Xperience™ Final! v2.0 RM-356|5800 Stabil Sürüm

Sponsorlu Bağlantılar

ModderFurkan

Üye
    Konu Sahibi
sorunları giderdim.şimdi konuyu güncelliyorum :oke: kardeşim benim msn'de sorun var. :) kusura bakma giremedim :S

biraz sonra xperience v2.0 yayında!

bLnmz

bLnmz

Üye
Tamam kardeşim problem yok.Ne zaman ayarlayabilirsen o zaman eklersin.
Beklemedeyim.

ModderFurkan

Üye
    Konu Sahibi
xperience v2 yayında arkadaşlar :oke:

stability

Üye
kardeş helal olsun eline sağlık yorumsuz yani 10 numara yazılım eline sağlık indiriyorum final sürümünü şimdi

ModderFurkan

Üye
    Konu Sahibi
yorumun için teşekkürler :)

PriZm

PriZm

Üye
CFW lere devam...:oke:

ModderFurkan

Üye
    Konu Sahibi
:oke:

dahiİ

Üye
beklediğimize değmiş furkan kardeş eline sağlık on numara olmuş.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Çok güzel olmuş, eline sağlık. 5800'ım yok ancak yinede indirdim. 5230 için portlamayı düşünüyorum.

emr-erock

emr-erock

Üye
Rambo adam izin vermiyor.böyle bişey yapıpda paylaşma lütfen.çok istiyorsan furkanla özel irtibata geç.ikna edersen ozaman yaparsın...

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Rambo adam izin vermiyor.böyle bişey yapıpda paylaşma lütfen.çok istiyorsan furkanla özel irtibata geç.ikna edersen ozaman yaparsın...

Paylaşmayacaktım zaten. Kendim için portlamayı düşünüyordum. Arşivime aldım sadece.

xperienc

Üye
rambo ben furkan.kendin için yap ama lütfen paylaşma :S

arkadaşlar haklı olduğumuz bi konuda haksız düştüğüm ve banlandığım için sorularınıza buradan cevap vereceğim :oke:

PriZm

PriZm

Üye
furkan ceza almış...:|

xperienc

Üye
evet modderfurkan profilimi banladılar ama xperienc profilinden destek vereceğim :oke:

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
rambo ben furkan.kendin için yap ama lütfen paylaşma :S

arkadaşlar haklı olduğumuz bi konuda haksız düştüğüm ve banlandığım için sorularınıza buradan cevap vereceğim :oke:

Kesinlikle paylaşmam emin olabilirsin, sözüm sözdür ;) Elimde bulunan 5800 cfw lernin arasına kattım. İlerde bunları 5230 için portlamayı düşünüyorum, e bu cfw de çok iyi duruyor, indireyim dedim :D

xperienc

Üye
:oke: port edebilirsen yorum atmayı unutma :ehe:

bLnmz

bLnmz

Üye
Arkadaşlar.Kesinlikle önerimdir.Mükemmel bir yazılım olmuş.Ellerine sağlık Furkan.
Telefon hızlı+T9'da ve mesaj yazmada sorun yok.Süper ötesi :)

memoli79

memoli79

Üye
emek ve paylaşım için teşekkürler indirdim kurulumdan sonra ekran görüntülerini paylaşırım.

memoli79

memoli79

Üye
çok güzel harika olmuş resim ekleyemedim ama uğraşıyorum herşey güzel ancak sadece benim hoşuma gitmeyen ki başkaları çok hoşlanıyor olabilir (lütfen olumsuz eleştiri olarak almayın) ev ekranında yazı karakterinin küçük olması onun dışında hız görsellik stabize mükemmel tekrar teşekkürler

xperienc

Üye
arkadaşlar yorumlar için teşekkürler :oke: güle güle kullanın

Font büyüklüğünü ayarlar>telefon>ekran>yazı tipinden ayarlayabilirsiniz:oke:

Üst Alt