yeni telefon alacağım kararsızım.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

asi6868

Üye
    Konu Sahibi
yeni telefon alacağım kararsızım.
lumiayamı yoksa 808 mi bilemedim 808 kamaresi harika ama işletim sistemi berbat lumia henüz pek bilmiyoruz iphone desen 5 almak lazım bir üst versiyonu çıktı diğerleri benim için pasiftir galax 3 desen bilemedim arkadaş iyice kafam bulandı htc desen marka tanıdık değil berbat yani samsungun galax olmayan en son iyi telefonu hangisi bilmiyorum bir yardımcı olmanız lazım help

asigsasi

asigsasi

Üye
lumiayamı yoksa 808 mi bilemedim 808 kamaresi harika ama işletim sistemi berbat lumia henüz pek bilmiyoruz iphone desen 5 almak lazım bir üst versiyonu çıktı diğerleri benim için pasiftir galax 3 desen bilemedim arkadaş iyice kafam bulandı htc desen marka tanıdık değil berbat yani samsungun galax olmayan en son iyi telefonu hangisi bilmiyorum bir yardımcı olmanız lazım help

öncelikle konu yeri yanlış ve ihtiyaclarını ne karşılıyor sa onu al

anılbaran

anılbaran

Üye
8080 al pişman olma

Kerim.

Kerim.

Üye
lumia920 al.hersey megapiksel degil kardesim. sahsen ben808 alsam pisman olurum;)

mrt-06

mrt-06

Üye
galaxi s3 al bence

MaxipmaN

Üye
808 i ele 920 808 gibi çekiyor

seytan_avcisi

seytan_avcisi

Üye
Kesinlikle htc one x+ veya 920 ben olsam one x + alirdim

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Lumiaları bekleyebilirsin kardeşim,android alacaksan da s3 alma one x al.

15097

15097

Üye
HTC tanınmıyor derken? Tanımayan bir sen kaldın herhalde :D One X al.

- - - Eklendi - - -

wp8 istersen lumia 920

papakudioflu

papakudioflu

Admin
İlk olarak ihtiyaclarini sonra da kullanim aliskanliklarini belirtmelisin. Son olarak fiyat olarak ne kadar imkanin oldugunu belirtirsen sana uygun olan bir model tavsiyesi alabilirsin. Diger turlu herkes kendine uygun olani tavsiye eder.

amcalu1

amcalu1

Üye
Htc yi tanımayan intihar etsin ben senin yerinde olsam one x+ veya lumia 920 alırdım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...