Wonder'dan S3 Mini'ye geçiş

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ziya Aygün

Ziya Aygün

Üye
    Konu Sahibi
Wonder'dan S3 Mini'ye geçiş
Arkadaşlar şuan kullandığım ilk Android telefon Galaxy Wonder. 3 aydır kullanıyorum ve çoğu şeyi bunda öğrendim çözdüm diyebilirim. Çok beğendiğim bir telefon oldu, işlemci falan süper kasma yok denecek kadar az telefonda. Ama tabi kendini kaptırınca 2gb ve 512 ram ayrıyetten de 2.3 Gingerbread( böyle mi yazıyoduk :D ) yetmiyor. Bunu satıp yakında S3Mini almayı düşünüyorum. Bi iki sorum var deneyimli arkadaşlarımızdan.
-Daha önce S3 Mini kullanan varsa memnun mu, önerileri nedir ? Mesela Jelly Bean nasıl, 800 küsür ram yeterli mi gibi..
-Son olarak ise Wonder'ın ikinci el piyasası nedir. Telefonda tek bir çizik yok, rom root yok garanti devam ediyor her şeyi sağlam sıfır gibi.
Teşekkürler.

kuralsiz9

Üye
2. Eli bilmem ama S3 mini kullandım arkadaşda klasik samsung gibi geldi ve Sony xperia P aldım çok memnunum görüntü kalitesi çok iyi.Tek sorun batarja fakat s3 mini arasında 200 mah lık bi fark var o kadar.Önerim Xperia P hızlıal.com da 850 TL

Kerim.

Kerim.

Üye
İkinci el wonder 500-450 falan.

Ziya Aygün

Ziya Aygün

Üye
    Konu Sahibi
Alternatif telefon düşünmüyorum S3 Mini ideal bana göre :)
500 liraya satmayı düşünüyorum ben de telefonu, bakalım, 400 de ekleyip 900e alırım yakında inşallah.
Telefonu kullanan arkadaşlardan fikir almak istiyorum.

skywalker06

skywalker06

Üye
S3 miniyi bende arkdaşımda baktım güzel cihaz ekranda piksel sayılması olayı falan tamamen yalan ben 3-4aydır ace 2 kullanıyorum ace 2nin işlemci ram ve işletim sistemi olarak daha gelişmişini yapmış adamlar fiyatına göre gayet iyi Wonderdan sonra sana 2yıl götürecek bir telefon olur s3 mini

nsren

nsren

Üye
wonder dan s3 miniye geçmiş biri olarak söylüyorum HİÇ DURMA :-) :-)

Ziya Aygün

Ziya Aygün

Üye
    Konu Sahibi
Biraz daha ayrıntı verir misiniz, mesela güncelleme alıyor mu ? Son Android versyonu kaç.
Bildiğim kadarı ile 4.1 ile geliyor. Oyun kurulumunda gayet bilgiliyim kendimce. Uyumsuzluk sorunları yoktur umarım.
Ram Android kullanımı dışında bize kaç kalıyor. İşlemci 2 çekirdek diyor 1ghzden.
Ancak her oyunda çift çekirdek aktif olacak mı, Wonderdaki 1.4ü aramam umarım.
Herkese teşekkürler :)

AndroTürk

Üye
Dostum Xperia serisini bir incele derim sadece S3 Miniye odaklı kalma :)

Ziya Aygün

Ziya Aygün

Üye
    Konu Sahibi
Baktım bakmasına da, alışık olduğun Samsung'da devam etmek istiyorum :)
Var mı fikri olan ?

legolas29

legolas29

Üye
Sony al kalite farkini gor.

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Fikri olan benim arkadaşım s3 mini kullanıcılar kulübü var orda gerekli bilgiler var telefon gayet güzel

Android Police

Android Police

Üye
bence wonder dan s3miniye geçme wonderdan s3e geç :ehe

caglar b

caglar b

Üye
s3 mini iyidir ama 2.el s2 dahada iyidir

Android Police

Android Police

Üye
2.el alcaksan dikkatli al bi arkadaş vardı geçende 2.el s2 almış dokunmatiği iki gün sonra bozulmuş diyordu konu açmıştı yardım ettik neyse ki düzeldi iyice araştır felan yani

Ziya Aygün

Ziya Aygün

Üye
    Konu Sahibi
İkinci el yok kafamda, güncel olmasından dolayı S3 Mini tercihimdir :)

Fotistox

Fotistox

Üye
S3 Mini'de Flash desteği yok. İyi düşün derim. Bence Xperia serisine göz atman oldukça mantıklı.

uguro

uguro

Üye
S3 Mini Kullanıcısıyım Gayet Memnunum :) Rami gayet yeterli kastığı oyun program vs. görmedim ancak telefon hafızası 4 gb kadar kullanıma açık ve onada ancak sağlam 3-2 oyun yükleniyor S3 miniler için garanti root ta çıkmadı daha Jelly beam güzel kullanışlı ama bazı sorunları var umarım güncellemelerle giderilir .

enterneoll

enterneoll

Üye
S3 mini al Wonderla arasındaki farkı hisset :)

Android Police

Android Police

Üye
S3 Mini'de Flash desteği yok. İyi düşün derim. Bence Xperia serisine göz atman oldukça mantıklı.

forumda 4.1.2 sürümü için flash player var ayrıca dolphin veya puffin browser gibi tarayıcılar aracılığıyla flash player sorunu kalkıyor s3mini gayet iyi bir telefon oyun performansının da iyi olduğunu düşünüyorum bence al

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt