Telefon Tavsiyesi Yeni Telefon Alacağım Kararsızım

Sponsorlu Bağlantılar

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
    Konu Sahibi
Plus da OIS var,o zaman 6s al alın,bütçeniz de varsa 64 gb alın
Bütçem var hocam çok şükür. G3'den sonra normal 6s 64gb çok küçük gelir mi? Ois çok önemli bir özellik mi,6s plus ın şarjı çok daha fazla mı gidiyor,bir de sanırsam 6s in ekranı daha kötü plus a göre bu çok fark ediliyor mu? Sorularımın hepsini cevaplarsanız çok ama çok sevinirim. Teşekkürler.
Yok mu yanıt?

-_SEFA_-

-_SEFA_-

Üye
Bütçem var hocam çok şükür. G3'den sonra normal 6s 64gb çok küçük gelir mi? Ois çok önemli bir özellik mi,6s plus ın şarjı çok daha fazla mı gidiyor,bir de sanırsam 6s in ekranı daha kötü plus a göre bu çok fark ediliyor mu? Sorularımın hepsini cevaplarsanız çok ama çok sevinirim. Teşekkürler.
Yok mu yanıt?
sende 1520 kulanmışsın beni anlarsın. iphone 6 yada g3 ikisi de bana çok küçük geliyor. 5.7" altı ben kullanamayacağımı düşünüyorum. muhtemelen kullanmam. burda olay sende bitiyor. eline alıp denemelisin biraz,

ois çok önemli bir özellik tabii video kayıt ediyorsan. pek kullanmıyorsan çok bişey ifade etmiyor...

6s plus ın şarjı daha fazla gidiyor. buda pilin amperinin yüksek olmasından kaynaklı.
aslında w10 finale kadar de beklemenizde bence yarar var. Yolunuzu seçmekte bence faydalı olacaktır...

• Beğen
Tepkiler: Microsoft Corporation

ArMaGeDdOn_87

Üye
Yok mu yanıt?
ekran tercih meselesi,6s plus'ın tabiki şarjı daha uzun süre gider

Üst Alt