Duyuru Yeni 2016 Forum Tasarımı Tüm Detaylar ve Öneriler

Sponsorlu Bağlantılar

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Ana sayfa da forum da sadeleşmiş, güzel olmuş.
Hayırlı olsun.

• Beğen
Tepkiler: Ozan ve Buğra

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Öncelikle yeni tema/arayüz + logo dahil olmak üzere şahane olmuş çok beğendim, bunun içinde emeğine, koluna sağlık @Ozan abi. :masum:
Önerilerime gelirsek; konu içi profil bilgilerimizdeki gri yazı renginin 1-2 ton daha koyu olursa daha hoş duracağı kanaatindeyim. Zira bu şekilde soluk durmak suretiyle birlikte okunuyor ama gözümüzü de yoruyor diyebilirim.
Sonracığıma, forumun geneli açık/beyaz renk olduğu için forum/konu içi bölümler birleşik görünüme bürünmüş, en azından yan kısımları eskisi gibi biraz koyu olursa daha hoş olacaktır.
Ayrıca MaxiCep denilince akla ilk gelen şeylerden biri en azından kendi görüşüm sitenin renk ton ağırlığı genelde Mavi tonlara dayanıyordu ve resmen resmiyet kazanmıştı. He emeğine, yüreğine sağlık da bu şekilde çok sade olmuş be abi.:aklikarismis:
Forum Konu İstatistik kısmı da çok karmaşık bir hale girmiş ve okunması zor, o yüzden önceki gibi olursa daha iyi olur Ozan abi :terli:

Rütbe sistemine gelirsek, çoğunlukla cep telefonu üzerine kurulan bir site olarak yeni rütbe/rank sistemi gayet mantıklı olmuş beğendim, her ne kadar Askeri rütbe gözümde hoş görünse de şahsen yenilik olması iyi olmuş :gulumse:

Şimdilik gözlemlediklerim bu kadar, sorun/öneri vb bir şey olursa yazarım.
Bizim için verdiğin tüm emekler için Allah razı olsun, başarılarının devamını diliyorum :masum:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Ozan
Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Teşekkürler Uğurcum, tüm önerilerin üzerinden geçiyorum gün içerisinde makul olanları ve genel istekleri gerçekleştirmeye çalışıyorum. Amaç zaten size uygun bir yapı yapmak, kendi zevkimize değil. Ancak teknik avantaj/dezavantajları her zaman gözetiyoruz.

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Hocam Bence Tarayıcı Tarzı Bir Uygulama Yapıp, Bildirimleri Bu Uygulama Üzerinden Almak Daha Hoş Olurdu. Bunun Hayata Geçmesi Çok mu Zor ?

iPhone 6 İle Gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Ozan
Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Hocam Bence Tarayıcı Tarzı Bir Uygulama Yapıp, Bildirimleri Bu Uygulama Üzerinden Almak Daha Hoş Olurdu. Bunun Hayata Geçmesi Çok mu Zor ?

iPhone 6 İle Gönderildi
Hayır zaten beklediğimizi alamazsak sizi de memnun edemezsek onu düşünüyorum acikcasi yeteri kadar mobil uygulama kullanimi yok, ciddi maliyetleri var. Bakicaz :)

• Beğen
Tepkiler: . . . EmreG . . .
. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Forum Tasarımı da Çok Güzel Oldu Bence. Sadece Bildirim Olayı Eksik. Ek Olarak Bu Bildirimi Anında Telefona Gelmesini Sağlayan Bir Uygulama Olsa Daha Güzel Olur Bence.

iPhone 6 İle Gönderildi

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Teşekkürler Uğurcum, tüm önerilerin üzerinden geçiyorum gün içerisinde makul olanları ve genel istekleri gerçekleştirmeye çalışıyorum. Amaç zaten size uygun bir yapı yapmak, kendi zevkimize değil. Ancak teknik avantaj/dezavantajları her zaman gözetiyoruz.

Farkındayım abi, o yüzden olduğu kadar artık :)
Bu arada, üst konularda bildirim muhabbeti geçmişken; daha önce de söylemiştim, forumda gezinirken [f]'taki gibi tınn tarzı sesli bildirim gelme gibi bir durum hakkında konuşmuştuk, bu durum hakkında var mı bir şeyler Ozan abi?

exp_l0it

exp_l0it

Üye

Bu kisimda sorun var gibi..

GT-I9190 ile uygulamasından gönderildi.

byl82

Kapalı Hesap
Yeni tasarım güzel olmuş

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Pek beğendiğimi söyleyemeyeceğim. Bunun en temel sebebi de bu kadar çok beyazlığın gözü aşırı derecede yorması. Bunun dışında siteye şu anda aşırı göz atmadığım için eleştirebileceğim şeyler sınırlı. Geriye kalan sınırlı kısım da genel kabul görmeyecek şeyler onları dile getirmeyeceğim.
Bu arada rütbeler kalkmasaydı iyiydi.

biltek

biltek

Üye
yeni temanız çok sade ve beyaz olmuş. acaba beyaz renk yerine başka renklerde eklenebilirmi

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Şimdi nasıl arkadaşlar yazı tipi ?

• Beğen
Tepkiler: Rygebin ve BLasTeaR
Luck Star

Luck Star

Üye
Yazı tipi gayet iyi. Sanki font küçülmüş biraz, şablon kutucuklar da kenarlardan uzaklaşmış biraz. Güzel.

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Bence de Çok İyi...

iPhone 6 İle Uygulamasından Gönderildi
mesaj attığımızda solda görünen üyelik bilgilerimizin olduğu kısım enine darlaştırılmalı gibi geldi bana.
Aynen Katılıyorum @Ozan Abi.
Bu Arada Mobil Tarayıcıda Masaüstü Sürümü Çok Güzel Görünüyor :)

Rygebin

Rygebin

Üye
Böyle bir hata var sanırsam. @Ozan

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Luck Star

Luck Star

Üye
Böyle bir hata var sanırsam. @Ozan

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hata değil bence yazdığımız kalın yazıyı bir görmesekte html kodları kullanılarak oluşturulduğu için o kodlar bir çok yerde gözükür. Tapatalk uygulaması da bu kodları bildirim yerinde gösteriyor demek ki. Forumun değil bence Tapatalk'ın sorunu.

Rygebin

Rygebin

Üye
Hata değil bence yazdığımız kalın yazıyı bir görmesekte html kodları kullanılarak oluşturulduğu için o kodlar bir çok yerde gözükür. Tapatalk uygulaması da bu kodları bildirim yerinde gösteriyor demek ki. Forumun değil bence Tapatalk'ın sorunu.
Önceden gözükmüyordu. Şimdi kalın olmasa da gözüküyor. Forumun fontuyla ilgili sanırsam. Ve tabii Tapatalkla

General Mobile 4G ile uygulamasından gönderildi.

Luck Star

Luck Star

Üye
Önceden gözükmüyordu. Şimdi kalın olmasa da gözüküyor. Forumun fontuyla ilgili sanırsam. Ve tabii Tapatalkla

Sorun sende de olabilir az önce bana bildirim geldi benzer yazı tipiyle ve öyle bir sorun yoktu.

Rygebin

Rygebin

Üye
Sorun sende de olabilir az önce bana bildirim geldi benzer yazı tipiyle ve öyle bir sorun yoktu.
Maxicep uygulamasında aynı mesaj gelirken düzgün geliyor fakat tapatalkta html kodları sıralanıyor .

Üst Alt