Duyuru Yeni 2016 Forum Tasarımı Tüm Detaylar ve Öneriler

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
Hangi fontlardan rahatsızsınız genel anlamda bir rahatsızlık olursa ufaltalım ?

Öncelikle şu soruları cevaplayalım.
-Mobilde mi yoksa masaüstünde mi ziyaret ediyorsunuz ?
-Hangi konumdaki yazıların büyük olduğunu düşünüyorsunuz ? Başlıklar mı, mesaj içi yazılar mı vs.

Bilgisayardan giriyorum şu an da . Konu başlıkları çok büyük . Ama konu içine girdiğimizdeki üst başlıktan bahsetmiyorum . Açılan konuların listelendiği alandaki konu başlıklarına ayrılan alan ve fontlar çok büyük . Örnek vermem gerekirse iPhone - iOS Genel & Destek buraya girdiğimizde sıralanmış olan konu başlıklarından bahsediyorum .

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Ozan

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Önceki Tema Gibi Genel Olarak Yazı Büyüklüklerinin Küçük Olması Daha İyi Olur Bence Ozan Abi

iPhone 6 İle Uygulamasından Gönderildi

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Üyelerin çoğunluğunun fikrine göre fontlarda ufalmaya gidilebilir. Bu konuyu şimdilik gözlem altına alıyorum pekala.

• Beğen
Tepkiler: ErturkSahin ve . . . EmreG . . .
. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Eyvallah Abi

iPhone 6 İle Gönderildi

hikmet366

hikmet366

Üye
Konuya puan vererek değerlendirdi.

Yorumu:
Hayırlı olsun
Üyelerin çoğunluğunun fikrine göre fontlarda ufalmaya gidilebilir. Bu konuyu şimdilik gözlem altına alıyorum pekala.
Kendimiz belirleyebilsek ?

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Bence Şu An ki Hali İyi Gibi.

• Beğen
Hasand.

Hasand.

Üye
Bana göre rütbe sistemi değismeseydi çünkü (4G rütbesi bana göre saçma geldi) Ama herkes için hayırlı olsun

hikmet366

hikmet366

Üye
Suanki yazii fontu ve boyutu iyi bence bu durmali

• Beğen
Hasand.

Hasand.

Üye
Konuya puan vererek değerlendirdi.

Yorumu:
Eski rütbeler keşke geri gelse

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Kendimiz belirleyebilsek ?
Web sitesinin yazı büyüklüğünü kendinizin belirlemesi pek mümkün değil, bazı haber sitelerinin yaptığı gibi sadece mesaj okuma alanının fontunu anlık ufaltıp büyütme butonu koyulabilir ancak sitenin hali hazırda tüm elementlerini zaten birbiriyle uyumlu büyüklükte yapmaya çalıştık ve 12 saattir aralıksız rötuş düzenlemelere devam ediyorum. Bu tasarımda bazı elementlerin size büyük gelmesi, eski tasarımda çok ufak olmasıyla alakalı. Birkaç gün geçince yorumlarınızı tekrar merak ediyorum.

Eski rütbeler keşke geri gelse

Bana göre rütbe sistemi değismeseydi çünkü (4G rütbesi bana göre saçma geldi) Ama herkes için hayırlı olsun
Teknoloji sitesinde 11 yıldır kullanılan askeri rütbe ne kadar mantıklı geliyordu o da tartışılır.

Yenilik iyidir arkadaşlar ... :)

• Beğen
Tepkiler: Buğra
0MG90

0MG90

Üye
Sıfır reklam çok iyi olmuş, yeni forum tasarımını da sevdim açıkçası elinize sağlık gerçekten harikasınız :tebessüm: :alkis

Yazı fontları falan bence iyi durumda değiştirilmesine gerek yok ancak siyah kısımlar biraz itici görünüyor gibi. Biraz daha açık ton kullanılabilir.

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Eski rütbe sistemi daha iyiydi ama olsun yenilik de önemli. Emeğinize sağlık :oke:

kralberk13

kralberk13

Üye
masa üstünden giriyorum telefondan girmiyorum

bulut6842

bulut6842

Üye
Cok guzel olmus hemde site hizlanmis

KAYIP-ADAM

Üye
fontlar çok büyük değil mi ? gereksiz yer kaplıyorlar bunu biz ayarlayabilelim.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ve birde geniş ekranlar için destek getirseniz ve forum bütün sayfaya yayılsa daha iyi olur böle biraz kötü gözüküyor.

Ekli dosyalar

ismail

ismail

Üye
Ekran kartı kurulmamış bilgisayar ekranı gibi

• Beğen
Tepkiler: KAYIP-ADAM
Luck Star

Luck Star

Üye
Font büyük falan değil. Kutucuk alanları da ona göre yapılmış eğer font küçülürse arayüz sırıtır, boşluklar büyük yazılar küçük kalır. Bence şuan gayet güzel. Ufak tefek değişiklik olabilir ama büyük değişikliğe gerek yok bence.

Galaxy S7 Edge ile MaxiCep uygulamasından gönderildi.

• Beğen
Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Kalın yazı fontlarıyla alakalı bir düzenleme yapacağız arkadaşlar. Normalde forum kategorileri de aslında çok koyu değil ancak okunmayan konular daha kalın gösterildiği için haliyle fazla koyu görünüyor ama dediğim gibi düzenleyeceğim ilerleyen saatlerde.

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Güzel çalışma olmuş çok iyi görünüyor

Üst Alt