zırt pırt yazmaktan usandım ama yardım edin artık acayip ikilemde kaldım !!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
By_ower

By_ower

Üye
xperia arc weya galaxy s olabilir

hakandaspinar

hakandaspinar

Üye
walla hocam androidi durdurana aşk olsun adamlar bütün hackerları arkalarına almışlar zaten açık kodlu bir sistem yazarak senin bu dediğini nokia hiç yapamaz anca reklam yapar gerisi boş olur ...

gokturk_prensi

gokturk_prensi

Üye
Bn n8 kullanıyorum fazla problemde yaşamıyorum ama sectiğin telefonlar android. O zaman bnce optimus black yada galaxy s2 almalısın :oke:

e_erdem

Üye
Arkadaşım ben Galaxy S2 kullanıyorum ve çok memnunum, senin fakat kullanma şeklini göz önünde bulundurursaka s2 den uzak dur. Uygulama ve oyunları 10 dk kullandığında cihaz çok çabuk ısınıyor. çift çekirdek olması internette olağanüstü vbir hız sağlıyor. İş yerimde iphone 3 ve 4 kullanan arkadaşlarım telefonu incelediklerine cihaza iphone killer lakabını taktılar:) Cihazın kamerası çok güzel, tasarımı çok güze şık ve zarif, cihazla ilgili tek sorunum android 2.3 işletim sisteminden dolayı navigasyon v.b. uyumlu uygulama bulamıyorum.

franzliszt

franzliszt

Üye
navigasyon programı yanında veriliyorya igo diye hafıza kartında geliyor, eğer arkada çalışan programları kapatırsanız ısınmıyor ona dikkat edin benimki hiç ısınmıyor .

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Android bir telefon aldım. Daha önce Symbian kullanıcısıydım. Android tam bir kaos gibi geldi bana. Girdiğim programlardan çıkıyorum ama altta çalışmaya devam ediyor. Bir bakıyorum durup dururken 10-12 program çalışıyor. Görev yöneticisini açıyorum hepsini kapat diyorum. 4-5 tanesi hariç (ki onlarda işletim sisteminin proları) hepsi kapanıyor ama bir süre sonra yine bakıyorum görev yöneticisi dolmuş. Adam gibi bir görev yönetisici yok. Güzelim Nokia'mda Task manager kullanıyordum. Çalışan programları kapat dediğimde Bekleme hariç diğerlerini tamamen kapatıp rami yükseltiyordu. Android tam bir şarz düşmanı. Görev yöneticisinden tüm programları kapatıp telefonun tuş kilidi moduna getiriyorum. İki dakika sonra tuş kilidini açıp görev yöneticisine bir bakıyorum 10-12 program altta çalışmaya başlamış bile. Ram düşmüş. Rehbere girip birini bulup aramak için bir sürü yere tuşlamak gerekiyor. Nokia'da rehbere girip numarayı bulup yese basmak yeterli oluyordu. Evet Android'de çok güzel uygulamalar var. Ama bu telefon tam bir şarz düşmanı. Şarzın en büyük bölümünü de Android sistemi kullanıyor. Bence abartıldığı kadar iyi ve kullanışlı bir sistem değil.

schnellmajestic

schnellmajestic

Üye
    Konu Sahibi
Android bir telefon aldım. Daha önce Symbian kullanıcısıydım. Android tam bir kaos gibi geldi bana. Girdiğim programlardan çıkıyorum ama altta çalışmaya devam ediyor. Bir bakıyorum durup dururken 10-12 program çalışıyor. Görev yöneticisini açıyorum hepsini kapat diyorum. 4-5 tanesi hariç (ki onlarda işletim sisteminin proları) hepsi kapanıyor ama bir süre sonra yine bakıyorum görev yöneticisi dolmuş. Adam gibi bir görev yönetisici yok. Güzelim Nokia'mda Task manager kullanıyordum. Çalışan programları kapat dediğimde Bekleme hariç diğerlerini tamamen kapatıp rami yükseltiyordu. Android tam bir şarz düşmanı. Görev yöneticisinden tüm programları kapatıp telefonun tuş kilidi moduna getiriyorum. İki dakika sonra tuş kilidini açıp görev yöneticisine bir bakıyorum 10-12 program altta çalışmaya başlamış bile. Ram düşmüş. Rehbere girip birini bulup aramak için bir sürü yere tuşlamak gerekiyor. Nokia'da rehbere girip numarayı bulup yese basmak yeterli oluyordu. Evet Android'de çok güzel uygulamalar var. Ama bu telefon tam bir şarz düşmanı. Şarzın en büyük bölümünü de Android sistemi kullanıyor. Bence abartıldığı kadar iyi ve kullanışlı bir sistem değil.

yok bu benim sorundeğil nokiadan kurtulmak daha iyi iphone alıpta jailbreaklede uğraşmak istemiyorum

Kefelon

Üye
s2 :oke: :oke: :oke: :oke: :oke: :oke: :oke:

Yigit315

Yigit315

Üye
nokia 2100 dahn şaşma derim.2 hafta boyunca sarjı bitmiyor.

schnellmajestic

schnellmajestic

Üye
    Konu Sahibi
nokia 2100 dahn şaşma derim.2 hafta boyunca sarjı bitmiyor.

bak sana ilk başta cevap yazmadım anlarsın diye ama anlamadın , bas git şurdan adam akıllı cevap ne kadar patavatsız insan var bu memlekette ya bu adama hakaret etsem al 2100der. Burası forum bilgi paylaşma platformu şamata gecilcek kahvane falan değil git sen metin2 falan oyna boşuna laf kalabalığı yapma.

Uruloki

Uruloki

Üye
valla arkadaşın yazdıklarından sonra yani kasma meselesi güldüm aynı olayları ben N8 yapıyorum sorun yok eee nerde 512mb ram 1ghz işlemci burda bada cı takımdan biri olsa sormak isterdim hee şimdi telefona gelirsek bence xperia arc al ya da daha ucuzu olur lg optimus black al derim sonuçta benchmark rekoru kırmayacan e kullnıcılarda bu cihazlara iyi diyor ki arc da kamerada süperdir bence yani iki telefondan biri derim üste parada kalır hem sgs2 şuan 1600-1700 tl arası senin bütçede belli o fiyata inmesi uzun sürer bence

schnellmajestic

schnellmajestic

Üye
    Konu Sahibi
valla arkadaşın yazdıklarından sonra yani kasma meselesi güldüm aynı olayları ben N8 yapıyorum sorun yok eee nerde 512mb ram 1ghz işlemci burda bada cı takımdan biri olsa sormak isterdim hee şimdi telefona gelirsek bence xperia arc al ya da daha ucuzu olur lg optimus black al derim sonuçta benchmark rekoru kırmayacan e kullnıcılarda bu cihazlara iyi diyor ki arc da kamerada süperdir bence yani iki telefondan biri derim üste parada kalır hem sgs2 şuan 1600-1700 tl arası senin bütçede belli o fiyata inmesi uzun sürer bence
yok kardeşim seçimim galaxy s 2 bütçe yi hallettik ama htc evo 3d yi bekliyorum

ama n8 deme :) atıyorum wave olmasa tercihlerim n8 wave desen yine wave derim

badacı biri olarak hala telefonumu elden çıkarmayı düşünmüyorum
internette
fotoğrafta videoda ( 12mp olmasına rağmen iyi ben waven çözünürlüğüne ve 30fps ve lens iyi olduğundan kaynaklandığını söylüyorum)
3d oyunlarda n8 belli bir yere kadar iyi sonra wave arm cortex a8 gösteriyor ama muhteşem gücünü
benim ufak kardeşle n8 bazen değişiyoruz ama ufaklık wave göz dikti galaxy s 2 aldğımda wave ona veririm n8 alırım
ama ne mesaj yazmakta dokunmatikde ekran parlaklığın wave bir başka
neyse n8de bazı sorunlar var o sorunlar wavede var oyle yok bada fanı falan değilim
badanın çok yeni bir işletim sistemi olduğun kaynaklandı bariz ama bada 2 ilk izlenimlere göre 10 kişiden 10 memnun diye bilirim

bada 2 de ios ve androidin sentezi var wave güzel ama galaxy s 2 almak şart oldu birini konuşma diğerini mesajlasmak için ee birde özel hayatta işin içine girince ee telefon alıyorum alıyorsam bari waveden iyi olsun düşüncesi gs 2 yöneltti

nonamex

Üye

Ben internete rahat rahat gireyim, Popüler oyunlarda sıkıntı çekmeyeyim, Ekranı güzel olsun , şık ve hafif olsun çokta tuzlu olmasın diyen biri için LG Optimus Black güzel bir seçim.

Ama tabi ki SGS2 alma imkanınız varsa hiç durmayın SGS2 alın :ehe Optimus Black 900 lira, SGS2 1800 liraydı ben Black alırken :ehe

franzliszt

franzliszt

Üye
sgs2 şuan 1425 liraya satılıyor fiyat düştü biraz

Uruloki

Uruloki

Üye
nerde satılıyor abi o fiyata

franzliszt

franzliszt

Üye
burdan birisi alıp birde satıcısının linkini vermişdi ama nereye yazdığını hatırlamıyorum bu android bölümüne yazmışdı(1425 tl ) .telefoncularda peşinde 1500 e kadar düşüyorlar genpa garantili

----------Eklendi @ 19:30:33 ---------- Yazıldı @ 19:28:29 ----------

hasan bir bak bence

Uruloki

Uruloki

Üye
valla özelde belirttiğim gibi güç önemli değil rahatlık ve kullanışlılık fiyatda önemli değil eylülde sgs2 almamak için bir engel yok ama bakalım aslında marvell armada 628 kullanan bir cihaz çıksa ortalık yıkılırda

franzliszt

franzliszt

Üye
marvel armada işte bende bekledim gelmedi abi

Uruloki

Uruloki

Üye
yok abi o gelirmi üç çekirdek prensibi süper bence 4 çekirdek çıksa şarjdan kazanır platform gpu da iyi ama şu intel google davranıcak yakında o zaman cihaz görüceksiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt