Kendi Geliştirdiğim Uygulamalarım.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tayfundemirbas

tayfundemirbas

Üye
    Konu Sahibi
Kendi Geliştirdiğim Uygulamalarım.
Merhaba Arkadaşlar sizlere kendi geliştirdiğim uygulamaları sunmak istedim.İndirip denerseniz ve çalışmayan veya olumsuz yanlarını söylerseniz çok memnun olurum.Teşekkürler.
ŞANS OYUNLARI
Link :
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI
Link :
MESAJ KUTUSU
Link :
EL FALI
Link :
DÖRT İŞLEM ÇÖZME
Link :
MARŞLAR
Link :
HAYALET YAKALAMA
Link :
RESMİ TATİLLER
Link :

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede ve Duran.Y

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Eline sağlık, şans oyunlarını kullanıyorum.
Güzel uygulamalarının devamını dilerim :oke:

tayfundemirbas

tayfundemirbas

Üye
    Konu Sahibi
Çok teşekkür Ederim Çok sağolun :)

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Elinize sağlık :)

Her geçen gün geliştiriciler artıyor :)

komando04

komando04

Üye
eline sağlık kardeşim güzel uygulamalar gerçekten devamını bekliyoruz

serinaga

serinaga

Üye
:tşk:

teAtalay

teAtalay

Üye
:) Başarılar

Murat Alper

Murat Alper

Moderator

tayfundemirbas

tayfundemirbas

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim Arkadaşlar.

IVI-Elia

Üye

- - - Eklendi - - -

Bu arada mesaj kutusuna sosyal platformda paylaşma desteği sağlarsan ve arayuzde ufak değişiklikler yaparsan baya iyi bir uyg.

Edit:Pardon varmış.Göz numaram artmış herhalde...:kıskıs:

tayfundemirbas

tayfundemirbas

Üye
    Konu Sahibi
Evet paylaşma var Appbar içerisinde. Tasarım olarak daha ne gibi iyileştirmeler olabilir sizce ? :)

IVI-Elia

Üye
Evet paylaşma var Appbar içerisinde. Tasarım olarak daha ne gibi iyileştirmeler olabilir sizce ? :)

yani uyg köşe kısıımlarınd ahafif bulanıklık var daha doğrusu netlik azalmış.Hani Visual stıdioda standart Windows Phone uyg. gibi olsa arayüzü daha iyi olur.Başlıkları seçerken de Live tile kar şeklinde seçebilirisz. Bkz Calculator^3

Tabi vaktiniz varsa ve bu uyg. ilgi görürse boş zamanınızd ayağarsanız iyi olur.Ancak yeni uyg. geliştiriyorsanın gerek yok böyle eğlenceli güzel bir uyg.

tayfundemirbas

tayfundemirbas

Üye
    Konu Sahibi
Tabikide yeni uygulamalar geliştiriyorum fakat dediklerinizide zamanla güncelleyebilirim evet.Fikriniz için teşekkür ederim.

alical33

alical33

Üye
Kardeşim burç yorumları programında burcu seçtikten sonra atıyor uygulamadan benim telde

pirenuri

pirenuri

Üye
Hayırlı olsun, daha çok uygulamalar bekliyoruz sizden . Umarım WPStore yüzümüzü kara çıkarmaz

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
I
Sent from my RM-825_eu_turkey_211 using Board Express

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Emeğin için:tşk:

ZzZz11

ZzZz11

Üye
Emeklerin için teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: f_n_di
sezrar

sezrar

Üye
arkadaşlar merhaba yine ben yine bir sorun.
Telefonumu bul özelliğini açmaya çalışıyorum dışardan kapalı içeriden açık diyor. Tam anlatamadım ama görüntüler aşağıda neden böyle oluyor olabilir. WP sitesinden de telefonumu bul dediğimde önce telefondan aç diyor. ide nasıl resim koyucam buraya:bud: illa url mi vermek lazım. ben de cahil miyim neyim acaba.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
arkadaşlar merhaba yine ben yine bir sorun.
Telefonumu bul özelliğini açmaya çalışıyorum dışardan kapalı içeriden açık diyor. Tam anlatamadım ama görüntüler aşağıda neden böyle oluyor olabilir. WP sitesinden de telefonumu bul dediğimde önce telefondan aç diyor.
Kapalı yazmasına takılma, bizlerde de aynen öyle yazıyor fakat içeriğe tıkladığında açık konumda gösteriyor. Telefonu bulabilmesi için wifi/veri bağlantısının açık olması gerek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt