13 cep ve alternatifleri!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
nokia_belle

nokia_belle

Üye
fiyat farkı uçurum ola modeller de var ikisinin arasında

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
O değilde N8 Xperia S koyulmasının tek sebebi sahte 12 MP olması.Bırak N8'in performansını çoğu 8 MP kameradan daha kötü performans veriyor.Ayrıca aralarındaki fiyat uçurumu da cabası.Galaxy SII i1900G-i1900 gibi alternatifler olsa tamam ama arada fiyat farkı olan ya da diğer telefonun seçici özelliklerini sağlamayan bir telefon önerilmemeli.Mesela 3 boyutlu telefonun alternatifi her ne kadar iyi olsada normal bir telefon olmamalı.

PriZm

PriZm

Üye
Galaxy S fiyatını hakediyormuş :)

MoLeCK

Üye
konu için tşk fakat takıldığım bişey war,n8 e nasıl orta düzey pili war diyip,bazı androidli modellere pil ömrü iyi diyebildin?n8 i kullanmayı bılen adam 3-4 gün kullanabilir telefonu,n8 şuan bile fiyatına oranla biçok modeli arkasnda brakır,bu benim görüşüm tabi,konu için tşk

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
konu için tşk fakat takıldığım bişey war,n8 e nasıl orta düzey pili war diyip,bazı androidli modellere pil ömrü iyi diyebildin?n8 i kullanmayı bılen adam 3-4 gün kullanabilir telefonu,n8 şuan bile fiyatına oranla biçok modeli arkasnda brakır,bu benim görüşüm tabi,konu için tşk

konu bana ait değil alıntı...

lolaman

lolaman

Üye
C5-03 Hakediyorsa çok gurur duydum .D

doctorrr

doctorrr

Üye
ya arkadaş bikaç açık gördünüz diye vermişiniz veriştirmişiniz adam konuya alıntı diyor ha eğer çok mu beğenmedin et şikayetini burda konu sahibini rencide etme bu nedir arkadaş :angry:

lolaman

lolaman

Üye
ya arkadaş bikaç açık gördünüz diye vermişiniz veriştirmişiniz adam konuya alıntı diyor ha eğer çok mu beğenmedin et şikayetini burda konu sahibini rencide etme bu nedir arkadaş :angry:
Biz şaşkınşlığımızı belirttik ona demedikki :D

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye

Zaten onu değil konuyu eleştirdik.Yani bir çoğumuz

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Tabiiki,anıl sadece alıntı yapmış,ama alıntı yapacağı konuyu birazdaha araştırmalı bence:)

Bencede.Eğer yanlış, saçma bir bilgi varsa editlenmeli paylaşılmadan önce.Neyse konuya geçelim bence 1-2 örnek dışında başarılı, bilgilendirici bir konu.Böyle biraz daha geliştirilirse sabitlere bile gelebilecek kapasitesi var konunun.

MuhammedAliAKB

Üye
n8 çok iyi fakat işletmesi tam bir sorun

enes-1907

enes-1907

Üye
Alternatif: Sony Ericsson Xperia ray
Eğer fazla para ödemeden şık bir cep telefonuna sahip olmak istiyorsanız, Sony Ericsson Xperia ray çok uygun. 8 megapiksellik kamerası çok iyi netlik ve renklere sahip resimler çekiyor. Android 4.0 güncellemesi de artı puan.

bu yazıya göre ray haketmiş oluyor parasını bu nasıl bi konu hiçbişi anlamadım..

StunnerDead

StunnerDead

Üye
Bence bu konu sabitlenmeli.

SeniGördüm

SeniGördüm

Üye
fiyatını hak etmeyen bi cihaz varsa o da takoz c5-09tür

MoLeCK

Üye
nsekiz kardeş ben üst yorumumda sadece konuyu eleştirdm,yani alıntı olduğuna göre sana karşi bi kusurum olmadı,olduysada kusurbkma,eline sağlık;)

aleranol

aleranol

Üye
haber açıkça can sıkıntısı üzerine yapılmış. Yani bu kadar bilgisizlik olurmu ohaa be arkadaş. Lan n8 samsung star ve wavw 2nin sırasına bakın sıraları bile umutsuz. Yav arkadaşım hiç çıkmadığım şu forum son 1aydır çekilmez oldu her konuda saçma ve uzun muhabbetler şakalaşmalar ya da saçma konu. Bilen arkadaşlarım bilir hergün bi mesajım varken şimdi yook. Birşey sorup öğrenme derdi de yok arkadaş heryer gereksiz atıp tutan kaynıyo. Lütfen böyle konu açmayın be arkadaşım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt