İşte alanında en iyi 25 cep telefonu!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
808 çift çekirdek mi?:kop:

CasuS_87

CasuS_87

Üye
Aslında telefon firmalarından birisi bu bilgileri göz önünde bulundurarak tüm özelliklerin bir arada olduğu bir telefon yapsa çok güzel olur :good:

• Beğen
Tepkiler: MasteLaa
MasteLaa

MasteLaa

Üye
crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
    Konu Sahibi
bunların hepsinin tek bi telefonda olması çok çok zor. Mesela en iyi kamera ve en şık telefona sahip olmak çok zor.

MasteLaa

MasteLaa

Üye
abandonware

abandonware

Üye
tekrar cihpten alıntı :zzz: bide kendi emeğinizle bişiler yazsanız; en iyi 25 telefonu siz belirleseniz ne olurki sanki.

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
    Konu Sahibi

Sensör kalın olunca normal :) ama tasarımcilar bir sey dusunur :P:

nokia :D

- - - Eklendi - - -

tekrar cihpten alıntı :zzz: bide kendi emeğinizle bişiler yazsanız; en iyi 25 telefonu siz belirleseniz ne olurki sanki.

sabah chipte dolaşırken gördüm mobilden giriyorum galeri şeklindeydi bütün resim linklerini falan ordan aldım yazıları da. En son paylaşırken resimler gözükmedi gel de resim linklerini yenile birde onunla uğraştım

El-CD

El-CD

Üye
bazıları çok saçma olmuş. İnternette one xl değil s3 , radyo ve müzikte ise beats'li one x olmalıydı

abandonware

abandonware

Üye

nokia :D

- - - Eklendi - - -

sabah chipte dolaşırken gördüm mobilden giriyorum galeri şeklindeydi bütün resim linklerini falan ordan aldım yazıları da. En son paylaşırken resimler gözükmedi gel de resim linklerini yenile birde onunla uğraştım

bu akadr uğraşacağına keşke endin belirleseydin :ehe

- - - Eklendi - - -

chip zaten böyle şeyleri haber yapmak için yapıyor :) bazı bilgiler yanlış olabilir :) (örn: 808 çift çekirdek + vsvs...)

doctorrr

doctorrr

Üye
konu için :tşk:

MoonLife01

MoonLife01

Üye
En iyi metin mesaji bb olmaliydi bence:-(

StaLKeR-190E

StaLKeR-190E

Üye
nedense o tasarimlar birtek size mükemmel geliyo

Nokia Bana Para Falan Vermiyo Telefonumu Savun Diye Ayrıca O Telefondaki Karizma Hangi Telefonda Var :D 603 700 701 808 Tasarım Bence Hiçte iyi Deil Hala 5800 Tipi Var Ama N9 Ve Lumia 900 Türkiyede Az Bulunan Telefonlar Tasarımlarıda Bence Gayet Hoş . Ayrıca Siz derken kimi kasttetin ??

- - - Eklendi - - -

Bi 190 E bide Lumia 900 Karizmasına Bitiyorum :D

amcalu1

amcalu1

Üye
One s mükemmel ah bide 16 gb olmasa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...