TowelRoot Bilgisayarsız Root Yapma Programı [v3]

Sponsorlu Bağlantılar

AHMED...

AHMED...

Üye
bu kodu denemiştim dostum şuanda pc den root yapma için uğraşıyorum unlock root ta başarısız oldum
bu kodu denemiştim dostum şuanda pc den root yapma için uğraşıyorum unlock root ta başarısız oldum

Preloader

Preloader

Üye
    Konu Sahibi

Kingo Root'u ya da Root Genius'u tavsiye edebilirim fakat LG cihaz kullanmadığımdan dolayı işe yarar mı bilemiyorum :tebessüm:

cnts07

Üye
Öncelikle Sony Xperia M 4.3 jb de çalışıo sizinde belirttiğiniz gibi teşekkür ederim Sayenizde root atabildim ama şimdi başka bir problemim var bilgisayarsız Unroot nasıl yapıcam paylaşırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Preloader

Preloader

Üye
    Konu Sahibi
Öncelikle Sony Xperia M 4.3 jb de çalışıo sizinde belirttiğiniz gibi teşekkür ederim Sayenizde root atabildim ama şimdi başka bir problemim var bilgisayarsız Unroot nasıl yapıcam paylaşırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Bilgi için teşekkürler :tebessüm: unroot için yanlış hatirlamiyorsam Ginger Unroot adlı bir uygulama vardı onu .apk dosyası olarak indirip kurduktan sonra cihazınızı unroot yapabilirsiniz her cihazda çalışıp çalışmadığına dair kesinlik veremem ama çalışmazsa başka unroot programları da mevcut google'da Ginger Unroot diye aratırsanız bulabilirsiniz.

kelooo

Üye
Htc 820de yapamadım cihaz öyle bekliyor sonrada yanıt vermiyor kapatılsın mi diye soruyor nasıl root edebilirim bunu bilgisayar siz

cnts07

Üye
Bilgi için teşekkürler :tebessüm: unroot için yanlış hatirlamiyorsam Ginger Unroot adlı bir uygulama vardı onu .apk dosyası olarak indirip kurduktan sonra cihazınızı unroot yapabilirsiniz her cihazda çalışıp çalışmadığına dair kesinlik veremem ama çalışmazsa başka unroot programları da mevcut google'da Ginger Unroot diye aratırsanız bulabilirsiniz.
Öncelikle tavsiyeleriniz için teşekkür ederim ama ben Ginger unroot u denedim olmadı telefonu fabrika yaptım gene olmadı pcsiz nasıl unroot yapıcam bilginiz var mı şimdiden teşekkürler

Preloader

Preloader

Üye
    Konu Sahibi
Öncelikle tavsiyeleriniz için teşekkür ederim ama ben Ginger unroot u denedim olmadı telefonu fabrika yaptım gene olmadı pcsiz nasıl unroot yapıcam bilginiz var mı şimdiden teşekkürler

Play Store'a unroot yazdığımizda bir iki uygulama çıkıyor fakat calisip çalışmadıkları hakkında bir fikrim yok isterseniz deneyebilirsiniz.
Htc 820de yapamadım cihaz öyle bekliyor sonrada yanıt vermiyor kapatılsın mi diye soruyor nasıl root edebilirim bunu bilgisayar siz

Farklı unroot programları var framaroot, oneclickroot, z4root vb. fakat yeni nesil cihazlarda ne denli etkili çalıştıklarını bilmiyorum google'da "android bilgisayarsız root etmek" diye araştırsanız belki birkaç sonuca ulaşabilirsiniz. Cihaziniza bilgisayardan root yetkisi vermek her zaman için daha iyidir. :tebessüm:

frkntskn64

Üye
orjinal s4 mini olmadi 3 koduda denedim dediğin this phone current isntly diyo demekki s4 miniyi daha yapmamislar. bu telefonu alirken keske bu root olayini dusunseydim

Preloader

Preloader

Üye
    Konu Sahibi
orjinal s4 mini olmadi 3 koduda denedim dediğin this phone current isntly diyo demekki s4 miniyi daha yapmamislar. bu telefonu alirken keske bu root olayini dusunseydim

Başka programları deneyebilirsiniz eminim S4 mini için bir root konusu vardır geribildiriminiz bilgi için teşekkürler :tebessüm:

nokia 603

Üye
Galaxy e7 direk root butonuna tıkladığımda desteklenmiyor diyor kodu değiştirdiğimde yanıt vermiyor uygulama

ynsjkyns

Üye
Asus zenfone 5 de olmuyo

ruckheim

Üye
S4 olmadı başka program var mı lütfen ?

aarslqnn

aarslqnn

Üye
Z2 nasıl rootlarım bilen varmı sürüm 5.0.2

Eryas35

Üye