Samsung Galaxy S3 Mini Kullanıcıları Kulübü

Sponsorlu Bağlantılar

Konuyu nasıl buldunuz?

• Çok güzel buldum.

Kullanılan: 89 76.7%
  • Güzel buldum

Kullanılan: 27 23.3%

• Kullanılan toplam oy
    116

abcderhan

Üye
ne tesadüf bende Isparta liyim

reaperfather

Üye
Yeni hiZ testi :)

Son düzenleme:
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Merhaba arkadaşlar ben de s3mini kullanıyorum ve biraz sikintilarim var cihaz feci kasmaya basladi bunun için tavsilerinizi bekliyorum ve rom olmadan bunun bi yolu var mı varsa lütfen yazin yoksa en stabil ve en sorunsuz rom hangisi acaba?

reaperfather

Üye
Aldığınızdan beri hiç format atmadıysanız format atmanızı öneririm. Gereksiz programlar ve arka planda sürekli açık kalan programları kurmayınız. CleanMaster kullanın.

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Aldığınızdan beri hiç format atmadıysanız format atmanızı öneririm. Gereksiz programlar ve arka planda sürekli açık kalan programları kurmayınız. CleanMaster kullanın.
Üçünü de yaptim olmadi

bilo45

bilo45

Üye
Video kayıt formatı nedir ?

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
S3 minide telefondan kolayca root yapabiliyor muyuz?

AHMED...

AHMED...

Üye
HDMI kablo ile tv ye bağlayıp olumlu sonuç alan var mı arkadaşlar

.iRsiT

Üye
S.a
arkadaşlar benim s3 mini yurt dışından gelmişti rom yükseltmeye çalıştığımda imei li gidiyor. imei li gitmeden sürüm yükseltmenin başka bir yolu yok mu yada hadi yok diyelim imei li benim değiştirebilme ihtimalim yokmu? Bazı kodlar var *#112#* gibi ama hiç birisi işlemiyor. Yardım edebilirseniz sevinirim arkadaşlar. mail adresim [email protected]

Hasiki

Hasiki

Üye
Arkadaşlar benim s3 mini de google widgeti çok geç tepki veriyor. Abartmak gibi olmasın arama widgetine dokunduğum an 5-6 saniye sonra arama moduna gidiyor. Daha önce kullandığım dandik android tellerde dokunduğum an arama moduna giriyordu. Bu tel geç giriyor. Onun için hiç kullanmıyorum. Acaba benim teldemi böyle yoksa herkesin s3 minisi aynı mı. Bunu hızlandırmanın bi yolu varmı

ahmetcanocak

ahmetcanocak

Üye
Selamun Aleyküm S3 mini kullanan vatandaşlar :) Benim sorum şöyle: Elimde telefon yolun karşısına geçerken telefon yere düştü ve üstünden araba geçti ekranı paramparça oldu neyse garantisi vardı servise getirdim dedi ler ki anakart hasar görmüş 415 tl masrafı var.. neyse vermedim aradan 2 ay geçti bugün telefonu elime aldım açtım ve titredi sonra açılma sesi geldi sonra da telefona takılan numarayı aradım telefon çalmaya başladı yani telefon çalışıyor ama ekran yok.. Sizce anakart bozuk olsaydı telefon açılırmıydı..? Hatta usb kablo ile pc ye bağladım telefonu görüyor.. Eğer anakart bozuk değilse 200 tl ye yaptırırımm acil cvp bekliyorum arkadaşlar.. Teşekkür Ederim Kusura bakmayın biraz uzun yazdım ama :)

pejuh

Üye
arkadaşlar kusura bakmayın ama ben hala birşeyi anlamadım. S3 mini ye falsh bellek takınca görmüyor. rootlarsam görecek mi? ya da başka bi yolu var mı? teşekkürler

BrainHacker

BrainHacker

Üye
Nasıl yani flash bellwk görmüyor ? Otg mi aldın ?

pejuh

Üye
otg dediğiniz mini usb yi usb girişe çeviren kablo değil mi? ondan var. arkadaşın s4 üne aynı kablo ile flash bellek taktık çalıştı, benimkinde ise çalışmadı

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
On the Go desteği her cihazda yok

kiko60

kiko60

Üye
S3 mini için en iyi rom nedir ve nasıl kurulur yardımcı olabilirmisiniz

deliahme

deliahme

Üye
ben en son cayegenon mod 4.4.4 yükledim ben beğendim onu kullanıyorum ama bu modlarda radyo ve g.görüşme olmuyor biliyorsunuzonden dayanamıyorum tekrar stok roma dönüyorum

exelans.61

exelans.61

Üye
Arkadaşlar telefonum hafıza kartını görmüyor, nedenini bir türlü çözemedim, aynı sorunlar karşılaşan ya da konu hakkında herhangi bir bilgisi olan bir arkadaş cevap yazarsa sevinirim.

dragonmhmt

dragonmhmt

Üye
Telefon hafızasındaki her şeyi silmek için wıpe ınternal storage yaptıktan sonra rom kurmak için tekrar twrp fln mı kurmak lazım yani telefondaki tüm verileri silip sıfır olarak kurmak istiyorum ne yapmalıyım sadece wıpe Data ve cache yapınca dosyalar duruyor.

Üst Alt