Karşılaştırma Xperia SP Vs Moto G Vs Lumia 820 :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
orxan_92

orxan_92

Üye
Sen şimdi bir ruyaya gore hayatini karartma) tabikide zevk meselesi ama bence windows phone cihazlar cok sıkıcı,cihazlarda menu delinen bir şey yok,magaza desen zaten en dandik oyunlar bile ucretli,android daha guzel bence her oyunu ucretsiz bula bilirsin,cihazdan sıkıldıkda rom falan flashlayıb romu değiştire biliyorsun .sen bilirsin ama android 1 numara)

• Beğen
Tepkiler: KinG CrazY

orxan_92

orxan_92

Üye
Sen geç androide yakında real racing 4 asphalt9 oynarsın))

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
WP'da Subway Surfers var zaten. Real Racing 3 ise yok, 2 var.

mağaza dışından oyun yükleyebiliyomuyuz yani paralı olan bir uygulamayı ücretsiz bir şekilde kullanabiliyomuyuz sende l620 kullanıyosun wp8 tavsiye edermisin ?
Sen geç androide yakında real racing 4 asphalt9 oynarsın))

haftaya gidip inceleyeceğim belkide sp bana yeterde artar bilmiyorum ama yinede nokia lumia daki hız,kamera ya aklım takılıyor belkide wp8 hoşuma gider yada sıkıcı gelir gidip inceleyeceğim :D ama o sp deki alttaki led ler çok hoşuma gidiyor :) ve sp nin kamerası da çok iyi sadece diğer forumlarda sp kasıyor takılıyor diye konu açanlar var o konuları gördükçe telefondan soğuyorum

zgonacy

Üye
Android 4.4 den sonra hafıza kartına taşıma olayı kalktı diye biliyorum. Ancak root ile olabilir

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi

zgonacy

Üye
yorumunuz için teşekkürler :) yani 4.3 te program ile atabiliyomuyuz ?
valla emin değilim hocam android 2.3 ten direkt olarak 4.4 e geçiş yaptım ben. Hafıza kartına taşıyamama olayı gerçekten çok kötü bir durum. 32 gb hafıza kartım var boşa gidiyor resmen.

• Beğen
GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
mağaza dışından oyun yükleyebiliyomuyuz yani paralı olan bir uygulamayı ücretsiz bir şekilde kullanabiliyomuyuz sende l620 kullanıyosun wp8 tavsiye edermisin ?

haftaya gidip inceleyeceğim belkide sp bana yeterde artar bilmiyorum ama yinede nokia lumia daki hız,kamera ya aklım takılıyor belkide wp8 hoşuma gider yada sıkıcı gelir gidip inceleyeceğim :D ama o sp deki alttaki led ler çok hoşuma gidiyor :) ve sp nin kamerası da çok iyi sadece diğer forumlarda sp kasıyor takılıyor diye konu açanlar var o konuları gördükçe telefondan soğuyorum

Cihazı unlock edersen sınırlı sayıda ücretli oyunu yükleyebilirsin.

WP kesinlikle tavsiye ederim. Birçok eksiği giderildi ve giderilmeye devam ediyor. Alacaksan 925 ya da 1320 al. 512MB RAMli model alma sakın.

• Beğen
orxan_92

orxan_92

Üye
Programla falan zaten uygulamalari sd karta taşimak oluyor..karar senin ben önerimi yaptim)

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
şimdi sp nin bir inceleme videosunu izledim resmen telefondan soğudum ekranı soluk 8gb hafıza bana yetmez çünkü ben yaklaşık 10 oyun yükleyeceğim şimdi ciddi ciddi moto g yada bir wp8 düşünüyorum

orxan_92

orxan_92

Üye
Root gerek

• Beğen
Tepkiler: KinG CrazY ve zgonacy
orxan_92

orxan_92

Üye
şimdi sp nin bir inceleme videosunu izledim resmen telefondan soğudum ekranı soluk 8gb hafıza bana yetmez çünkü ben yaklaşık 10 oyun yükleyeceğim şimdi ciddi ciddi moto g yada bir wp8 düşünüyorum
Ekranina bişey diyemem mukemmel degil cok kotude degil normal bi ekran soluk falan anlamiyorum zaten sen git bi eline al bak..oyun oynamayi seviyorsan zaten wp8i listeden cikar ve sp daha iyi oyun konusunda moto g-den..1gb ram,adreno 320 her turlu oyunda goturur seni kasma falan olmaz..8gb evet ama sd kart ne icin?? Moto gde sd kart desteginin olmadiyini biliyorum.

orxan_92

orxan_92

Üye
anladım hocam peki rootlu hangi uygulama ile hafıza kartına taşıyabiliriz?
Sen root yap zaten o program falan kolay googlede ara bulursun ben silmişim programi ismide aklimda degil

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
Ekranina bişey diyemem mukemmel degil cok kotude degil normal bi ekran soluk falan anlamiyorum zaten sen git bi eline al bak..oyun oynamayi seviyorsan zaten wp8i listeden cikar ve sp daha iyi oyun konusunda moto g-den..1gb ram,adreno 320 her turlu oyunda goturur seni kasma falan olmaz..8gb evet ama sd kart ne icin?? Moto gde sd kart desteginin olmadiyini biliyorum.

ama root olmadan dahili hafıza bana yetmez çünkü yüklediğim oyunlar dahili hafızaya gidiyor ve banada 5gb kadar hafıza kalıyo bir asphlat 8 1.5 gb 2-3 oyun yükledinmi dahili hafıza bitiyor eğer oyunların yarısı bile hafıza kartına atıalbiliyosa benim için çok iyi olur bu arada izlediğim video bu tabi adam orda 1200 tl fiyatıyla konuşmuş 900 tl ye bu telefon candır can :D
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

orxan_92

orxan_92

Üye
Root yaparsin işte ne sorun olurki

• Beğen
GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
Motorola Moto G 4G versiyonu çıktı SD kart desteği var. Türkiye'ye gelir mi bilmem ama gelirse 750-800 lira arasında rakipsiz olur. Haberin olsun.

• Beğen
Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
SP alabilirsiniz. Ama WP'yi de tavsiye ederim. 1320 aldınız mı 2 gün bataryayı götürenler var çok fazla gidiyor yani. 1320 alın rahatınıza bakın derim.

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
Root yaparsin işte ne sorun olurki

ilk kez android telefon alacağım şimdi rootlarsam garanti dışı falan kalıyormuş onunla uğraşamam :D ama sanırım sp alacağım özellikle şu videoyu izledikten sonra

Motorola Moto G 4G versiyonu çıktı SD kart desteği var. Türkiye'ye gelir mi bilmem ama gelirse 750-800 lira arasında rakipsiz olur. Haberin olsun.

benim en fazla 1 ay içinde telefon almam gerek sd kart benim için fazla önemli değil çünkü telefona sadece 200 tane müzik atarım biter belki biraz duvar kağıdı yani 1-2 gb kullanırım onun dışında full oyun yüklerim
SP alabilirsiniz. Ama WP'yi de tavsiye ederim. 1320 aldınız mı 2 gün bataryayı götürenler var çok fazla gidiyor yani. 1320 alın rahatınıza bakın derim.

batarya önemi değil benim için çünkü genelde evde oluyorum günlük 4-5 saat dışarda oluyorum o saatler içinde telefonla uğraşmaya vaktim bile olmuyor ve 1320 çok büyük tablet gibi :D ama yinede yorumunuz için teşekkür ederim bu fiyata güzel wp bulamadımki 820 ve 920 eskidi diğer telefonların rami düşük 925 falanda çok pahalı

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
ilk kez android telefon alacağım şimdi rootlarsam garanti dışı falan kalıyormuş onunla uğraşamam :D ama sanırım sp alacağım özellikle şu videoyu izledikten sonra

benim en fazla 1 ay içinde telefon almam gerek sd kart benim için fazla önemli değil çünkü telefona sadece 200 tane müzik atarım biter belki biraz duvar kağıdı yani 1-2 gb kullanırım onun dışında fu ll oyun yüklerim

batarya önemi değil benim için çünkü genelde evde oluyorum günlük 4-5 saat dışarda oluyorum o saatler içinde telefonla uğraşmaya vaktim bile olmuyor ve 1320 çok büyük tablet gibi :D ama yinede yorumunuz için teşekkür ederim bu fiyata güzel wp bulamadımki 820 ve 920 eskidi diğer telefonların rami düşük 925 falanda çok pahalı
Doğru haklısınız o zaman SP alın :good:

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt