YkPkY Belle E6 Rm-609 Fw 111.130.625 Görsel_Final (Güncelleme:29.08.2012)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
flash atacaksın.kalıcı istiyorsan.fontu verirsin ben yazılıma gömerim

yucel5418

Üye
bi link versen flash atmayla detaylı bılgı ıceren bı lınk bızde ona gore yukleyebılsek daha ıyı olur

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
bi link versen flash atmayla detaylı bılgı ıceren bı lınk bızde ona gore yukleyebılsek daha ıyı olur
google amcaya bile yazsan ilk sırada bir sürü flash aatma yöntemleri çıkar maxicepten.birazda siz zahmet etseniz.çünkü aynısını ben yapacağım,sana link vermek için.

hidayet02

hidayet02

Üye
Teşekkürler Abim:)

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

Abi Şimdi Flashladım Ama Telefonun Dili Değişti Yunan Dilimi Desem Rus Dilimi Çincemi Yazıların Yerine Hep Simgeler Var:(

- - - Eklendi - - -

Abi Bu Olmadı Fonttan Kaynaklanıyor Galiba Acayip Simgeler Çıkmıştı Bende Nerden Nasıl Değiştireceğimi Bulamadı Eski Toplu Menü.rofs2 yi Yükledim...

- - - Eklendi - - -

Bu arada Videodaki Gibi Flashlamayın no Connection Yazan Yere Tıklayın Telefonun Bağlı Olduğu USB yi Seçin...

Birde Dead Flash Atmayın...

• Beğen
Tepkiler: YkPkY
YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
o bir önceki yazılımdaki rofs2 ile sorun yaşayabilirsin final yazılımımdaki diğer dosyalarla birleştirdiğin için.çünkü hepsi birbirini tamamlıyor.acayip simgelerin çıkmasına şaşkınım.ilk defa duyuyorum.gerçi hangi rofs2yi yükledin.konuda gereken uyarıyıda yaptım.resimlerde gönderdiğim ilk rofs2yi gönül rahatlığıyla kullanabilirsin.
artı dead phone flashı daha sağlıklı

• Beğen
Tepkiler: hidayet02
hidayet02

hidayet02

Üye
thyssen J - rofs2.rar Bunu Yükledim Abi ve diğer dosyalar.rar ile Birlikte rofs1-rofs3-uda fpsx.rar ı Yükledim Ama Acayip Simgeler Çıktı...

Sonra Toplu menü.rofs2.rar ı thyssen J - rofs2.rar İle Değiştirdim. Toplu Meni İle Sorunsuz Yüklendi...

- - - Eklendi - - -

Bu Arada No Connection Seçili İken Hep USB Hatasının Olduğu Pencerede Retry Diye Hata Veriyordu O Nedenle Öyle Yazdım:)

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
konudada belirttiğim gibi tekrar belirteyim.her font %100 çalışmamakda.ilk verdiğimiyükleyebilirsin.onuda kaaldırıyorum abim

• Beğen
Tepkiler: hidayet02
hidayet02

hidayet02

Üye
hidayet02

hidayet02

Üye
Orjinal Font Rofs2'yi Eklediğin İçin Teşekkürler Kaya Abi :)

ExCLuSiVe14

ExCLuSiVe14

Üye
Tesekkürler Elinize Sağlık Yanlız 5 - 6 Defa Denedem Ana menüdeki 2 Tane Eksra Tus Gelmiyor Soldaki Kilit Tusu Sağdakini Bilmiyorum Temaları Değiştirdim Herşeyi Yaptım Ama Olmadı Uploand Sitesindenki 2 Dosya Harincinde Dosyamı Var Yada Özel 2 Tusu Acabileceğim Bir Yermi ?

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
Tesekkürler Elinize Sağlık Yanlız 5 - 6 Defa Denedem Ana menüdeki 2 Tane Eksra Tus Gelmiyor Soldaki Kilit Tusu Sağdakini Bilmiyorum Temaları Değiştirdim Herşeyi Yaptım Ama Olmadı Uploand Sitesindenki 2 Dosya Harincinde Dosyamı Var Yada Özel 2 Tusu Acabileceğim Bir Yermi ?
ben teşekkür ederim.o extra tuş ayrı bir uygulama.yükleyeceksin.noss-bar kardeimizde ayrıyeten türkçeye çevirmiş.kendisine teşekkür ederim.
buradan indir cihaza kur
http://www.maxicep.com/maxipda-turk...symbian-3-unsigned-turkce-maxipda-685669.html

hidayet02

hidayet02

Üye
Kaya Abi Belle Refresh Çıktı Onunda Cfw'sini Yapmayı Düşünüyormusun? Dolby Falanda Eklersen Tadından Yenmez:)

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
Kaya Abi Belle Refresh Çıktı Onunda Cfw'sini Yapmayı Düşünüyormusun? Dolby Falanda Eklersen Tadından Yenmez:)
navide refresh türkçe sürümü görünmüyor.lakin yeni güncellemeyi yaptım fakat anca şimdi fırsatım oldu.upload ediyorum abim

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
şimdi Almanca sürümünü yükledim e6ya.her uygulama yüklenmiyor artı.benim yaptığım hava şimdi widgeti gömülmüş yazılıma

ExCLuSiVe14

ExCLuSiVe14

Üye
Kaya Abi Güncelleme Gayet Güzel Eline Sağlık Ancak Maxi Cep Forumda BelleRefles Baslıgı Altında N8 de Saat Widgeti ve Bir Çok Widget Vardı Bunlar E6 da Neden Yok?

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
Kaya Abi Güncelleme Gayet Güzel Eline Sağlık Ancak Maxi Cep Forumda BelleRefles Baslıgı Altında N8 de Saat Widgeti ve Bir Çok Widget Vardı Bunlar E6 da Neden Yok?
KOYMAMIŞLAR.bilirsinki önceki sürümdede hava şimdi yoktu.benim uyarladığım hava şimdi"yi gömmüşler bu yazılıma.şimdide diğer modellere koyduklarını koymamışlar.piyasada sis halinde olanları bir dene diyeceğim lakin çalışmayabilir.
e6 gariban telefonu :)

ExCLuSiVe14

ExCLuSiVe14

Üye
Aynen abi yeni qwert telefon çıkarsa onu alacam e6 ya bişey gelmiyor sanki dıslıyorlarmıs gibi :)) foruma tekrar göz attım ilerki tarihlerde gelecek yazıyor ne kadar doğru ne kadar yanlıs bilmiyorum :)) yazı tipi hoşuma gitti bu arada abi :)
sen olmasan işimiz zor ancak sen anlıyorsun bizim halimizden

• Beğen
Tepkiler: YkPkY
YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
Aynen abi yeni qwert telefon çıkarsa onu alacam e6 ya bişey gelmiyor sanki dıslıyorlarmıs gibi :)) foruma tekrar göz attım ilerki tarihlerde gelecek yazıyor ne kadar doğru ne kadar yanlıs bilmiyorum :)) yazı tipi hoşuma gitti bu arada abi :)
sen olmasan işimiz zor ancak sen anlıyorsun bizim halimizden
:D eyvallah abicim

ciho12

Üye
kaya.77 kardeş bi yardım et lütfen,özelden mesaj da attım.nokia e6 ile ilgili sorunlarım mail adresim tel:05447952252 vetcihangir et gmail com

hidayet02

hidayet02

Üye
navide refresh türkçe sürümü görünmüyor.lakin yeni güncellemeyi yaptım fakat anca şimdi fırsatım oldu.upload ediyorum abim

Abi Eline Sağlık. Diğer Dosyalar.rar ve Güncelleme.rar'a Eklenecek Başka Bieşey Yok Demi Sadece İkisinimi Flashlayacağız?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt