Kendi Geliştirdiğim Uygulamalarım.

• 3 Nisan 2013
  • 1429 Okunma
  • 29 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Merhaba Arkadaşlar sizlere kendi geliştirdiğim uygulamaları sunmak istedim.İndirip denerseniz ve çalışmayan veya olumsuz yanlarını söylerseniz çok memnun olurum.Teşekkürler.
    ŞANS OYUNLARI
    Link : Uygulamayı Markette Gör
    GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI
    MESAJ KUTUSU
    EL FALI
    DÖRT İŞLEM ÇÖZME
    MARŞLAR
    HAYALET YAKALAMA
    RESMİ TATİLLER

Yazan: tayfundemirbas
    yaren_dede ve Duran.Y bunu beğendi.
  2. Eline sağlık, şans oyunlarını kullanıyorum.
    Güzel uygulamalarının devamını dilerim :oke:

3. Çok teşekkür Ederim Çok sağolun :)

4. Elinize sağlık :)

Her geçen gün geliştiriciler artıyor :)

5. eline sağlık kardeşim güzel uygulamalar gerçekten devamını bekliyoruz

6. :) Başarılar

7. Rica ederim Arkadaşlar.

8. :tşk:

- - - Eklendi - - -

Bu arada mesaj kutusuna sosyal platformda paylaşma desteği sağlarsan ve arayuzde ufak değişiklikler yaparsan baya iyi bir uyg.

Edit:Pardon varmış.Göz numaram artmış herhalde...:kıskıs:

9. Evet paylaşma var Appbar içerisinde. Tasarım olarak daha ne gibi iyileştirmeler olabilir sizce ? :)

10. yani uyg köşe kısıımlarınd ahafif bulanıklık var daha doğrusu netlik azalmış.Hani Visual stıdioda standart Windows Phone uyg. gibi olsa arayüzü daha iyi olur.Başlıkları seçerken de Live tile kar şeklinde seçebilirisz. Bkz Calculator^3

Tabi vaktiniz varsa ve bu uyg. ilgi görürse boş zamanınızd ayağarsanız iyi olur.Ancak yeni uyg. geliştiriyorsanın gerek yok böyle eğlenceli güzel bir uyg.

11. Tabikide yeni uygulamalar geliştiriyorum fakat dediklerinizide zamanla güncelleyebilirim evet.Fikriniz için teşekkür ederim.

12. Kardeşim burç yorumları programında burcu seçtikten sonra atıyor uygulamadan benim telde

13. Hayırlı olsun, daha çok uygulamalar bekliyoruz sizden . Umarım WPStore yüzümüzü kara çıkarmaz

14. I
    Sent from my RM-825_eu_turkey_211 using Board Express

15. Emeğin için:tşk:

16. Emeklerin için teşekkürler.

f_n_di bunu beğendi.
  17. arkadaşlar merhaba yine ben yine bir sorun.
    Telefonumu bul özelliğini açmaya çalışıyorum dışardan kapalı içeriden açık diyor. Tam anlatamadım ama görüntüler aşağıda neden böyle oluyor olabilir. WP sitesinden de telefonumu bul dediğimde önce telefondan aç diyor.

B
    ide nasıl resim koyucam buraya:bud: illa url mi vermek lazım. ben de cahil miyim neyim acaba.

18. Kapalı yazmasına takılma, bizlerde de aynen öyle yazıyor fakat içeriğe tıkladığında açık konumda gösteriyor. Telefonu bulabilmesi için wifi/veri bağlantısının açık olması gerek

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/09/2018 - 08:20