YkPkY Belle E6 Rm-609 Fw 111.130.625 Görsel_Final (Güncelleme:29.08.2012)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
YkPkY Belle E6 Rm-609 Fw 111.130.625 Görsel_Final (Güncelleme:29.08.2012)
Selam E6'cılar
E6'mı Emekliye Ayırmaktayım.Artık Kullanmayacağım,Aile Bireyime Devrediyorum.WP-8 Çıkana Kadar E7 Kullanacağım.

Son Olarak Bi Önceki Yazılımıma (http://www.maxicep.com/s-3-cfw-modifiye-fw-bolumu/ykpky-belle-e6_rm-609_fw-111-130-625_son-nokta-guncelleme-07-04-2012-a-611986.html) Ek Olarak Tamamen Görsellik ve Fazlasıyla İyileştirilmiş Kamera Çekim Modu Ekledim.
Belki Sıkılmışsınızdır Diye Düşündüm.Son Hali 1 yıl Daha Götürür Düşüncesindeyim.Telefon Tamamen Değişti.

Bütün Widgets İkonları Tamamen Değişti,Daha Karizmatik Hal Aldı.Her icon.mif'ler Uyum Sağlamamakta.En Uyumlu Olanları Sizlere Sundum

C: ye İliştirdiğim Temayla Tam Uyumlu Halde Görünmekde.Tema Ayarlarından Seçebilirsiniz,İsterseniz Yüklü Uygulamalardan Kaldırabilirsiniz.

Sade ve Kaliteli Tema Effect Harmanladım.Teli Yormamakda ve Takılmamakta.

Yazı Fontunu Değiştirdim.Oyunlarda ve Tarayıcıda En Ufak Sorun Olmamakta.

Çok Güzel Beğeneceğinizi Umduğum Kendimde Kullandığım Çok Kaliteli Bir Ekran Koruyucu İliştirdim.Ekran Koruyucu Ayarlarından Seçebilirsiniz,Dilerseniz Yüklü Uygulamalardan Kaldırabilirsiniz.

Bu Yazılımı Yayınlayayımmı Diye Çok Düşündüm Belki Flash Atmaya Üşenirsiniz yada Gerek Duymazsınız Diye.2 Aydır Kullanmaktayım Ama Bende Kalmasın, Ben Yine Kullandığımı Paylaşayımda!Dileyen Kursun Dileyen Kurmasın Dedim.

Buda Ekran Koruyucu Resimleri

Diğer Yazı Fontları Rofs2

(elinizdekiyle yer değiştirin)

Orjinal Font Rofs2

Güncelleme 29.08.2012

İnt. Tarayıcı 8.3.1.1
Müzik Çalar 17.1.13
Yazı Stili Farnhay

(Daha önce Diğer Dosyaları download ettiyseniz tekrar indirmenize gerek yok)

İstediğiniz Font Varsa Belirtin
(yanlız her font tam uyumlu çalışmamakda,bazı hatalara neden olmakda-sorumluluk size aittir)

Bir Beğeni yada Teşekkür Yeter

Maxicep Ailesi

• Beğen
Tepkiler: hayalet2304, StaLKeR-190E, ExCLuSiVe14 ve 6 diğerleri

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
millet flash atmakdan bıkmış anlaşılan

• Beğen
Tepkiler: hidayet02, cancan59 ve Recep Özmen
Recep Özmen

Recep Özmen

Üye
Yakup abi çok teşekkürler. MiniSD iconlu hafıza kartı görünürlüğü modunu atabilir misin mümkünse?

kraldost

kraldost

Üye
Tesekkurler usta emegine saglik ramazan dolayisiyle indirmeye imkaan bulamadim daha ama en yakin zamanda indirip yukleyecegim

• Beğen
Tepkiler: YkPkY
tempestshine

tempestshine

Üye
Widgetlar güzel.Yazı tipi pek hoş değil ama

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: hidayet02

lprmrtkck

Üye
abi eline sağlık kurdum ben yazı tipi benimde çok hoşuma gitmesede kullanırım ancak şu e posta nın siyah temasınun üstüne gri yazı yazdıranı tebrik etmek istiyorum e mail benim için önemli ve hiç birşey okuyamıyorum

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
E6 kullanmasam da gerçekten çok hoş duruyor..telefona ayrı bir hava katacağı aşikar.Eline sağlık abi.

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
Yakup abi çok teşekkürler. MiniSD iconlu hafıza kartı görünürlüğü modunu atabilir misin mümkünse?

ben teşekkür ederim abim

- - - Eklendi - - -

abi eline sağlık kurdum ben yazı tipi benimde çok hoşuma gitmesede kullanırım ancak şu e posta nın siyah temasınun üstüne gri yazı yazdıranı tebrik etmek istiyorum e mail benim için önemli ve hiç birşey okuyamıyorum

:D çok güldüm
çünkü bende okuyamıyorum

- - - Eklendi - - -

E6 kullanmasam da gerçekten çok hoş duruyor..telefona ayrı bir hava katacağı aşikar.Eline sağlık abi.
sen saolasın abim

- - - Eklendi - - -

hafta sonu yazı tipi seçenekleri sunarım fakat her yazı tipide sorun çıkartıyor.

• Beğen
Tepkiler: hidayet02

lprmrtkck

Üye
orjinali yeter abi ve teşekkürler tekrar bide e6 da çalışan extra button mü onuda atabilirmisin? mailede bi bakmalı

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
hayır.rofs2yi açıp içine atacaksın.aynı yola.

- - - Eklendi - - -

hayır.rofs2yi açıp içine atacaksın.aynı yola.

ltfcn01

ltfcn01

Üye
neyse benim işim yok E-Postayla falan ben kuruyorum abi :D yorumlarımı inceledikten sonra yazacağım.

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
orjinali yeter abi ve teşekkürler tekrar bide e6 da çalışan extra button mü onuda atabilirmisin? mailede bi bakmalı

extra buton
https://hotfile.com/dl/165533233/6898e7d/MrAlshahawy_Belle_Extra_Buttons_v1.05(0)_Nokia_Belle_Signed_(Retail-vutaikt).sisx.html

• Beğen
Tepkiler: lprmrtkck
basshunter101

basshunter101

Üye
bunu nasıl flashlıyacaz abi

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
forumda flash atma diye arat.birçok anlatımı var abim

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
yazı font seçenekleri eklenmiştir.devamı gelecektir.bugünlük bu kadar

• Beğen
Tepkiler: lprmrtkck

lprmrtkck

Üye
farnham da h ile b çok benziyor iyi görmeyenler kullanmasın derim :D

2. fontu yanlış koymuşsun galiba abi saçma karakterler çıkıyor

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
farnham da h ile b çok benziyor iyi görmeyenler kullanmasın derim :D

2. fontu yanlış koymuşsun galiba abi saçma karakterler çıkıyor

konuda belirttim.her font her karakterde doğru çalışmayabilir,sorun yaratabilir.sizler beğenin ben yapayım.100lerce font var nihayetinde abim

alonekinq00

Üye
nasıl yükleniyo biri bana anlatabilir mi ? Yardım!! Bi d jinhao e6 da olur mu hack li tel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt