Android OS Tabanlı Cep Telefonları / Fiyat Sıralaması

Sponsorlu Bağlantılar

suprose

suprose

Üye
çok yardımcı oldu :tşk:

• Beğen
Tepkiler: legolas29

Kerim.

Kerim.

Üye
galaxy w,ace plus ve ace2 ekleyebilirsin.

kırmızı27

kırmızı27

Üye
Teşekkürler kardeşim güzel...

• Beğen
sinan627

sinan627

Üye
nokia c7 takaslı alabileceğm en iyi androidli tel hangisi olur?

• Beğen
gecmisinmucidi

gecmisinmucidi

Üye
Bence şu günde alınabilecek en iyi telefon Galaxy W çünkü hem fiyatı ideal hemde özellikleri güzel. :good:

cafer-abi

Üye
600 700 tl civarinda android 4 0 destekleyecek telefon bakiyorum. belki bi ihtimal bu fiyat 900 1000 i bulur ama kurus artmaz.

kamera konusunda 5mps yeterli diyorum da android 4 ler ortalama 8 hep. flash olmazsa olmazimdir. on kamera vga olsa kafi.

daha cok internet uzerine kullanacagim telefonu. bilgisayar yerine kullanicam hatta. bu yuzden video oynatma farkli tur dosya acma konusunda yetenekli olmali. ve mumkunse ve pil omru uzun..

Jelly_Bean

Jelly_Bean

Üye
Konu güzel iyi hoş ama daha yeni telefonlar çıkmışken neden güncelleme yapmıyorsun onu anlayamadım.Nexus-S3-Xperia S vs. vs.bunları da koyabilirsin.

legolas29

legolas29

Üye
    Konu Sahibi
Konu güzel iyi hoş ama daha yeni telefonlar çıkmışken neden güncelleme yapmıyorsun onu anlayamadım.Nexus-S3-Xperia S vs. vs.bunları da koyabilirsin.
En kısa sürede güncelleyeceğim isterseniz ama fiyat aralığı var başlığa bakarsanız...

ahmetc503

kardeşime galaxy ace almayı düşünüyoruz tavsiye edermisiniz

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
  • Beğen

bicer79

Üye
4'' ten buyuk olmayan cift çekirdek ve 1 gb ram olan telefon modelleri hangileri kamera çozunurluğu ve android 4 olması onemli değil

- - - Eklendi - - -

4'' ten buyuk olmayan cift çekirdek ve 1 gb ram olan telefon modelleri hangileri kamera çozunurluğu ve android 4 olması onemli değil

daha önce açtığım konu kapatıldı ama benim aradığım bu özelliklerin hiç biri yok bu listede

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye

- - - Eklendi - - -

daha önce açtığım konu kapatıldı ama benim aradığım bu özelliklerin hiç biri yok bu listede

Söylediğin ve bildiğim sadece yakın olarak iPhone 4s var.:D
Android olarak galaxy ace 2 benziyor.
3.8"
Dual-core
768 Mb Ram...
Android 2.3

bicer79

Üye
Söylediğin ve bildiğim sadece yakın olarak iPhone 4s var.:D
Android olarak galaxy ace 2 benziyor.
3.8"
Dual-core
768 Mb Ram...
Android 2.3

evet hocam oda iyi seçenek benim bulduklarımda atrix xperi p ve advance bayramdan sonra alıcam fiyat düşerse gönlüm xperia p den yana

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan ve legolas29
ConnorKenway

ConnorKenway

Üye
galaxy wonder (w diyede geçer) çok uygun
fiyat 700
işlemci 1.4
512 MB Ram
Android2.3.6 (android4 gelmicek sadece makyaj olucak)
5mpx kamera

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
galaxy wonder (w diyede geçer) çok uygun
fiyat 700
işlemci 1.4
512 MB Ram
Android2.3.6 (android4 gelmicek sadece makyaj olucak)
5mpx kamera

O özelliklerle aslında jb'ni bile alır ama custom romla.Yani makyaj gibi değil gerçek 4.1.

ugur1000

ugur1000

Üye
telefon aralıgı çok az mesala galaxymini 2 xperia sola gibi ara fiyattaki telefonlarıda ekleyiniz :D keşke param olsada s3 alsam oooof of

bicer79

Üye
atrix aldım şu an orginal yazılım olarak kullanıyorum sorun çıkmadı ama sorun yaşayanlar var cm7 yazılımı kullanan arkadaşlar çok memnun müsait olduğum zaman bende cm7 kullanıcam

Üst Alt