Satılık - Replika GALAXY S5,( Yeni Seri ) S4, ( Yeni Seri ) Note3, S3 Özellikleri, Fiyatları, Resimleri ---

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hasankaratas1

hasankaratas1

Üye
    Konu Sahibi
- Replika GALAXY S5,( Yeni Seri ) S4, ( Yeni Seri ) Note3, S3 Özellikleri, Fiyatları, Resimleri ---
Arkadaşlar Bilindiği gibi Samsung Galaxy Replika Serileri bire bir olanlar olduğu gibi farklı Kalitede olanlarıda mevcut. Ben bilinçlenmeniz içinve aklınızda soru işaretleri varsa Samsung Galaxy Korelere ait, kendi yüklediğim Resimleri, Özelliklerini ve fiyatları paylaşıyorum. eğer aklınıza Takılan veya sormak istediğiniz sorularınız olursa, Aramaktan veya mail göndermekten sakın çekinmeyin. unutmadan Kargo gönderileri Bize ait olup, Ürün Kontrol edilebilir olarak gönderiyoruz yani korgoyu teslim almadan önce kutusunu açıp, telefonu inceler ve Ödemenizi öyle yaparsınız. Dediğim gibi aklınızda sormak istediğiniz ne varsa sormaktan sakın çekinmeyin. Telefonlar Tüm Apk. uzantılı ( Samsung Application ) uzantılı tüm programları, SamsungApp ve Google PlayStore'dan indirdiğiniz tüm uygulamalar ile Google Earth apk. uzantılı Dosyasını indirip Dünyayı Sokak sokak, Cadde Cadde gezebiliyorsunuz. Bunu Zaten Resimlerimdede Görebilirsiniz. Bu gibi Android işletim sistemli Telefonları zaten Telefondan Çok bilgisayar gibi Kullanıyorsunuz. Ben Kısaca aşağıda Telefonlarımızın hem Fiyatlarını, Hem Özelliklerini Hemde Resimlerini Paylaşıyorum, inceleyebilirsiniz... Ayrıca Batarya, Ekran, dış Dokunmatik Camları mevcuttur,

Resim Link'im

Samsung Galaxy Kore Replikalarımın Özellikleri

2 Kalitedir Lütfen Dikkat Edin. Unutmadan S5'leriminin 1. Kalitesi Samsung Exynos işlemcili ( MTK'yı Kötülemiyorum ) Bunu Zaten Cpu-Z veya İdefenderde Resimlerimdede Paylaştım

Samsung Galaxy - S5 - - ( QUARD Core ) 4+2 Octa Core ve Samsung Exynos 2.6 GHz ve 3000 Mhz işlemci Hızı, Android 4.4.2'dir. Ekranı 5.1 ınc ve HD ses çıkışlıdır. 1.5GB Ram var ama 3gb Ram Gösterir. Düşünürsek Face 38Mb'lık yere sahip, Viber 19MB WhatsApp 22MB ve birçok uygulama yükleyebilirsiniz. Yani Diyeceğim Ram Kapasitesi Güzel.
8Mp Kamera ve hemen Altında yardımcı 2. Kamerası var, Parlak Flashlı 1080x1920 Pixel Ekran Çözünürlüğü, 3200 Miliamper Batarya Depolama Kapasiteli. Parmak izi Okuma ve Sesli Konuşma Ekran Kilidi Dahil 8 Farklı Şifre Seçeneği var.
Her Yöne El temassız Ekran Sönsörleri, Video Sensörleri, Akıllı Ekran Kaydırma ( Unutmadan Jelly Bean değil bir Tık üstü KitKat Android Versiyonludur ) Menüde Çoklu Pencere açma ve Rehberinizde ismi olmayan ama Gelen Aramalarda Kimin aradığını ismine Kadar Görebilirsiniz. Aksesuarlarınıda Orjınal Gönderiyorumki Telefonunuza Hakkını verin ---- ( 500 TL ) 1. Kalite ( Kesinlikle Tavsiyemdir )

Samsung Galaxy - S5 - - ( Dual Core ) Çift Çekirdek ( işlemci Hızlarını ve MTK'mı Exynos'mu daha Test edemedim ) HD ses çıkışlı 1GB Ram Gösterir ve tam'da 1 GB Ram var. 8Mp Kamera ve bu Seriminde Arka Kamerasının hemen Altında yardımcı 2. Kamera var 1080x1920 Pixel Ekran Çözünürlüğü,
Her Yöne El temassız Ekran Sönsörleri, Video Sensörleri, Akıllı Ekran Kaydırma ) ---- ( 450 TL ) Bunada 2. Kalite Yazamıyorum :))

Samsung Galaxy Note 3 ( QUARD Core ) DÖRT Çekirdek Android 4.4. 16GB Dahili Hafıza, 1.5 GB Ram vardır ama 2GB Ram Gösterir, Yüz Tanıma
Hareket Sensörü, Akıllı Video Göz Sensörü, El Temassız Sensörleri, 5 megapixel Arka Kemara, Ön Kamera, 5,7 inc Ekran, Kalem, Bas Konuş Kulaklığı, 3200mAH Batarya Kapasitesi Taşınabilir Modem, 1080x1920 Pixel Ekran Çözünürlüğü ( Kendi Hattından Diğer Telefonlara Kablosuz Olarak İnternet Verebilme ) GPS, Wı-Fı --- ( 500 TL ) 1. Kalite ( Akseuarları 1 Adet Yedek Batarya 3200 miliAmper, S-Pen Kalemi, Orjınal Bas-Konuş Kulaklığı, Orjınal Şarj Cihazı ve Usb Data Kablosu, Ekran Film'i ) ( Bu'da Tavsiyemdir )

Samsung Galaxy Note 3 ( Dual Core ) Çift Çekirdek Android 4.4. 16GB Dahili Hafıza, 2GB Ram gösterir ama 512MB Ram'lidir. Yüz Tanıma Hareket Sensörü, Akıllı Video Göz Sensörü, El Temassız Sensörleri, 5 megapixel Arka Kemara, Ön Kamera, 5,5 inc Ekran, Kalem, Bas Konuş Kulaklığı, 3200mAH Batarya Kapasitesi, Taşınabilir Modem( Kendi Hattından Diğer Telefonlara Kablosuz Olarak İnternet Verebilme ) GPS, Wı-Fı --- ( 380 TL ) 2. Kalite

Samsung Galaxy S4 ( Android 4.2.2 ) Made by SAMSUNG. 4G'li Dört Çekirdek,( Quard Core ) 8mp. Arka Kamera, 2gb Ram gösterir ama 1 Ram'lidir. 5'' Ekran 10 GB Dahili Hafıza, Temassız Ekran Aşağı, Yukarı Kontrollü, 1080x1920 Pixel Ekran Çözünürlüğü ve HD Ses Çıkışlı, 4G Destekli, Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera vs. Air Gesture ( El temassız Hava Sensörü, Yüz Tanıma Ekran Kilidi ) ---- ( 450 TL ) 1. Kalite ( Akseuarları 1 Adet Yedek Batarya 2600 miliAmper, Orjınal Bas-Konuş Kulaklığı, Orjınal Şarj Cihazı ve Usb Data Kablosu, Ekran Film'i )

Samsung Galaxy S4 ( Android 4.2.2 ) KORE. Çift Çekirdek, ( Dual Core ) 5mp. Arka Kamera, 1gb Ram Gösterir 512MB Ram'li, 1gb Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera vs. ---- ( 340 TL ) 2. Kalite

Samsung Galaxy S4 MINI ( Android 4.2.2 ) Made by SAMSUNG. Çift Çekirdek, 8mp. Arka Kamera, 512MB Ram'li ama 2gb Gösterir, 4,3'' Ekran, 10gb Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera vs. Air Gesture ( El temassız Hava Sensörü, Yüz Tanıma Ekran Kilidi ) ---- ( 320 TL ) 1. Kalite

Samsung S4 MİNİ KORE ( Android 4.1.9 ) 512 MB Ram 1GB Dahili Hafıza, Çift Çekirdek ( Dual Core ) 5 mp Arka Kamera ( Bu S4 mini Serisinde El sensörü Yok ) ( 250 TL ) 2. Kalite

Samsung Galaxy S3 ( ANDROID 4.1.9 ) VIETNAM. Çift Çekirdek, 5mp. Arka Kamera, 512mb Ram, 500mb Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera, Yüz Tanıma Ekran Kilidi vs. ---- ( 390 TL ) 1. Kalite

Samsung Galaxy S3 ( ANDROID 4.1.9 ) KORE. Çift Çekirdek, 5mp. Arka Kamera, 512mb Ram, 500mb Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps Ön Kamera vs. ---- ( 340 TL ) 2. Kalite

Dediğim gibi Kargo Kontrollü Gönderiyoruz, Ödeme Yapmadan Önce Kargoyu Açıp, Telefonu incelersiniz ve Öyle Teslim alırsınız, Soru Sormak isterseniz veya aklınız karıştıysa Sormak istediğiniz Şeyler Varsa aramaktan veya mail Göndermekten Sakın Çekineyin,
Replika Telefon Satışı ile ilgilendiğim için, aklınızı bulandıran şeyler varsa yardımcı olmak isterim arkadaşlar. Ettiğim 4G'li S4, ve Note3'ü Alın Derim. internetinde Zevkine Varırsınız.

Hasan
0506 854 52 43
[email protected]

AdemOyuklu

Üye
gerçek siz tarafından çekilmiş resimlerini de paylaşırsan süper olur almak isteriz.

hasankaratas1

hasankaratas1

Üye
    Konu Sahibi
Güzel Kardeşim Resimler Zaten Bana ait, yani Kendi çekmiş olduğum resimlerdir. Neden Öyle dedin anlayamadım ???

AdemOyuklu

Üye
hocam direk resim koyarsan açıklamaların altına daha acıklayıcı daha anlayışlı olur diyerekten söyledim .

supersafak

Üye
çekirdek sayılarını yazmışın kardeşim bide işlemci hızlarını yazsaydın daha iyi olurdu

hasankaratas1

hasankaratas1

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım işlemci Hızları S5'in 3000mhz Görülüyor ve 2,26gHZ YAZIYOR Diğer Kalitemede Baktım Onda 1,30 GHZ ve 1000 Mhz Yazıyor. Vallahi Ben 1. Kalitesini Kullanıyorum S5'in Kamerası olsun Ses Çıkış Kalitesi Olsun Batarya Süresi OLsun çok çook Yetiyor. Zaten Alan Kişileri Sonrasında Arıyorum Memnuniyetlerini Ölçmek için. Dediğim Gibi S5 Olsun Note3 Olsun S4 Olsun Kaliteleri Var, Lütfen Bilinçli Olarak alın. 30-40 Liradan Kaçtım Diye Düşünmeyin Sizi Memnun Edecek Bir Cihaz Alın.

heathrow

heathrow

Üye
garantisi var mı bunların? yoksa "garantisi benim" mi diyorsun?

hasankaratas1

hasankaratas1

Üye
    Konu Sahibi
Günceldir,Satışa Devam ...Yurtdışından 2 Years Warranty diye gelir ( yani 2 yıl Garantili ) diye ama Uluslararası Tekrar Gönderemeyeceğimiz için Aynen Dediğin Gibi Başka Türlü Garantili Vermek Zaten Yalan Olur. Tüm Yedek Parçaları Cam Ekran Lcd, vs Zaten Elimizde Mevcut.

Soru Sormak isteyen Telefon ile'de Bilgi Alabilir Arkadaşlar.

spawn887

Üye
Bi sorum olacak bende s4 1.kalite var durup dururken sim kart okumaz oldu telefocuya gittim zor yapılmaz dedi

hasankaratas1

hasankaratas1

Üye
    Konu Sahibi
Parçasır olmadığı için yapılmaz demiştir. Sim kart Yuvası Problemlidir. Elimizde var ve Değiştiririm.

hasankaratas1

hasankaratas1

Üye
    Konu Sahibi
GÜNCELDİR...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt