E6 - YkPkY BelleRefresh Final - RM-609 Güncelleme 23.01.2013

Sponsorlu Bağlantılar

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
çünkü o yazılımda hiç sıkıntı yok.dosyalarıda tam indirdiysen sorun olmaması lazım

basshunter101

basshunter101

Üye
abi bide bu dead phone flash atarken bı yerde hem sarj aleti hem de usb yi mi takmamız gerekiyor cunku benim sarj gırısı bozuk

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
şarj girişin bozuksa zaten şarj etmezki.usbden şarj eder zaten.ama ikiside çalışıyor olursa iki yerden şaj alması teli yakabilir

basshunter101

basshunter101

Üye
abi dedıklerını yapıyorum phoenixin usb yi cıkartıyorum bataryayı cıkartıyorum usbyı takıyorum bataryayı takıyoorum power tusuna da basıyorum sonra usb baglanma sesı gelıyo gidiyo bılgısayardan telefonda calısmıyo 2. deneyısm

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
o an olmazsa tekrar dene bazen geç algılayabiliyor.yani çıkardın taktın tanımadı flash yürümedi.tekrar çıkar tak muhabbeti yapabilirsin tanıyana kadar

- - - Eklendi - - -

o an olmazsa tekrar dene bazen geç algılayabiliyor.yani çıkardın taktın tanımadı flash yürümedi.tekrar çıkar tak muhabbeti yapabilirsin tanıyana kadar

basshunter101

basshunter101

Üye
tamam abi

- - - Eklendi - - -

abi simdi dead phone flash oldu simdi normali yapıcam bu kadar ilgilendigin için cok tesekkur ederim baskası olsa hayatta bu kadar ilgilenmez cok sagol :)

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
estağfirullah.işin görülsün,yeeterki benimde zamanım olsun.şimdi benim yazılımı çak bakalım.beğenecekmisin.buradayım daha

basshunter101

basshunter101

Üye
abi sana nasıl teşekkür etsem bilemedim supersın ya tam anlamıyla supersın yardımınla yatıgın ıslerlerle saymakla bitmez soyledıgın gıbı caktım guncellemeyi bomba gıbı olmus ellerıne saglık simdi sana sadece bir sorum var hangı efekti önerirsin :)

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
canını yerim.bi dua etsen yeter,rahatsızlığımdan dolayı.dualarınızla ayaktayım çok şükür
ezberimde değil.effectleri dene dene sil.hem telefondand sıkılmamış olursun.hafıza kartına kopyala efectleri.canın sıkıldıkca değiştir.

basshunter101

basshunter101

Üye
bide x plore yuklu degıl nerden yukleyebilirim

basshunter101

basshunter101

Üye
sagol abi telefonu hem servise goturmekten kurtardım hemde fıstık gıbı oldu telefon abi inşallah çabucak iyileşirsin dualarımız seninle

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
güle güle kullan abim.sende saolasın

teo80

teo80

Üye
allah rızası için başka bir yere yükleyin yaa indiremiyorummm

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
ücretsiz üye olursan indirirsin

ismail

ismail

Üye
sağolun ama nasıl geri dönebilirim yolu var mıdır kolayca yoksa gene dead flash mı gerek :)

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
orjinal belleyi istiyorsan Nokia suite tak yeniden güncelle de.

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
ismail

ismail

Üye
o çıkmadı telefon açılmıyo dead flash atamıyom :) tırsıyom biraz :(

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
ŞUAN TELEFON SUSUKMU ANLAMADIM

ismail

ismail

Üye
evet telefon gitti :( dead flash atmaya çalışıyom phoenixle telefonu takıyom bağlanınca çıkan ses çıkıyo windowstan ama 5 saniye sonra bağlantı kopunca çıkan ses çıkıyo :(