zırt pırt yazmaktan usandım ama yardım edin artık acayip ikilemde kaldım !!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
schnellmajestic

schnellmajestic

Üye
    Konu Sahibi
zırt pırt yazmaktan usandım ama yardım edin artık acayip ikilemde kaldım !!
aslında ben wave kullanıyorum fiyatı zorlarsam 1300 kadar olur
şunlar arasındayım
htc incredible
s.e xperia arc
samsung galaxy s ii
htc desire s

nasıl bir kullanıcı olduğumu şu şekilde anlatayım
tabiri caizse hayvan gibi sms yazarım
fotoğraf çekerim ( en az wave s8500 gibi olmalı kamerası ama htc 8m.p olan bile bana wave hissi vermedi)
mp3-film bolca
oyun oynarım asphalt nfs shift nova falan filan
nette dolaşırım kısacası bu

wave yine kullanıcam 2. tel olarak alıcam bir tel işte sizce ne iyi gider xperia arc işlemci ve ramı biraz minik geldi zaten wave bu konuda xperia arcdan daha iyi :/ ne alıyım çok karıştı aklım çok sms yazdığım için desire z diyorum ama :/ galaxy s i9000 zaten ilk göz ağrım bakalım nolucak
keşke wavein ekranı biraz büyük olsa android olsa ekranı yıne super amoled olarak kalsa flash desteklese süper olur :/

işte bu kadar
-------------------------------------------------------edit------------------------------------------------------

- öncelik olarak minumum kamerası wave s8500 kadar iyi olucak

-işlemcisi 1 ghz 512 mb ram sıcak bakmıyorum wave bazen kastırdım millet şaşırdı ama kastı onun için çift çekirde 1,2 ghz 1 gb ram cezbetti beni

- birde samsunga çok kızıyorum wave bazen beni yarı yolda bırakması wavei şu şekilde tarif ediyim tam bir formula 1 aracı ama çok hassas her zeminde gitmiyor aynı zemin olucak misal wavede navigasyonu aç neti aç birde mp3 birde facebook online chat beter kasıyor facebook chatten beni atıyor önemli bir işim varken hemde bada os bölümünde belirttim millet bana almasaydın o zaman dedi ya arkadaş nasıl kasar böyle bir durumda tele ben wave 1199 tl verdim o da en dandik yerde kassın olur mu hiç ? Onun için İŞLEMCİ ÇOK ÖNEMLİ WAVE DEN DAHA İYİ OLMASI LAZIM

-nette dolaşırken bana sıkıntı yaratmıcak

- ben sınava hazırlnan öğrenciyim ben evde bile ders çalışırken takıyorum rahmetli ipodu geometri mi çöze çöze dinliyordum GÜZEL BİR MP3 ARAYUZU ÖNEMLİ

nexpow

nexpow

Üye
böyle yardım istememi olur millet mecburbu sana yazmaya önce tanımadıgın kişilere nasıl hitap edecegini ögren sanki babanın ogluyuz burda

schnellmajestic

schnellmajestic

Üye
    Konu Sahibi
böyle yardım istememi olur millet mecburbu sana yazmaya önce tanımadıgın kişilere nasıl hitap edecegini ögren sanki babanın ogluyuz burda

burası forum hem argo birşey yazmadık eğer kırıcı olduysa şahsına özür dilemesinede biliriz :oke:

hoss

hoss

Üye
xperia arc tavise ederim 1ghz işlemci hızı 512 mb ram var:oke:

farukozer4444

farukozer4444

Üye
xperia arc olabilir bence harika bi telefon :)

samety500

samety500

Üye
hiç birini alma s2 al :D

bunlardan alıcm diosan s.e xperia arc derim. ikinci bir secenek galaxy s

Yigit315

Yigit315

Üye
Nokia 2100 İdeal telefon bence ondan al.

MBrkA

MBrkA

Üye
Nokia 2100 İdeal telefon bence ondan al.

:kop::kop::kop:

atmaca508

atmaca508

Üye
n8 al yeni yazılımlar androidi geçecek

schnellmajestic

schnellmajestic

Üye
    Konu Sahibi
:kop::kop::kop:

ya android kuruluyorda kim uğraşcak ona yaaaa giderim bir telefoncuya yaparsa yapar ama kimse almak istemez neden mi yüklerken cihaz donarsa bu sorumluluğu almak istemezler wave güzel hoş seviyorum

nokia n8 yanlış anlamayın dalga geçmiyorum ama waveden her açıdan 1 gömlek düşük misal

işlemci de biri 680 mhz biri 1024 mhz

kamera 12 mp ama wave 30 fps var n8de 25 fps sonra videoda youtube fark ortada kamera desen waveden soluk

ben mesajda yazıyor adam akıllı klavye yapsınlar sonra düşünürüz

oyun oynarken mkv video izlerken özellikle divx de fark ortada zaten samsung wave desteklesin diye divx desteği vermiş wave işte bu :/

fireman87

fireman87

Üye
Neden daha iyisi varken bi alt segmentini alasınki ? Galaxy s2 al rahat et :oke:

• Beğen
Tepkiler: schnellmajestic
Masha

Masha

Üye
Ben daha farklı bir model tavsiye edicem sana Optimus Black, Lg son zamanlarda adından çok bahsettirdi ve en iyi smartphone kategorisine girmeyi başardı. benimde aklımı çelmişki Optimus Black aldım. Çok memnunum Android 2.2 Froyo işletim sistemi hız ekran kalitesi parlaklık google marketten ücretsiz oyun ve uygulama indirebiliyorum birde Nova Display ekran ekran özelliği mevcut. Aklını çelmiş gibi olmayayım ama diğerlerine o kadar çok para vereceğime aynı özelliklerde kaliteli ve fiyatı düşük bir cihaz almayı tercih ederim

61semih

61semih

Üye
LG Optimus Black tavsiye derim

umutku84

umutku84

Üye
xperia arc iyidir :oke:

fahreneit

Üye
"keşke wavein ekranı biraz büyük olsa android olsa ekranı yıne super amoled olarak kalsa flash desteklese süper olur :/"

tarifin galaxy s :oke: ama bana da xperia arc çok güzel geliyor :ehe ben galaxy si 2.3.3e güncelledim ama rami zorlar diye korkuyorum oyun falan yüklemedim daha :ehe

optimus black gördüm mediamarktta ama galaxy s 2yi incelemekten sıra ona gelemedi o yüzden onun hakkında yorum yapamıycam :ehe

schnellmajestic

schnellmajestic

Üye
    Konu Sahibi
beyler yorumlarınız için gerçekten teşekkür ederim beni yalnız bırakmadığınız için ama ben o fiyata en iyisini istiyorum şimdi kardeşlerim

- öncelik olarak minumum kamerası wave s8500 kadar iyi olucak

-işlemcisi 1 ghz 512 mb ram sıcak bakmıyorum wave bazen kastırdım millet şaşırdı ama kastı :| onun için çift çekirde 1,2 ghz 1 gb ram cezbetti beni

- birde samsunga çok kızıyorum wave bazen beni yarı yolda bırakması wavei şu şekilde tarif ediyim tam bir formula 1 aracı ama çok hassas her zeminde gitmiyor aynı zemin olucak misal wavede navigasyonu aç neti aç birde mp3 birde facebook online chat beter kasıyor facebook chatten beni atıyor önemli bir işim varken hemde bada os bölümünde belirttim millet bana almasaydın o zaman dedi ya arkadaş nasıl kasar böyle bir durumda tele ben wave 1199 tl verdim o da en dandik yerde kassın olur mu hiç ? Onun için İŞLEMCİ ÇOK ÖNEMLİ WAVE DEN DAHA İYİ OLMASI LAZIM

-nette dolaşırken bana sıkıntı yaratmıcak

- ben sınava hazırlnan öğrenciyim ben evde bile ders çalışırken takıyorum rahmetli ipodu geometri mi çöze çöze dinliyordum GÜZEL BİR MP3 ARAYUZU ÖNEMLİ

----------Eklendi @ 23:34:45 ---------- Yazıldı @ 23:31:42 ----------

LG Optimus Black tavsiye derim

512 mb ram var kasmasın

MaximRom

Üye
Arkadaşım aradığını LG de bulabilirsin P990i incele derim bende ondan almayı düşünüyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt