[4.4.2KİTKAT] DN3 v5.5 04-09-2014 NOTE 2 [S5 Tema s5 Uygulamaları Note 3 özelliği] [360DPI]

Sponsorlu Bağlantılar

burangokhan

Üye
eğer romu yayınlayan grup kullanmanız için sadece cmw öneriyorsa olmaz ama eğer hiç bir uyarı yoksa twrp ile kurabilirsiniz 4.3 için benim tavsiyem dr ketan rom v6.1 denemelisin
Ben dn3 v3.2 kullanıyorum uyar mı acep
Ayrıca dediğiniz romun linkini atabilir misiniz
Ayrıca dediğiniz romun linkini atabilir misiniz
Hocam yalnız şöyle bir problem var bilgisayar yok bende :-(

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
hiç bir sıkıntı çıkmaz ama sanırım dr ketan v12 romu çıktığı için kaldırmış
siz ozaman bir twrp 2.6.3.1 ya da stünü kurup dn3 (v3.2) rom kurun

burangokhan

Üye
Evet bende baktım şimdi xda dan rom çok güzel görünüyor 240 dpi falan iyi ama indirme linki bulamadım :-) yani ditto note 3.2 yi twrp ile kurabilirim öyle mi
Bende twrp 2.6 3.2 kurulu zaten bi deniyim olur inş.
Hocam son bi soru: örnegin ben philiz touch kurmak istiyorum onun tar ve zip uzantılı 2 dosyası var bende tar olanı odinle mi yüklemeliyim

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Evet bende baktım şimdi xda dan rom çok güzel görünüyor 240 dpi falan iyi ama indirme linki bulamadım :-) yani ditto note 3.2 yi twrp ile kurabilirim öyle mi
Bende twrp 2.6 3.2 kurulu zaten bi deniyim olur inş.
Hocam son bi soru: örnegin ben philiz touch kurmak istiyorum onun tar ve zip uzantılı 2 dosyası var bende tar olanı odinle mi yüklemeliyim
evet tar odin için yani pc gerekli zip ise eğer daha öncesinde recovery in varsa at sd karta rom gibi flashla yeniden başlat recoveryi güncellensin

musty19945

Üye
bu dn3 v5.2 ve 5.5 arasında ne gibi farklılıklar var hangisini önerirsiniz

bozukplak

bozukplak

Üye
Merhaba arkadaşlar;
Ditto v5.5 kullanıyorum acaba temalara ulaşabileceğim bir kaynagı olan ya da onerebilecek olan var mıdır?
Teşekkür ederimç.

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
bu dn3 v5.2 ve 5.5 arasında ne gibi farklılıklar var hangisini önerirsiniz
kernel değiştirilmiş ve aroma installer kaldırılmış s5 butonları gelmiş yeni uygulamalar eklenmiş nd3 den nd4 e yükseltilmiş ama bana göre daha çabuk ve daha fazla ısınıyor tavsiyem v.5.2 yönünde
ben MC4 ün multi playerını günde 1 saat falan oynayan biri olarak v5.5 15 dk da yanarken v5.2 de 45 dk sonra bile okadar ısınmıyor

blueege

Üye
başlıktaki bütün rom ları denedim ama telefonun mobil verisini kullanamıyorum. mobil veriyi aktif etmeme ragmen mobil veri devreye girmiyor. Yardım lütfen..farklı kernel mi yüklesem ? agni kernel gibi...sorunu çözdüm. ayarlardanmış. :))

medethan

Üye
iyi degil

lumina

lumina

Üye
nie indiremiyorum?

lumina

lumina

Üye
pc den indirdim,chrome engelledi.virüs var diye

lumina

lumina

Üye
indirdim neyse,kurmamla silmem bir oldu.daha çok eksiği var bu romun.mesajlar ingilizce,kamera çalışmadı,telefonun dilini türkçe yapmama rağmen %50si ingilizce kalıyor.

• Beğen
Tepkiler: cici60 ve rommantix29

rommantix29

Üye
indirdim neyse,kurmamla silmem bir oldu.daha çok eksiği var bu romun.mesajlar ingilizce,kamera çalışmadı,telefonun dilini türkçe yapmama rağmen %50si ingilizce kalıyor.
meali sabredin eksikler giderilince kurun. teşekkürler custom ram duayeni @lumina [emoji1]

• Beğen
Tepkiler: cici60 ve lumina
cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
note 3 aldım bende aldığım gün dn4 çıkınca pişman oldum, deneyemedim oyüzden :ehe

lumina

lumina

Üye
note 3 aldım bende aldığım gün dn4 çıkınca pişman oldum, deneyemedim oyüzden :ehe
iyiki denemedin,diğer forumda yorum yaptım,nerdeyse beni döveceklerdi.rom güzel deil,çok hata var dedim.yok olmaz iyi rom felan yazdilar.şimdi bi baktım herkes geri eski romuna geri dönmüş.

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
iyiki denemedin,diğer forumda yorum yaptım,nerdeyse beni döveceklerdi.rom güzel deil,çok hata var dedim.yok olmaz iyi rom felan yazdilar.şimdi bi baktım herkes geri eski romuna geri dönmüş.
yesilcin mi? :D

• Beğen
Tepkiler: lumina

Üst Alt