E6 Ykpky Belle - Fw 111.030.0607-TEKRAR GÜNCELLENDİ

Sponsorlu Bağlantılar

Otuz

Üye
sağol abim Allah razı olsun

Otuz

Üye
abi sorunsuz bir şekilde denendi Allah razı olsun umarım bir sorun çıkmaz

must00

Üye
Elinize sağlık arkadaşlar ama bende de tuş kilidi sorunu var nasil duzelticez 1 kere basiyorum 2 kere algılıyor

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
Elinize sağlık arkadaşlar ama bende de tuş kilidi sorunu var nasil duzelticez 1 kere basiyorum 2 kere algılıyor

bu eski çakma belle çünkü.sorunlu konu başlığındada belirttiğim gibi.
Yeni sürümü hazırlamaktayım,bitmek üzere

rago38

Üye
Üstad seni takipteyiz, E6 için yeni çalışmalarını bekliyoruz, orjinal belle ye güncelleştirdik ancak beklenildiği gibi tatminkar değil.

İyi Çalışmalar

must00

Üye
Tamam abi sağol takipteyim.Bu arada telefonu alalı 1 hafta oldu bımeksten aldım ve telefonu aldığımda orda çalışan bir kişi bana hiçbirsey sormadan güncelleme yapıcam telefonun daha hızlı olucak dedı ve bellayı yükledi dün farkettim oviden güncellemediğini nokianın böyle birseyden haberı olsa o bimeksteki elemana ne yaparlar bilmiyorum.

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
Tamam abi sağol takipteyim.Bu arada telefonu alalı 1 hafta oldu bımeksten aldım ve telefonu aldığımda orda çalışan bir kişi bana hiçbirsey sormadan güncelleme yapıcam telefonun daha hızlı olucak dedı ve bellayı yükledi dün farkettim oviden güncellemediğini nokianın böyle birseyden haberı olsa o bimeksteki elemana ne yaparlar bilmiyorum.

ne ile güncellediğini gördünmü?
software ubdate ile güncellemiştir

must00

Üye
Hayır abi yarım saat civarında sürücek dedi bu arada dolaşabilirsiniz dedi bende beklemedim gittim telefonu almaya geldıgımde bilgisayar ekranında maxicep sayfası acıktı, 1-2 uygulama daha yükliycem dedi ve 2-3 dakika sonra telefonu verdi.

Üst Alt