Karşılaştırma Xperia SP Vs Moto G Vs Lumia 820 :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
Doğru haklısınız o zaman SP alın :good:

Teşekkürler :) 5gb yetermi ? oyun için mecbur 3-4 oyun yükleyip onları bitirip yeniden oyun yükleyecceğim onun dışında birde yukarıda verdiğim inceleme videosunda ekranında siyah kötü gözüküyor diyorlar en iyisi gidip kendim inceleyeceğim :) ama 1-2 hafta içinde anca giderim bu fiyata sanırım en iyi tercih xperia sp

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
Teşekkürler :) 5gb yetermi ? oyun için mecbur 3-4 oyun yükleyip onları bitirip yeniden oyun yükleyecceğim onun dışında birde yukarıda verdiğim inceleme videosunda ekranında siyah kötü gözüküyor diyorlar en iyisi gidip kendim inceleyeceğim :) ama 1-2 hafta içinde anca giderim bu fiyata sanırım en iyi tercih xperia sp
Eğer silip silip yüklerseniz yeter diye düşünüyorum. Bu fiyata SP almalısınız.Ama kesin elinize alıp bir inceleyin derim.

• Beğen
Tepkiler: KinG CrazY
GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye

Hayır bu fiyata en iyi tercih Nexus 4 ama onun da şarj sorunu var. :D SP al geç. Pişman olmazsın inşallah.

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
nexus 4 kamera olarak kötü bir de bulamadım ki nexus 4 ü bir teknosa da var o da 950 tl :D ben internetten almayacağım Arkadaşlar yardımlarınız için gerçekten Teşekkür ederim Allah razı olsun sizden :) minnettarım size :D bu forumda herkese 1 cevap yazacağınıza 1 kuruş atsaydınız milyoner olmuştunuz :D

• Beğen
Tepkiler: GuiTaRisT111
orxan_92

orxan_92

Üye
Root yapmassanda 3-4 oyunu bitirip silip yuklersin zaten 15-20 oyunu oynadikca insan sikiliyor) isdemessen root yap isdedigin zaman rootu geri ala bilersin,şunu söyleyim spnin ekrani dişinda o fiyata olan rakiplerinnen daha iyi bi cihaz

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
Root yapmassanda 3-4 oyunu bitirip silip yuklersin zaten 15-20 oyunu oynadikca insan sikiliyor) isdemessen root yap isdedigin zaman rootu geri ala bilersin,şunu söyleyim spnin ekrani dişinda o fiyata olan rakiplerinnen daha iyi bi cihaz

siz hiç bir sorun yaşamadınız demi malzeme olsun yazılım olsun bir de kaç aydır kullanıyorsunuz ?

orxan_92

orxan_92

Üye
6 ay belkide daha uzun suredir kullaniyorum.yanliş kernel flashlayib cihazi bozmuştum ama bu benim suçum) cihazda bir sorun olmadi şimdiye kadar,memnun olmadigim şeyi internet paketini cabuk bitiriyor bide ön kamera normal olarak zayıf cekiyor

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar şu videoyu izledim gerçekten böylemidir sizce ?
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Invoke

Invoke

Üye
çok komik la :Dama adam haklı biraz.araya avea'yı da katıyor. :Dbiraz da boş konuşuyor.
Arayüzü kutuluymuş. android kullanıyorsun, launcherı değiştir madem beğenmiyorsan.
Yan tarafı soyuluyor diyor, s3 alın diyor. ben daha badanası akmayan galaxy s3 görmedim.
telefonun tarayıcısı yok diyor, bulamadım diyor. İçinde chrome yüklü geliyor zaten. Adamlar böyle yapmış. Sony tarayıcı mı yayınlasın? Önceden aosp tarayıcı olurdu. Uzun zamandır chrome oluyor çoğu cihazda.
S3'ün arayüzü iyi dedi. Nesi iyi bir kaç ay sonra kasacak. walkman var, album var mis gibi uygulamalar hala s3 diyor adam.
Kamerası kötüymüş aynı fiyata s3 daha iyi çekiyormuş. Bir kere şu bir gerçek samsungda yeşiller daha yeşil maviler daha mavi çeker. öyle ayar yapıyorlar, gidin bir çimen çekin daha yeşil göreceksiniz, çıplak gözünüzlü baktığınıza göre. Ama zaten daha sp kamerası öyle matah bir kamera değil.

Hadi garanti sorununu çözmemiş oralara lafım yok. Ahizesi bozuksa tamam ama o kadar boş laf gelince asıl şikayetlerin arkasından baştaki şikayetlerin inandırıcılığı gitti bende açıkcası.alttaki yorumlara bakın:

Aldım, kullanıyorum, memnunum. Bu adam yalan söylüyor diyen bir sürü adam var.

-----

Ama komik diksiyonu var. 13 dk dinledim. :D

• Beğen
GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Eleman iyi ki Lumia 920 kullanmamış, 156 gram telefona tuğla diyorsa 185 e ne derdi acaba? :)

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic ve KinG CrazY
Invoke

Invoke

Üye
Güldüm ya :D

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
çok komik la :Dama adam haklı biraz.araya avea'yı da katıyor. :Dbiraz da boş konuşuyor.
Arayüzü kutuluymuş. android kullanıyorsun, launcherı değiştir madem beğenmiyorsan.
Yan tarafı soyuluyor diyor, s3 alın diyor. ben daha badanası akmayan galaxy s3 görmedim.
telefonun tarayıcısı yok diyor, bulamadım diyor. İçinde chrome yüklü geliyor zaten. Adamlar böyle yapmış. Sony tarayıcı mı yayınlasın? Önceden aosp tarayıcı olurdu. Uzun zamandır chrome oluyor çoğu cihazda.
S3'ün arayüzü iyi dedi. Nesi iyi bir kaç ay sonra kasacak. walkman var, album var mis gibi uygulamalar hala s3 diyor adam.
Kamerası kötüymüş aynı fiyata s3 daha iyi çekiyormuş. Bir kere şu bir gerçek samsungda yeşiller daha yeşil maviler daha mavi çeker. öyle ayar yapıyorlar, gidin bir çimen çekin daha yeşil göreceksiniz, çıplak gözünüzlü baktığınıza göre. Ama zaten daha sp kamerası öyle matah bir kamera değil.

Hadi garanti sorununu çözmemiş oralara lafım yok. Ahizesi bozuksa tamam ama o kadar boş laf gelince asıl şikayetlerin arkasından baştaki şikayetlerin inandırıcılığı gitti bende açıkcası.alttaki yorumlara bakın:

Aldım, kullanıyorum, memnunum. Bu adam yalan söylüyor diyen bir sürü adam var.

-----

Ama komik diksiyonu var. 13 dk dinledim. :D

aynen çok abartmış :D ben ahize sorununu sola'da görmüştüm bence normal 1-2 hafta garanti bekletebilir sizce gerçekten şaka gibi bir videomu yoksa adam haklımı diyorsunuz :D

Invoke

Invoke

Üye
şaka gibi video tabi. :D

ahize sorunu varsa garanti halleder, halletmezse o zaman adam haklı olur. Ben zaten baştan öyle diye düşünmüştüm ama sonra baktım zaman geçtikçe cıvıtıyor. :D

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
şaka gibi video tabi. :D

ahize sorunu varsa garanti halleder, halletmezse o zaman adam haklı olur. Ben zaten baştan öyle diye düşünmüştüm ama sonra baktım zaman geçtikçe cıvıtıyor. :D

adam videoda diyorki kimsenin eline vermedim telefonumu hiç düşürmedim çok dikkat ettim diyor allta bi tane adam telefonu kötülüyorsun diye yorum atmış ve videoyu yapan adamda telefonu çok düşürdüm gerçekten kaliteli hiç sorun olmadı gibi bir yorum yapmış :D

caps6

caps6

Üye
videodaki garanti konusunda haklı yazılım güncelleme yapıp standart cevap veriyorlar xperia s in garantisinin bitimine 2 ay kala ısınma,oyun ve uygulamalarda takılma atma sebebiyle göndermiştim sadece yazılım güncellemişler zaten ben en son yazılımı yüklemiştim neyi güncelledilerse artık aynı sorunlar devam ediyordu birde servis süreci uzun sürüyor
kendim başka bir rom yükledim hiçbir sorun kalmadı ısınma,takılma sorunu kalmadı garantinin süresi fazla ve uğraşacak zamanım olsa uğraşırdım menüde kutular olması felan sorun değil s3 görünümlü rom da yükleniyor

• Beğen
dayannight

dayannight

Üye
videodaki garanti konusunda haklı yazılım güncelleme yapıp standart cevap veriyorlar xperia s in garantisinin bitimine 2 ay kala ısınma,oyun ve uygulamalarda takılma atma sebebiyle göndermiştim sadece yazılım güncellemişler zaten ben en son yazılımı yüklemiştim neyi güncelledilerse artık aynı sorunlar devam ediyordu birde servis süreci uzun sürüyor
kendim başka bir rom yükledim hiçbir sorun kalmadı ısınma,takılma sorunu kalmadı garantinin süresi fazla ve uğraşacak zamanım olsa uğraşırdım menüde kutular olması felan sorun değil s3 görünümlü rom da yükleniyor
sony servisi yavaş çalışıyor ve geç cevap veriyor güncelleme sonrası yavaşlama olabiliyor aslında telefonun ram,hafızası,işlemcisi iyi başka rom yükleyince telefon hızlanıyor hiçbir kasma ve ısınma sorunu olmuyorvideo ve yorumlarında iphone4 ile sp kıyaslaması yapmış arada fiyat farkı var

• Beğen
Tepkiler: KinG CrazY ve caps6

gorkem2239

Üye
al sp gitsni kardeşim ben siparişi verdim goldda :) 16 lıkta hafıza kartı alcam devamm :)

• Beğen
@Safak

@Safak

Üye
Symbian bırakıyonmu ne aman Allahım what is your name ?

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
Symbian bırakıyonmu ne aman Allahım what is your name ?

bırakıyorum ama benim 5800 arkadaşımın s3 ten daha hızlı rehbere giriyor :D my name is Tolga :D
al sp gitsni kardeşim ben siparişi verdim goldda :) 16 lıkta hafıza kartı alcam devamm :)

kardeşim şimdi gördüm gold daki sp ler ithalat telefonlarmış yani normal sony garantisi yokmuş heraldemoto g kullanıcı kulubüne baktım ahizede sorun,bazen durduk yere şarj bitip kapanma gibi gibi bir sürü kronik sorun varmış moto g den vazgeçtim şimdi wp8 li telefon alırım yada şimdi araştırıyorum bakalım başka güzel telefon varmı

• Beğen
Tepkiler: @Safak
GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Oyun seviyor ve oynuyorsan bulaşmanı daha tavsiye etmem Windows Phone a. Daha olmadı oyun konusunda. Uygulamalarda da olmak üzere. Güzel sistem, kullanım rahat. 8.1 ile iyice adama döndü ama market hala zayıf. 700 tl civarına alacaksın pişman olacaksın sonra.

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt