şekilde oldu çünkü )

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Tarık Sabırman, GuiTaRisT111, FeRhAt0152 ve 27 diğerleri

Puck

Puck

Üye
harika olmuş elinize sağlık

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine- ve Akhtoher

respection123

Üye
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: Akhtoher
luckysleven

luckysleven

Üye
video açılmıyor ama videoyu paylaştığına göre yakalayabilmişsindir : ) emeğe saygı :icelim:

• Beğen
narnia16

narnia16

Üye
:tşk: Elinize sağlık

• Beğen
alical33

alical33

Üye
elinize sağlık güzel olmuş

• Beğen
4MaGuS

4MaGuS

Üye
ellerine sağlık güzel bir vidyo denemyi çekimi akşam yaptınız sanarım biraz karanlık gibi akşam böyle bir performans göstermeside ayrı bir güzellik tabiki vidyo için :tşk:

• Beğen
BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Elinize sağlık süper olmuş :)

• Beğen
Akhtoher

Akhtoher

Üye
    Konu Sahibi
ellerine sağlık güzel bir vidyo denemyi çekimi akşam yaptınız sanarım biraz karanlık gibi akşam böyle bir performans göstermeside ayrı bir güzellik tabiki vidyo için :tşk:

Yorumunuz için teşekkür ederim. Video yu düşük kamera özelliklerine sahip bir cihaz ile çektim ışıklandırma da zayıf oldu sanırım sonraki deneyimler için aklımda bulunacak :)

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
:thumbup:mükemmell:alkis

• Beğen
4MaGuS

4MaGuS

Üye
Yorumunuz için teşekkür ederim. Video yu düşük kamera özelliklerine sahip bir cihaz ile çektim ışıklandırma da zayıf oldu sanırım sonraki deneyimler için aklımda bulunacak :)
ben sabit duran kamera normal onla ilgili demiyorum normalde gece çekimleri telefonla zordur ve çok hızlı bir pervaneyi geceleyin çekmeniz ise çok daha zorlaşır karanlık böyle yakalıyorsa diyecek bir şey yok bu arada bir ayarlama falan yaptınızmı yoksa direk otomotik moddamı çekim yaptınız

serecans

serecans

Üye
çok iyi ya 925 te yakalayabilir mi yoksa sadece 1020 ye has bir şey mi?

katil_197

katil_197

Üye
bunda ne varki bunu benim n8 de yapıyordu :D

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Çok başarılı...
PureView + Xenon flaş teknolojisi resmen bitirim ikili gibi...:spr

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine- ve Akhtoher

skynet

Üye
Çok iyi :tşk:

• Beğen
Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
En kısa zamanda 808 ile deniyorum muhteşem olmuş :)

• Beğen
braayn

braayn

Üye
gerçekten çok iyi tşkler....

• Beğen
Akhtoher

Akhtoher

Üye
    Konu Sahibi
ben sabit duran kamera normal onla ilgili demiyorum normalde gece çekimleri telefonla zordur ve çok hızlı bir pervaneyi geceleyin çekmeniz ise çok daha zorlaşır karanlık böyle yakalıyorsa diyecek bir şey yok bu arada bir ayarlama falan yaptınızmı yoksa direk otomotik moddamı çekim yaptınız

otomatik mod ile yakalamıyor manuel ayarlar mevcut.

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-