TowelRoot Bilgisayarsız Root Yapma Programı [v3]

Sponsorlu Bağlantılar

w32

Üye
Xperia M çalışıyor. Android sürümü : 4.3 teşekkürler...

• Beğen
Tepkiler: Preloader

tulumba

Üye
LG G3 D855 modelde çalışmadı malesef. En azından bende çalışmadı.

• Beğen

FERKEZUM

Üye
Arkafaşlar s4 active de denendi işlem başarılı super su ile tekrar unroot yani eski haline dönüyor.bilginize.4.2.2

• Beğen
Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
Samsung Galaxy Ace 4 çalışmıyor fakat şöyle bir durum var, v3 yazan yere 3 kez tıkladığımızda altta kod yazmamız için bir yer açılıyor işte oraya samsung için olan kodu (1337 0 1 7380 4 0) girince cihaz donup tepki vermiyor.
-》 3. kodda da çalışmadı.

Son düzenleme:

guray34

Üye
T50 çalışmadı deneyelim dedik desteklemiyor.

Preloader

Preloader

Üye
    Konu Sahibi
Bilgi i
Samsung Galaxy Ace 4 çalışmıyor fakat şöyle bir durum var, v3 yazan yere 3 kez tıkladığımızda altta kod yazmamız için bir yer açılıyor işte oraya samsung için olan kodu (1337 0 1 7380 4 0) girince cihaz donup tepki vermiyor.
Bilgi için teşekkürler cihaz donduktan sonra root checker basic ile root kontrolü yaptınız mı?
T50 çalışmadı deneyelim dedik desteklemiyor.

Kusura bakmayın uygulama geliştiricisi ben değilim ben sadece uygulamayı paylaştım.
Ayrıca bu yöntemi deneyin belki işe yarar:

"This phone isn't currently." Hatası Alanlar:
Eğer "This phone isn't currently" hatasını alıyorsanız aşağıdaki adımları sırasıyla uygulayın:
1) Uygulamadan çıkın ve yeniden girin.
2) Welcome To TowelRoot V3 yazan yazıya ard arda 4-5 kez dokunun.
3) Aşağıda bir kutucuk çıkacak.
4) O kutucuğa bu kodlardan herhangi birini yazıp "Make it Ra1n" butonuna tıklayın.
5) Eğer yine başarısız olursanız diğer kodu deneyin.
6) 3 kodu da deneyip yine de olumsuz sonuç alıyorsanız program sizin cihazınızı desteklemiyordur. Tam destek alan cihazlar: Samsung Galaxy S5 - LG G3 (KK) - Nexus 5 (KK)

Kodlar:
1) 1337 0 1 0 4 0

2) 1337 0 1 7380 4 0

3) 1337 0 1 0 4 1

manian3451

Üye
Arkadaşlar samsung Galaxy trend plus destekliyor mu?????

dj.eric

dj.eric

Üye
Gmd discovery de calışıyormu?

guray34

Üye
Yok hepsini denedim olmuyor t50 de

Preloader

Preloader

Üye
    Konu Sahibi

Bilgi için teşekkürler :tebessüm:
Evet yaptım, sonuç olumsuz.

Peki bilgi için teşekkürler
D
Arkadaşlar samsung Galaxy trend plus destekliyor mu?????

Eğer cihazınızı ilk sayfadaki listede bulamıyorsanız google'da detaylı olarak arayabilir ya da programın çalışıp çalışmadığını deneyebilirsiniz tercih sizin :tebessüm:
Gmd discovery de calışıyormu?

Eğer cihazınızı ilk sayfadaki listede bulamıyorsanız google'da detaylı olarak arayabilir ya da programın çalışıp çalışmadığını deneyebilirsiniz tercih sizin :tebessüm: (kesin bir bilgim yok fakat discovery'lerde çalışmıyor diye biliyorum yine de kesin bir bilgi değil araştırmanızı öneriyorum.)

MoRTaLSouLL

MoRTaLSouLL

Üye
LG G Pad v400 7" inc. cihazımda çalışıyor :bigstar:

AHMED...

AHMED...

Üye
LG L70 (D320) üç kodu da denedim telefon desteklenmiyor hatası alıyorum LG L70 e root yapan arkadaşın dediklerinide yaptım supersu programını da yükledim
Supersu dan

Bu hatayı aldim yardim edin lütfen
Ayrica framaroot ve root isimli çince bi. Programda denedim yine olmadı yanlış nerde youtebede L70 e towelroot ile root yapanların aynısını da uyguladim sonuç değişmedi yardiminizi bekliyorum kurtarin beni bu işten :)
Keyroot master mod ve baiduroot da denedim olmuyor bilgisayarsiz root yapabilecegim baska apk varmi bildiginiz

Preloader

Preloader

Üye
    Konu Sahibi
LG L70 (D320) üç kodu da denedim telefon desteklenmiyor hatası alıyorum LG L70 e root yapan arkadaşın dediklerinide yaptım supersu programını da yükledim
Supersu dan

Bu hatayı aldim yardim edin lütfen
Ayrica framaroot ve root isimli çince bi. Programda denedim yine olmadı yanlış nerde youtebede L70 e towelroot ile root yapanların aynısını da uyguladim sonuç değişmedi yardiminizi bekliyorum kurtarin beni bu işten :)
Keyroot master mod ve baiduroot da denedim olmuyor bilgisayarsiz root yapabilecegim baska apk varmi bildiginiz

LG cihazlar için 'stump root' adlı bir uygulama daha bulunuyor isterseniz onu da bir deneyin :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: AHMED...
AHMED...

AHMED...

Üye
Hemen deniyorum üstad teşekkür ederim :)

Buda olmadı ilgin icin teşekkür yardim eden insanları görmek güzel :)

Preloader

Preloader

Üye
    Konu Sahibi
Hemen deniyorum üstad teşekkür ederim :)

Buda olmadı ilgin icin teşekkür yardim eden insanları görmek güzel :)

2012-2014 serisi birçok LG cihazı rootluyordu oysaki, her zamanki gibi en iyi yöntem bilgisayardan root atmak sanırım fakat yine de denemeye devam etmek isterseniz bir de bunu deneyin --> (Eğer denerseniz lütfen sonucu bildirin :tebessüm: )
LG L70 için yeni bir towel root kodu buldum fakat çalışıp çalışmadığı konusunda herhangi bir fikrim yok denemek isterseniz kod > 1337 0 0 0 4 0

Not: kodları yazarken sayılar arasındaki boşluklara dikkat edin yoksa kodlar çalışmayacaktır.

• Beğen
Tepkiler: AHMED...

Üst Alt